AntuHaber: Kulübümüzden Mesut Özil Açıklaması
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: Kulübümüzden Mesut Özil Açıklaması

Paylaş 
Sayfa: [1].2
10.07.2019 12:28 Çarşamba Konu Puanı: 0

------

Son haftalarda ve özellikle son birkaç günde artarak gündem olan Mesut Özil iddiaları hakkında, durumu açıklığa kavuşturmak adına bir bilgilendirme yapma gerekliliği doğmuştur.

Mesut Özil, kariyeri ve duruşuyla yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil eden, Fenerbahçeli kimliği ile tanınan önemli bir değerdir.

Ancak Fenerbahçe’mizin Mesut Özil için bir girişimi bulunmamaktadır. Mevcut ekonomik şartlarda böyle bir adım atılması her iki taraf için de mümkün değildir.

Başkanımız Ali Koç da 20 Haziran’da düzenlenen WinWin programında konuya dair bu bağlamda açıklamalarda bulunmuş, kısa vadede bunun gerçekleşemeyeceğini vurgulamıştır.

Camiamızın ve kamuoyunun bilgisine sunarız.

Fenerbahçe Spor Kulübü

10.07.2019 14:38 Çarşamba #1

noyan de souza

Son dakikada ki hayalperestlere gelsin.
O kadar uyardik bu transfer olmaz bosu bosuna umutlanmayin diye birde tepki aldik.

10.07.2019 17:25 Çarşamba #2

1907sweden

Bu sene olmazsa seneye gelir umarım

10.07.2019 18:57 Çarşamba #3

FBamigo

özil bitmis

10.07.2019 19:28 Çarşamba #4

Samsa

Muric daha iyi bundan

10.07.2019 20:26 Çarşamba #5

Aizen*

Sonra vizyonumuz dünya kulübü olan bir Fenerbahçe dersiniz ama...

Mesut için en ufak ihtimal olmadığının bilincindeyim. Her mantıklı taraftar gibi... Derdim Mesut falan da değil.

Yalnız itirazım var... Eskiden Mesut dense‚ getirebilme ihtimalimizin olduğu bir kulüptü Fenerbahçe... Şimdi ise büyük oyuncuların adı geçtiği an insanlar sevinmekten çok üzülüyor. Eskiden bir umut taşırdık acaba gelir mi diye‚ ki gelenler oldu... Şimdi ise alamayacağımızı bildiğimiz için medya bizimle dalga geçiyor gibi hissediyoruz.

Muriqi ile‚ 39´luk Emre ile‚ Frey ile‚ Harun ile‚ Sadık ile‚ Serdar ile‚ Tolgay ile de dünya kulübü olunmuyor maalesef...

Sizin hayaller Real Madrid‚ hayatlar Anadolu takımı olmuş sayın yönetim...

Benim bildiğim Fenerbahçe‚ Anelka´nın‚ PVH´nin‚ Alex´in‚ Roberto Carlos´un‚ Nani´nin‚ RVP´nin‚ Niang´ın‚ Kjaer´in‚ Kezman´ın havalarda uçuştuğu kulüptü... Performanslarından bağımsız olarak söylüyorum‚ güç gösterisi yapabilen görkemli bir kulüptük biz... İsim olarak hep en iyilerini alabilen kulüptü Fenerbahçe...

Şimdi Frey‚ Tolgay‚ Muriqi‚ 39´luk Emre ve belki de nicelerine mahkumuz...

Bunların sorumluları belli. Aziz Yıldırım ve yönetiminin yanı sıra milyonları havaya saçan Aykut Kocaman. Bunların yatacak yeri yok... Herkes hemfikir o noktada.

Ama şimdiki yönetime de bir çift lafım var... Sizi de oraya borcumuzu açıklayan muhasebe-finans elemanı olarak seçmedi ki bu insanlar... Zaten biliyoruz borcumuz harcımız çok... İcraat bekliyoruz. Lobi yapmanızı bekliyoruz. Varsa biraz gücünüzü kullanın diyoruz...

Sizin anladığınız ise‚ Fener Ol deyip Emre´nin maaşını ödemek... Vasat Anadolu topçularını kulübe getirmek.

Şimdiye kadar sınıfta kaldınız. Şu UEFA kararı son umudumuz. Ben dahil pek çoğumuz‚ istediğimiz karar çıkarsa belki bir şeyler yapabilirsiniz diye bir ufak umut kırıntısı besliyoruz...

10.07.2019 22:12 Çarşamba #6

KamuranFB

Mesajı Gönderen: noyan de souza:cLink:5236982

Son dakikada ki hayalperestlere gelsin.
O kadar uyardik bu transfer olmaz bosu bosuna umutlanmayin diye birde tepki aldik.

bi anda aklıma geldi dostum‚ affına sığınarak paylaşıyorum

10.07.2019 22:30 Çarşamba #7

unifb1986

mesut bir gün çubukluyu giyecek ama bu gün o gün değil daha var daha önce de söyledim mesut´un avrupada piyasası hala yüksek ve hatırı sayılı yüksek bir maaş alıyor en az 2-3 senesi var buralara gelmek için

10.07.2019 22:41 Çarşamba #8

noyan de souza

Mesajı Gönderen: KamuranFB:cLink:5237071

bi anda aklıma geldi dostum‚ affına sığınarak paylaş��yorum

Yok arkadasim yok yok
Yinetim yok diyor
Para yok
Uefa tepemizde
Ne mesut´u
Kendinizi kandirmayi ne kadar seviyorsunuz
Ben bizim tarftari hic bu kadar zayif gormemistim dusunce olarak.
Mesut cikip gelmiyorum dese bizimkiler yea numara yapiyor aldik aslinda gizliyoruz derler

Paylaş 
Sayfa: [1].2