AntuHaber: İlk Onbirimiz
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: İlk Onbirimiz

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5].6
24.08.2019 21:20 Cumartesi Konu Puanı: 0

Wasco
AntuHaber: İlk Onbirimiz


Mesajı Gönderen: happyboy:cLink:5255171Haha devşirme falan seven yok sayın ve büyük başkan mevkisine göre transferi tamamlanmadığı için mecburiyet bunun adı. Niye Murat´ı isteyip kendinle celisiyorsun ki madem genç seviyorsun cebraili istesene. Dirar da mevkiinde oynar‚ gerçi o da devşirme sayılır mı sayın profesorum. Sana kalsa Aurelio da hep sag kanat oynamaliydiMurat cok iyi iddiasinda degilim. Cebrail altyapidan cikma bize bir maliyeti yok‚ fazla da izlemedim. Sayet Murat takimin sagbeki sakatken dahi oynayamayacaksa neden transfer edildi ? Sokaga atacak paramiz mi var ? Aldirmayacakti o zaman. Murat Saglam bize gelmeden once hic oynamamis biri degil‚ bos yerden de gelmedi.


  
24.08.2019 21:20 Cumartesi #37

OmurTM
AntuHaber: İlk Onbirimiz


Mesajı Gönderen: hot dog:cLink:5255103

Ozan sağ bek heralde.. şaka gibi ya

Ulan yönetim... şimdi bişey diycem...

Yazıklar olsun ya bundan sonra da yapmayın transfer falanbence deniz sağ beke gelecek hoca orta sahayı güçlendirecek. krusu sağa yakın oynatacak


  
24.08.2019 21:20 Cumartesi #38

dekonline
AntuHaber: İlk Onbirimiz

Sol bek için Cebrail olmaz henüz erken de‚ sağ bek olarak Murat Sağlam çatır çatır oynardı bence.


  
24.08.2019 21:20 Cumartesi #39

Michaell_
AntuHaber: İlk Onbirimiz

Sağ beki solda‚ orta sahayı sağda oynatmanın pek açıklaması yok. Burda en büyük suç yönetimin tabi ama hocanın bu kararından da hiç hoşlanmadım.


  
24.08.2019 21:24 Cumartesi #40

b.demiral
AntuHaber: İlk Onbirimiz


Mesajı Gönderen: Ayrton:cLink:5255181Her şeyin en iyisini ben biliyorum gibi bir iddiam mı oldu benim?

Ben taraftarım‚ takımdan da beklentilerim var. Murat hazırlık maçlarında o bölgede denendi. Yaş ortalamsı 19 olan savunmayla çıktığımız Sivas maçı haricinde de gayet iyiydi ki o maçta da iyiydi.

9 aydır birlikte idmana çıktığı Nani´nin hangi mevkide daha iyi oynayabileceğini çözemeyen Vitor Perreira isimli şahıs bu takıma hocalık yaptı 1 sene. Caner´in sol bek oyanaybildiğini anlayamayan Aykut toplamda 4 sene antrenörlük yaptı bu takıma. O yüzden oyuncuları bilmiyor hikayesi anlatmayın..Caneri sol bek yapan Ersun hocayla ‚ aykutu karıştırmayın o zaman.


  
24.08.2019 21:24 Cumartesi #41

Finalcountdown
AntuHaber: İlk Onbirimiz


Mesajı Gönderen: Wasco:cLink:5255143

Ersun ve genc oyuncuyu 11e koymak? Hayal ancak. Bu adam kulubun parasini carchr ettirir genc oyuncu falan verilmez bunun eline. Murat Saglam nerede Ozan kim sagbek oynayacak? Fatih terim ozentiligi bubenim önerim siz kurun 11 i. antremanı oyuncularla geçiren sizsiniz ersun yanalda kim oluyor


  
24.08.2019 21:25 Cumartesi #42

Rc_BrK
AntuHaber: İlk Onbirimiz

doğru tercih bence. hem cebrail hem murat sivas maçında gördük defansif anlamında çok çok kötü iş çıkarttılar. ki tek maça özel bireysel hata gibi durmuyordu‚ pozisyon ve temel hata fiziksel eksiklikten kaynaklanıyordu.


tek çekincem umarım sağ bekte ozan oynamaz. tolga orayı kotarır ancak ozan konstrasyon kaybı çok yaşıyor‚ 1 ofsayt adam kaçırma gole mal olur orada.

tolga sağ bekse olabilecek en düzgün kadro çıkmış.

Mesaj Rc_BrK tarafından düzenlenmiştir...


  
24.08.2019 21:27 Cumartesi #43

Ayrton
AntuHaber: İlk Onbirimiz


Mesajı Gönderen: b.demiral:cLink:5255200Caneri sol bek yapan Ersun hocayla ‚ aykutu karıştırmayın o zaman.Caner Manisa´da Ersun´la sol bek oynuyordu zaten. Sol bek olmadığını anlayamayan‚ Caner´le 3 sene boyunca idmana çıkan Aykuttu.

Dolayısıyla beraber idmana çıkan herkes oyuncuyu çok iyi tanıyacak gibi bir durum yok. Hocaların da hata yapma gibi bir durumu olabilir.

Mesaj Ayrton tarafından düzenlenmiştir...


  
24.08.2019 21:27 Cumartesi #44

erdidas
AntuHaber: İlk Onbirimiz

Ozan´ın orijinal mevkisinin sağ bek olduğunu bilmeyenlerin eleştirdiği Ersun hocam yine güzel kadro çıkarmış‚ çok formda başladı‚ böyle devam eder umarım.

Mesaj erdidas tarafından düzenlenmiştir...


  
Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5].6