AntuHaber: "Çok Gol Kaçırdık"
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: "Çok Gol Kaçırdık"

Paylaş 
Sayfa: [1].2
02.09.2019 01:15 Pazartesi Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: "Çok Gol Kaçırdık"Trabzonspor karşısında takımımızın golünü kaydeden Garry Rodrigues, yakaladıkları fırsatları golle değerlendiremediklerini ifade etti.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Garry Rodrigues, “Tabii ki mutlu değilim. Birçok gol pozisyonuna girdik ve kaçırdık. Kendi adıma da birçok gol pozisyonuna girdim ve kaçırdım. 3 puan alamadık. Genel anlamda baktığınızda takım olarak çok fazla gol şansı yakaladık. En azından gol şansı ürettik. Çok kaçırdık ve bu en üzücü taraf. Pozitif bakıyorum. Takım olarak daha fazla odaklanmalıyız. Bu geceye baktığınızda çok fazla eksiğimiz olduğu söylenemez. Çok şans kaçırdık. Herkes milli aradan döndüğünde tekrar aynı şekilde şanslar üreteceğiz. Bu gece maalesef çok şanssızdık. Bu şanssızlığı kıramazsanız, pozisyonları kaçırırsanız 3 puanı alamıyorsunuz. Berabere kaldık, şanssızlık” dedi.


  
02.09.2019 01:59 Pazartesi #1

305kd
AntuHaber: "Çok Gol Kaçırdık"

Bu geceyi sana yazmak lazım son vuruş özürlüsü... golde bile kötü vurdun. Ya vuruslarin ya tercihlerin hatalıydı. Ne işin var bu takimda anlamıyorum


  
02.09.2019 02:06 Pazartesi #2

serdar özlük
AntuHaber: "Çok Gol Kaçırdık"

bu adam bu oyun zekasıyla bizde 11 oynayamaz arkadaş.kafasını kaldırmayan adamın bizde işi yok.en fazla öne geçtiğin maçlarda alırsın boş alanda bişeyler yaparsa yapar yoksa dar alanda kilit çözecek oyuncu değil.


  
02.09.2019 02:32 Pazartesi #3

305kd
AntuHaber: "Çok Gol Kaçırdık"


Mesajı Gönderen: serdar özlük:cLink:5261286

bu adam bu oyun zekasıyla bizde 11 oynayamaz arkadaş.kafasını kaldırmayan adamın bizde işi yok.en fazla öne geçtiğin maçlarda alırsın boş alanda bişeyler yaparsa yapar yoksa dar alanda kilit çözecek oyuncu değil.Özellikle de tam cepheden karşı karşı kalmış kaleci de yatmışken sağa açılıp oradan kaleye vurmaya çalışması futbolculuğunun özetiydi. Valbuena yı gönderip bunu aldığımıza inanamıyorum hala


  
02.09.2019 02:38 Pazartesi #4

serdar özlük
AntuHaber: "Çok Gol Kaçırdık"


Mesajı Gönderen: 305kd:cLink:5261295Özellikle de tam cepheden karşı karşı kalmış kaleci de yatmışken sağa açılıp oradan kaleye vurmaya çalışması futbolculuğunun özetiydi. Valbuena yı gönderip bunu aldığımıza inanamıyorum halavalla büyük hataydı valbuena´yı göndermek.tam bu maçların adamıydı.rodrigezde de inşallah yanılırım ama bizim oyun yapımıza uygun oyuncu değil bence.


  
02.09.2019 03:42 Pazartesi #5

Aizen*
AntuHaber: "Çok Gol Kaçırdık"


Mesajı Gönderen: serdar özlük:cLink:5261296valla büyük hataydı valbuena´yı göndermek.tam bu maçların adamıydı.rodrigezde de inşallah yanılırım ama bizim oyun yapımıza uygun oyuncu değil bence.Bence aksine Rodrigues tarz olarak Ersun Yanal´ın istediği hızlı‚ adam geçen kanat oyuncusu profiline daha uygun. Valbuena da topla adam eksiltiyor falan ama hoca açık şekilde topa basıp duran adamı sevmiyor. Bu bağlamda Rodrigues tarz olarak doğru adam.

Sıkıntı ise‚ adam gerçekten şalteri kapatarak oynuyor. Etrafında olup bitenleri algılayamıyor. Kısaca 0 zeka ile oynuyor. Haliyle verdiği kararlar da çıldırtıyor insanları.

Rodrigues´in yüksek IQ´lu hali tam aradığımız kanat olabilirdi


  
02.09.2019 03:45 Pazartesi #6

unifb1986
AntuHaber: "Çok Gol Kaçırdık"


Mesajı Gönderen: Aizen*:cLink:5261307Bence aksine Rodrigues tarz olarak Ersun Yanal´ın istediği hızlı‚ adam geçen kanat oyuncusu profiline daha uygun. Valbuena da topla adam eksiltiyor falan ama hoca açık şekilde topa basıp duran adamı sevmiyor. Bu bağlamda Rodrigues tarz olarak doğru adam.

Sıkıntı ise‚ adam gerçekten şalteri kapatarak oynuyor. Etrafında olup bitenleri algılayamıyor. Kısaca 0 zeka ile oynuyor. Haliyle verdiği kararlar da çıldırtıyor insanları.

Rodrigues´in yüksek IQ´lu hali tam aradığımız kanat olabilirdionu bize yedirmiyorlar işte


  
02.09.2019 03:50 Pazartesi #7

Aizen*
AntuHaber: "Çok Gol Kaçırdık"


Mesajı Gönderen: unifb1986:cLink:5261308onu bize yedirmiyorlar işteDoğru söze ne denir ki Ama ihtiyaç işte. Lazım mı lazım.

Mesaj Aizen* tarafından düzenlenmiştir...


  
02.09.2019 03:54 Pazartesi #8

unifb1986
AntuHaber: "Çok Gol Kaçırdık"


Mesajı Gönderen: Aizen*:cLink:5261310Doğru söze ne denir ki Ama ihtiyaç işte. Lazım mı lazım.

Mesaj Aizen* tarafından düzenlenmiştir...öyle futbolcu her takıma lazım

bakma sen rodriges oyun zekası düşük falan ama bizim ligde her türlü iş yapar hızlı çabuk şutu olan adam her zaman tehdit bugün kaçırdı yarın atar damga vuracağı maçlarda olacaktır bu adam 6s´ı ilk sezonunda şam yapan oyunculardan biriydi


  
Paylaş 
Sayfa: [1].2