Kadro Yetersiz Hoca Yetersiz Yönetim Yetersiz
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Kadro Yetersiz Hoca Yetersiz Yönetim Yetersiz

Paylaş 
Sayfa: [1]
12.08.2019 23:49 Pazartesi Konu Puanı: 0

sorhan

Maalesef umut verici bir durumda değiliz; geçtiğimiz sezona göre çok az bir ilerleme ve çok fazla belirsizlik var:

(1) Ersun Yanal hiç formda değil. Geldiğinden beri değildi. Enkaz devraldı dendi‚ şöyleydi böyleydi derken bugüne geldik. Hala oyun şablonu oturmamış. Hala kararsızlıklar sürüyor. Ama en kötüsü şunlar:

- Alper´den ne olduğunu anlamadığımız bir beklentisi var.
- Ekici´de hala hazine arıyoruz. Orta saha kurgusu oturmuyor.
- Ferdi´yi ve başka genç yetenekleri ne yapacağına karar vermemiş. Sanki başına bela olmasın diye arada oynatıyor.
- Hiçbir ilerleme‚ ilgi‚ merak göstermemesine karşın Moses´ı banko düşünüyor gibi. Tam gazetelerin "arkadaşlık çok iyi" manşetine uyacak bir oyuncu. Küme düşsek bile sırıtır.
- Allahyar oyuna girdiğinde yoldan geçen elemanı halı saha maçına almışsın gibi kendi bildiğini okuyor. Bu oyuncunun yeteneği var ama besbelli iletişim sıkıntısı var.
- Ne oynayacağımızla ilgili hiçbir stratejisi yok. Oyuncular keyfekeder ve eski alışkanlıklara göre davranıyor.
- Stoper yok. Çıkıp bir konuşmasında yönetimi köşeye sıkıştırmalı falan‚ bir şeyler yapmalı‚ ama açıklamaları maslahatgüzar kıvamında gidiyor. Bu iyi değil.

(2) Transferler tamamlayıcı ya da geliştirici değil. Kruse iyi ama Fenerbahçe´nin beklentilerini tam karşılamayacak. Vedat zaman içinde çözülebilir‚ alternatifi yok. Rodrigez´in performansı hala soru işareti. 40´ına yaklaşmış olan Emre dışında hiçbiri sahada kendine has bir fark yaratamıyor.

(3) Zanka alınana kadar takımın stoperi yoktu. Zanka da henüz ne verecek bilmiyoruz. Stoper yok! Yani bu bile kendi başına büyük sorun.

(4) Kalecimiz kim? Harun mu Altay mı? Altay çok yetenekli bir genç ama işleyen bir defans hattının arkasında olmazsa harcanır gider. Harun da Fenerbahçe´yi kaldıracak kaleci değil.

(5) Gelişim yok! Pekala gelişim gösterebilecek oyuncularımız vardı. Jailson gibi... Yerinde saymış. Gelişen bir tek Ozan var‚ o da kiralıktı.

Bence bu sorunların büyük çoğunluğu Hoca´yla ilgili. Yanal´ın teknik ekibi de umut vermiyor. En azından GS´nin yaptığı gibi nitelikli bir kondisyon ekibiyle takviye edilebilirdi.

13.08.2019 11:23 Salı #1

muratlist

kadro eksik

ama

teknik heyet de yetersiz.

13.08.2019 20:25 Salı #2

sorhan

Mesajı Gönderen: muratlist:cLink:5250284

kadro eksik

ama

teknik heyet de yetersiz.

Ersun Yanal beceremiyorsa en azından Comolli adam gibi bir kondisyon ekibi kurmalı örneğin; oyuncu gelişimi‚ uzun vadeli teknik-taktik kararlar artık ne zaman istifa edeceği belli olmayan Hoca´lara bırakılamaz. Ekip işi olmalı.

13.08.2019 20:43 Salı #3

noxtrag

dediğiniz gibi futbolcudan hocaya yönetime başkana hepsi yetersiz.

kaç adam transfer edildi ben cocu´nun oyunundan aman aman bir fark göremiyorum sahada. kimse ne yaptıgını‚ ne oynadığını bilmiyor. moses falan zaten bastan kötü transferlerdi.

acilen toparlanmaları lazım.

14.08.2019 03:41 Çarşamba #4

yalcin

En önemlisi yönetim yetersiz. Aslında Başkan çünkü yönetimi de oluşturan başkan. Kadro‚ Teknik direktör‚ sportif direktör hepsi de değişir‚ seçimleri yapan Başkan sonuçta.

14.08.2019 05:31 Çarşamba #5

NomaK

Ersun Yanal takımları bu zamana kadar hep 89. dakikada dahi yaldır yaldır hücum edebilecek kondisyonda olmuştur. En tipik özelliğidir ve hoca bugün bundan eleştiriliyor. Ben daha ne diyeyim bilemiyorum ya... Hoca yetersiz... Kimi bulalım yeterli gelecek kardeşim? Pep olur mu? Simeone? Klopp´a diyelim o takımın şampiyon olacağı yok kam tu Fenerbahçe. Advocaat bu takımı kitap gibi okudu. Her oyuncunun ne olduğunu fark etti ve ona göre raporlar çıkarttı adamı tefe koydunuz. Advocaat olmuyor‚ bu ligi ciğeri gibi tanıyan‚ napıp edip bu harabe takımı gene 6. yapan‚ Fenerbahçe´ye en azından benim izlediğim en nefis topu oynatmış hocayı da beğenmiyorsunuz kimi verelim size ya? Bence Aykut Kocaman´ı verelim. Deplasmanlara 1 puan için çıkıp alınca başarılı sayalım kendimizi. Galatasaray karşısında kötü değil‚ korkak futbol oynayalım. Bize demeyeceğim ama görüyorum ki ciddi bir kısım renkdaşım buna layık.

Aykut Kocaman 10 sezon şu takımı çalıştırsa‚ her sene 70 milyon euro transfere ayırsak gene Ersun Yanal´ın şampiyon Fenerbahçesi gibi top oynatamaz bu takıma.

Yabancı hoca olayına hiç girmiyorum. Gelecek de rakibi‚ oyuncuları‚ ligi‚ kültürü tanıyacak da iş yapacak. Bizim orda bi laf vardır eşşek ölecek de s... gülecek derler. O hesap.

Şu takımdan en başta başkan olmak üzere malzemecisine kadar herkes gider Ersun Yanal kalır. Onun kredisi şu anda kulüpteki herkesin kredisinden çok daha fazla olmalı ama her gün 5 tane Ersun Yanal gitsin‚ istifa etsin başlığı okuyorum. Nankörüz be. Valla bak.

Mesaj NomaK tarafından düzenlenmiştir...

14.08.2019 11:28 Çarşamba #6

muratlist

sonunda hem yönetimi hem teknik heyeti eleştiren ve kadronun da yetersiz olduğunu söyleyen çıktı.

genelde sorunlardan birini söyleyen diğer ikisini sorun olarak kabul etmiyordu.

özellikle yönetim iyi ama teknik heyet kötü ya da daha çok yönetim kötü‚ teknik heyetin istediği transferleri yapsalar eski güzel günlere dönülecek deniyor.

bana göre

* kadro hem bazı mevkilerde çok eksik‚ hem de bazı mevkilerde gereksiz şişkin. zaten takım olmak için de belli bir alışma zamanı lazım. kadronun bu halde olmasında maalesef yeni yönetimin de yanlışları var. tamam eski oyuncuları sözleşmeden dolayı gönderemiyoruz ama Reyes‚ Frey gibi oyuncularla da bu yönetim sözleşme yaptı.

* teknik heyet de yönetim gibi hayal kırklığı yarattı. Ersun Yanal´ı eskisi kadar heyecanlı ve işbitirici göremiyoruz. tamam kadro eksik ve transferlerde geç kalındı ama bazı hocalar böyle olumsuz koşullardan yeni çözümler üretebiliyor. altyapıdan bir tane adam çıkmadı diyelim‚ senin kafanda yurtiçi ve yurtdışı bir futbolcu listen yok mu maliyeti az olacak.? her şey Comolli´ye mi bırakıldı.? elindeki genç oyuncuları da değişik mevkilerde harcıyorsun. şu FB kadrosundan bile Türkiye´nin en genç‚ dinamik ve teknik ortasahası kurulabilir. ama Ersun Yanal´ın kafasında hep belli çözüler var ve hazırlık maçlarında görüldi ki pek işe yaramadı.

* yönetimin de teknik heyet gibi kadronun kurulmasında hiçbir kısa vadeli planı yokmuş maalesef. oysa biz kurumsal bir holding ciddiyetiyle uzmanlar ile planlı programlı bir yönetim bekliyorduk.

Mesaj muratlist tarafından düzenlenmiştir...

14.08.2019 11:36 Çarşamba #7

SerdarG

Şu lig başlasa da kurtulsak.

Paylaş 
Sayfa: [1]