AntuHaber: "İstanbul Özel Bir Şehir"
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: "İstanbul Özel Bir Şehir"

Paylaş 
Sayfa: [1]
08.07.2019 15:52 Pazartesi Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: "İstanbul Özel Bir Şehir"Fenerbahçemizin, 3 yıllığına renklerine kattığı Alman milli futbolcu Max Kruse, Futbol A Takımımızın yeni sezon hazırlıklarını sürdürdüğü Fenerbahçe Serkan Acar Resort & Sports Topuk Yaylası Tesisleri`nde Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Futbolcularımızın bir araya geldiği öğle yemeğinde, hazırlık dönemi ve takıma adaptasyon süreci gibi konu başlıklarına değinen Kruse, her şeyin yolunda gittiğini ifade etti.

Futbol A Takımımızın yeni sezon hazırlıklarını sürdürdüğü Fenerbahçe Serkan Acar Resort & Sports Topuk Yaylası Tesisleri`ni ve antrenman programlarını değerlendirerek sözlerine başlayan Max Kruse, “Tesisler gerçekten çok güzel, antrenmanlar zorlu geçiyor ama bu çok önemli. Çünkü eğer şampiyon olmak istiyorsanız iyi çalışmanız gerekiyor. O yüzden her şeyin yolunda gittiğini söyleyebilirim.” dedi.

“Takımdaki arkadaşlık harika”

Takımdaki arkadaşlık ortamının üst seviyede olduğuna da vurgu yapan Kruse, “Daha önce Almanya’da bulunmuş oyuncularla konuştum. Mehmet Ekici, Tolga Ciğerci, Tolgay Arslan gibi takım arkadaşlarımla buraya gelmeden önce iletişime geçtim. Geldikten sonra da buradaki arkadaşlık ortamının son derece üst seviyede olduğunu gördüm. Tabii yine de bir dil sorunu oluyor. Biraz daha zaman geçtikten sonra Türkçe öğrenmeye başlayınca en azından o dil bariyerini aşacağımı düşünüyorum. Arkadaşlık gerçekten çok iyi bir seviyede.” şeklinde konuştu.

“Takımda aynı dili konuşabileceğim arkadaşların olması avantaj”

Tolgay, Mehmet ve Tolga Ciğerci gibi takımda aynı dili konuşabilen arkadaşlarının olmasını avantaj olarak değerlendiren Alman yıldız, “Başlangıçta aynı dili konuşmak bir avantaj ve bu avantajı kullanıyorum. Onun dışında Almancanın dışında staff bize yardımcı oluyor. Birkaç kelime de olsa Türkçeyi öğrenmeye başladım. Bunu da geliştireceğime inanıyorum. Futbolun içerisinde birlikte paylaştığınız çok şey var ve umarım bu sezon birçok maçı beraber kazanacağız.” dedi.

“Türk mutfağına dair her şey çok güzel”

Türk mutfağının vazgeçilmez içeceği çay ile ilgili soruya, Türkçe “çay çok güzel” diyerek cevap veren Max Kruse, “Temsilcilerimden bir tanesi Türk olduğu için çaya aşinalığım vardı. Ama tesislerimizdeki hava da çok güzel, yemekten sonra da çay güzel gidiyor.” ifadelerini kullanırken; Türk mutfağı hakkındaki görüşlerini ise şu şekilde ifade etti: “Türk yemekleri çok güzel, biraz dikkat etmem gerekiyor. Almanya’da bu kadar güzel yemek yok. O yüzden burada biraz daha dikkat etmem gerekiyor.”

“İstanbul özel bir şehir”

İstanbul ile ilgili düşüncelerini de paylaşan başarılı futbolcu, “İstanbul hakkında çok güzel şeyler duydum: Hava, yemekler, şehir… her şey çok güzel. Aynı zamanda çok büyük de bir şehir.” değerlendirmesinde bulundu.


  
08.07.2019 16:18 Pazartesi #1

Dilaver Gurdag
AntuHaber: "İstanbul Özel Bir Şehir"

Max kardeş bunlar klişe... Törkiş kebab harika biz zaten biliyoruz. Sen güzel ol‚ güzel oyna törkiş kebab bol merak etme...


  
08.07.2019 16:21 Pazartesi #2

SerdarG
AntuHaber: "İstanbul Özel Bir Şehir"


Mesajı Gönderen: Dilaver Gurdag:cLink:5236657

Max kardeş bunlar klişe... Törkiş kebab harika biz zaten biliyoruz. Sen güzel ol‚ güzel oyna törkiş kebab bol merak etme...

Aynen.

İstediğin kadar şişkebbaaab yeee‚ rakiiii‚ şalĞaaamm iç‚ keyfini sür ama gol at.

"Leblebici Kruse" ol.  
08.07.2019 19:37 Pazartesi #3

zsoganci
AntuHaber: "İstanbul Özel Bir Şehir"

Eğer gece alemine çok takılırsa n
Bu taraftar sana gereken tepkiyi gösterir.
Sabrımız kalmadı .


  
08.07.2019 19:42 Pazartesi #4

Cole Phelps
AntuHaber: "İstanbul Özel Bir Şehir"

bu adamın da akıbeti üç aşağı brş yukarı belli oldu.


  
08.07.2019 19:59 Pazartesi #5

kingoftheland
AntuHaber: "İstanbul Özel Bir Şehir"

mankenler telefon numarasini bulmustur simdiden
  
08.07.2019 21:02 Pazartesi #6

can666
AntuHaber: "İstanbul Özel Bir Şehir"

farklı bir şeyler söyleyeydi haber değeri olurdu da kopyala yapıştır geçen sene gelen topçulardan. özgün içerikler istiyoruz


  
08.07.2019 23:59 Pazartesi #7

1907sweden
AntuHaber: "İstanbul Özel Bir Şehir"

Disiplinli alemci.

Almayada alemlerden geliyor zaten İstanbul bu adamı bozmaz.

Alem ayrı maç ayrı.

Herkes rahat olsun Max bu sene ortalığı dağıtacak


  
09.07.2019 07:19 Salı #8

Volkan A
AntuHaber: "İstanbul Özel Bir Şehir"


Mesajı Gönderen: Cole Phelps:cLink:5236690

bu adamın da akıbeti üç aşağı brş yukarı belli oldu.Neymiş ?


  
Paylaş 
Sayfa: [1]