AntuHaber: İlk Onbirimiz
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: İlk Onbirimiz

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4].5.6
24.08.2019 21:13 Cumartesi Konu Puanı: 0

Wasco

Mesajı Gönderen: b.demiral:cLink:5255164

Tamam

Sagbek alinan adam sagbek yokken niye oynamiyor denince neden rahatsiz oldun ?

24.08.2019 21:14 Cumartesi #28

CR7_FB

Ozan-Zanka-Jailson-Dirar

24.08.2019 21:14 Cumartesi #29

Arthur Zico

Mesajı Gönderen: Ayrton:cLink:5255160

Aykutsever?

Geçen sene ersuna eleştiri yapınca koşa koşa bana öyle diyordun ya. Aynı mantık işte

24.08.2019 21:14 Cumartesi #30

b.demiral

Mesajı Gönderen: Ayrton:cLink:5255158

Yani?

Yanisi herşeyi siz biliyosunuz oturduğunuz yerden iu oynar bu oynamaz diye‚ ama hoca tüm gününü beraber çalışarak geçirdiği oyuncularını bilmiyor.

24.08.2019 21:14 Cumartesi #31

happyboy

Mesajı Gönderen: Wasco:cLink:5255159

Ozanin mevkisi ne ? Devsirme sevicisi seni.

Haha devşirme falan seven yok sayın ve büyük başkan mevkisine göre transferi tamamlanmadığı için mecburiyet bunun adı. Niye Murat´ı isteyip kendinle celisiyorsun ki madem genç seviyorsun cebraili istesene. Dirar da mevkiinde oynar‚ gerçi o da devşirme sayılır mı sayın profesorum. Sana kalsa Aurelio da hep sag kanat oynamaliydi

24.08.2019 21:15 Cumartesi #32

axe1907_Fb

takımın sag beki yok aslinda var ama sol beki olmadıgı için solda oynamak zorunda işte ...

komedi gibi ama aslinda korku filmi gibi..

24.08.2019 21:15 Cumartesi #33

305kd

Mesajı Gönderen: Wasco:cLink:5255143

Ersun ve genc oyuncuyu 11e koymak? Hayal ancak. Bu adam kulubun parasini carchr ettirir genc oyuncu falan verilmez bunun eline. Murat Saglam nerede Ozan kim sagbek oynayacak? Fatih terim ozentiligi bu

Fatih Terim gözü kapali koyar genc oyuncuyu 11´e. Her sene enaz bir oyuncu çıkarıyor

24.08.2019 21:15 Cumartesi #34

Özgün Bozkurt

Cebrailciler nerde ya. Ne cabuk vazgectiniz cocuktan

Dogru 11 cikmis. Kazanacagiz.

24.08.2019 21:17 Cumartesi #35

Ayrton

Mesajı Gönderen: b.demiral:cLink:5255170

Yanisi herşeyi siz biliyosunuz oturduğunuz yerden iu oynar bu oynamaz diye‚ ama hoca tüm gününü beraber çalışarak geçirdiği oyuncularını bilmiyor.

Her şeyin en iyisini ben biliyorum gibi bir iddiam mı oldu benim?

Ben taraftarım‚ takımdan da beklentilerim var. Murat hazırlık maçlarında o bölgede denendi. Yaş ortalamsı 19 olan savunmayla çıktığımız Sivas maçı haricinde de gayet iyiydi ki o maçta da iyiydi.

9 aydır birlikte idmana çıktığı Nani´nin hangi mevkide daha iyi oynayabileceğini çözemeyen Vitor Perreira isimli şahıs bu takıma hocalık yaptı 1 sene. Caner´in sol bek oyanaybildiğini anlayamayan Aykut toplamda 4 sene antrenörlük yaptı bu takıma. O yüzden oyuncuları bilmiyor hikayesi anlatmayın..

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4].5.6