Emre son 20 dk çıkarablir mi?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Emre son 20 dk çıkarablir mi?

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5
10.07.2019 00:28 Çarşamba Konu Puanı: 0

axaxaxax

Geçtiğimiz sezonun başakşehir maçlarını sırf emre için tekrar izledim. Takıma abilik yapması‚ kazanmayı aşılaması‚ klübede dik durması‚ takımda birleştirici güç olması için alındığını biliyoruz.

Emre skoru alamadığımız rakibi çamadığımız maçlarda son 20 dk oynayabilir mi? yani tüm gücünü 20 dk saklasa 2013 yılındaki emre katkısı verebilir mi? özellikle geçen sene başakşehir maçlarını izleyenlerden yorum istiyorum.

10.07.2019 00:39 Çarşamba #1

unifb1986

zaten emre bu şekilde kullanılır ya sonradan girer ya da baştan oynar bir devre yoksa 39 yaşındaki bir oyuncudan üstelik orta sahanın merkezinde oynayan oyuncudan 90dk sahada kalmasını kimse beklemesin zaten o şekilde faydadan çok zararı olur

10.07.2019 00:42 Çarşamba #2

campeones

45 dakika oynar anca. Daha fazla oynayınca sakatlanıyor.

10.07.2019 00:43 Çarşamba #3

ddex

Sakatlanana kadar iyiydi diye hatırlıyorum. Ama yanında Mahmut gibi bir dinamo vardı‚ her açığı kapatıyordu. Bizde Aurelio´dan beridir öyle bir oyuncu olmadı. Kadıköydeki basit maçlarda bir devreyi çıkartabilir bence. Oyunu rakip sahaya yığıp çok fazla geri koşmak zorunda kalmazsak Emre iş yapabilir. Aykut´un bize zorla benimsettiği futboldan sonra rakipler Kadıköyde geriye yaslanıp bekliyorlar zaten kaç sezondur. Takımda o defansı açacak yetenekli topçular da olmayınca maç izlemek zehir oluyordu. Emre bunu çözebilir paslarıyla ama önünde de pasları değerlendirecek oyuncular olmalı.

10.07.2019 01:07 Çarşamba #4

Caner Keskin

38 yaşına gelince adam birden ölüyor mu? Kendine iyi bakarsa gayet oynar bence 90 dakika

10.07.2019 01:07 Çarşamba #5

tarkank

Emre Jailson Ozan bir transfer daha o bölgeye Tolgay Ekici hariç yeter ..ERSUN hoca yeterki bu Jailson Ozan üzerinde dursa ....24 yaşında ikisi Emre onlara yardım etse yeter .....Jailson uefa avrupa ligi top kapmaca 2. Oyuncu idi Ozan da ayak uydursa Dmc sorunu olmaz .....

10.07.2019 01:28 Çarşamba #6

Serhathodja

Emre‚Ozan´ı adam etse o bile yeter.

10.07.2019 01:56 Çarşamba #7

veselinovic

Emre kendine bakıyor ve daha önemlisi nasıl bakacağını biliyor. Öyle olmasaydı şimdiye kadar çoktan futbolu bırakmıştı.
Doğru antrenman ile bu sene bazı maçlarda 20 dk. dan çok daha uzun süre alacağını düşünüyorum. Kapalı savunmacı 0-0´a yatan takımlara karşı ilk yarıda‚ işlerin ters gittiği ve saha içi managementin yetersizleştiği maçlarda ikinici yarıda taktik bir hamle olarak kullanılacak ve Ersun Hoca bu işi iyi kotarırsa Emre sadece futbolcu olarak bile çok yararlı olacaktır.
Ancak benim kendisinden asıl beklentim Ozan‚ Tolgay‚ Ekici üçlüsüne teknik‚ tecrübe ve mental olarak bir şeyler katmasıdır.

10.07.2019 09:58 Çarşamba #8

Fenerlikral

38 yasinda 1 futbolcu sezonun 20n 25 macinda oynar.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5