AntuHaber: VAR mısın Yok musun? efedeprem@antu.com ">
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: VAR mısın Yok musun?

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3
23.04.2019 16:00 Salı Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: VAR mısın Yok musun?

Haftalar önce yazmıştım.

Ersun Yanal diğerlerinden farklı ne yaptı.

Dirarı ve Volkanı takıma geri almaktan başka.

Bu hafta daha ileri gidiyorum.

Kaybedecek neyimiz kaldı Ersun Hoca.

Ne bekliyorsun gençleri oynatmak için.

Hiç olmazsa gençlerle kaybetsin şu taraftar, desin ki; gencecik adamlar giydi formayı mücadele ettiler ama kaybettiler.

Böyle devam ederse takım sen kaybedeceksin arkadanda ki desteği.

Berke oynasın Oğuz kaan oynasın,değerleri artsın.

Zaten dünya takipte bu çocukları.

Bak Aykut hocanın aldığı Elif e kaç maç 11 oynadı herkes peşinde şimdi.

Ne oldu Hocam senin basan futbolun,

agresif futbolun,rakip çıkarken taktik faullerin vardı,istatistikler vardı.

Şimdi beş top üst üste rakibe veren Ayew 70 dk oyunda kalıyor.

Harika beşiktaş maçı oynayan Zajc sahada yok.

Anlaşıldı sen Yoksun Ersun Hoca.

peki o zaman VAR mısın?

sistem bize geldi ama masa başında yine saha da ki hakemlerin kendileri VAR.

Bülent Yıldırım bir hafta önce maçı katletmiş sahada, bir sonra ki hafta masa başında.

Bir önce ki hafta adamı sahada atamamış bir sonra ki hafta masa da etki altında kalıp at demez mi?

Bu soru bir benim mi aklıma geliyor?

sanmıyorum..

‘dünyada sistem böyle ‘ cümlesi bizim ülkemizde hiç bir konuda işlemedi.

işlemezde.Çünkü sistem dediğinizde bir alt yapı gereklidir.

Biz o alt yapıyı kurmadan sisteme göbeğinden dalıyoruz.

‘VAR bizde olmadı’ klişesine de karşıyım.

Bizde olur ama olmasını istersek olur.

Lider kopmasın, yayıncı kuruluş zarar eder düşüncesiyle hakemlere düdük çaldırmayı bırakırsak,puan farkları açılmasın heyecan devam etsin diye hakem karar verirse,VAR tabi var olamaz.

Hakemliği bırakmış hakemler masanın başına geçsin,tüm konuşmalar ekrana verilsin,herşey şeffaf olsun,bakın o zaman nasıl oluyor VAR.

Ben neden hakem hocasını tv da yorum yapıp hakemleri gömerken izliyorum.

Onun mesleği o değil ki.

Hasan Alinin pozisyonunda,faul ve sarı kart hakemin kararıyken,90 tekrar da görünmeyen teması Var hakemi gördü.

temas varsa diz kapağı değmiştir ama hiç bir kamerada görünmüyordu.Son adam dedi ve kırmızı verdirtti. Peki Emre Akbaba pozisyonunda ne dedi Var masası.Her maçın Var kayıtları bilinmeli halk tarafından.Adamına göre muamele tarafına görer kararlar devam ediyor.

Dünya kara deliği konuşuyor biz bir hafta bunları konuşuyoruz.

Adamlar bilimle kapıyı çalıyor

biz pencereden sepet uzatıyoruz.

saygılarımla

Efe Deprem
http://twitter.com/efedeprem
efedeprem@antu.com

23.04.2019 16:37 Salı #1

Şükrü85

Ersun yanal futbolu bırakalı çok oldu. Yol verelim gitsin teknesinde arkadaşlarıyla sms atsın‚ bize yapacağı en büyük katkı bu olur bu satten sonra

23.04.2019 16:44 Salı #2

ddex

Tolgay ilk 11 oynadıkça Ersun Yanal´a maç başı ücret mi ödüyor ne oluyor çözemedim.. Ersun hoca aklını yitirmiş. Alanya maçında İsmail ve Tolgay resmen Alanyaspor´a çalıştılar‚ Ersun bey hazretleri de 70 dakika izledi! Cesareti‚ basireti falan kalmamış bu adamın. "Emenike bireysel oynamak istiyorsa gitsin tenise başlasın" diyen Ersun hocayı istiyorduk biz. "Oynamazsanız oynamayın çok da skimdeydi" diyen hocayı çağırdık biz. Pısırığın siniğin teki geldi. Ali boşgan ile başlayan sevimlilik muskası takım olma hedefimiz tam gaz devam ediyor. Hiç üzülmeyin Ali bey artık kimse Fenerbahçe´den nefret etmiyor‚ itin köpeğin maskarası olduk sayenizde!

Mesaj ddex tarafından düzenlenmiştir...

23.04.2019 16:47 Salı #3

cubuklu_1907

yaziyi 3 kez okudum ve sonuc olarak sanirim ersun yanal VAR kararlari yuzunden suclaniyor...

ve Bak Aykut hocanın aldığı Elif ??? kismi beni derin dusuncelere gark etti...

bir tane akli selim ve gercek kanit ile aykut kocaman savunuculugu yapan yazar gormek isitoyurm ben...oyle altta alttan mesaj vererek degil bak kanitlarla ayukut kocaman fenerbahceye su su su degeri katmistir diye kanit istiyorum...

aykut hoca nin aldigi soylenen elif i de oynatmayan adam degil miydi bu aykut yahu? ben mi yanlis hatirliyorum?

surekli ileri dirbling yapan elif i mehmet topal in ikizine donusturmeye calisan da aykut degil miydi?

Mesaj cubuklu_1907 tarafından düzenlenmiştir...

23.04.2019 16:55 Salı #4

Bruce Wayne

Bomboş bir yazı...

23.04.2019 18:43 Salı #5

cagodem

Mesajı Gönderen: ddex

Tolgay ilk 11 oynadıkça Ersun Yanal´a maç başı ücret mi ödüyor ne oluyor çözemedim.. Ersun hoca aklını yitirmiş. Alanya maçında İsmail ve Tolgay resmen Alanyaspor´a çalıştılar‚ Ersun bey hazretleri de 70 dakika izledi! Cesareti‚ basireti falan kalmamış bu adamın. "Emenike bireysel oynamak istiyorsa gitsin tenise başlasın" diyen Ersun hocayı istiyorduk biz. "Oynamazsanız oynamayın çok da skimdeydi" diyen hocayı çağırdık biz. Pısırığın siniğin teki geldi. Ali boşgan ile başlayan sevimlilik muskası takım olma hedefimiz tam gaz devam ediyor. Hiç üzülmeyin Ali bey artık kimse Fenerbahçe´den nefret etmiyor‚ itin köpeğin maskarası olduk sayenizde!

Mesaj ddex tarafından düzenlenmiştir...

Altina imzami atiyorum

23.04.2019 19:05 Salı #6

mogura

Mesajı Gönderen: Bruce Wayne:cLink:5209436

Bomboş bir yazı...

23.04.2019 19:25 Salı #7

Semih

Mesajı Gönderen: Bruce Wayne:cLink:5209436

Bomboş bir yazı...

sezon bitse de kurtulsak!

23.04.2019 19:54 Salı #8

alpp

VAR ile ilgili kelime oyunu yapmadan 2 satır yazılamaz oldu.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3