AntuHaber: 32. ve 33. Hafta Programı Açıklandı ">
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: 32. ve 33. Hafta Programı Açıklandı

Paylaş 
Sayfa: [1]
04.05.2019 17:58 Cumartesi Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: 32. ve 33. Hafta Programı Açıklandı

2018 -2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 32-33 haftalarının müsabaka programı açıklandı.

04.05.2019 18:46 Cumartesi #1

muratlist

bu programı kim kafasına göre açıklıyor‚ merak ediyorum.

tv yayını son 3 haftaya kadar dikkate alınır. sonrasındaki şampiyonluk ve küme düşme maçları aynı gün ve aynı saatte oynanır.

benim görüşüm fikstür şampiyonlukta galatasaray´ı kolluyor daha da önemlisi düşme potasında bizim aleyhimize...

04.05.2019 21:12 Cumartesi #2

Yolcum

Akhisar maçını alalım ve sonrasına rahat maç seyredelim artık. Erzuruma gençlerle bile çıkıp gençleri izleyebiliriz.
Düşmeyi garantileyen lig sonuncusunu da mabette yenemeyeceksek‚ oynamayın daha iyi...

Mesaj Yolcum tarafından düzenlenmiştir...

04.05.2019 22:15 Cumartesi #3

Young Zoran

6s‚ BJK ve Başakşehir´in maçlarının aynı gün aynı saatte olmaması büyük saçmalık.

04.05.2019 22:25 Cumartesi #4

MaX

Şu hafta biteydi de öyle açıklasaydınız aceleniz neydi anlamadım ki ? Bu hafta biter 32. haftayı açıklarsın 32. hafta biter kaçmıyor 33´ü açıklarsın... Bu nasıl işler ben anlamıyorum... Lan trilyon para dönüyor şu sektörde...

04.05.2019 23:53 Cumartesi #5

muratlist

Mesajı Gönderen: Yolcum:cLink:5215969

Akhisar maçını alalım ve sonrasına rahat maç seyredelim artık. Erzuruma gençlerle bile çıkıp gençleri izleyebiliriz.
Düşmeyi garantileyen lig sonuncusunu da mabette yenemeyeceksek‚ oynamayın daha iyi...

Mesaj Yolcum tarafından düzenlenmiştir...

+1907

akhisar maçını kazanmalı ve son 2 maçta hem de ölçü olabilecek zorlukta erzurum ve anlatya maçlarına genç oyuncular ile çıkalım bence de.

Paylaş 
Sayfa: [1]