AVRUPA KULÜPLER BİRLİĞİ İCRA KURULU ÜYELİĞİ
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AVRUPA KULÜPLER BİRLİĞİ İCRA KURULU ÜYELİĞİ

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4]
13.09.2019 14:15 Cuma Konu Puanı: 0

muratlist

FENERBAHÇE bir gün bu ülke bataklığından kurtulacak ve AVRUPA´daki yerini alacak.

Avrupa Basketbol´unda (mesela Eurolig gelişmesi) bugüne kadar olanlar ve bugünden sonra da olacaklar;

Avrupa futbolunda da olmaya başlayacak.

13.09.2019 16:25 Cuma #28

van Persie

Bazıları senelerce nasıl deşifre olmadan burada Fenerbahçeli gibi davranıyorlar hayret ediyorum.

13.09.2019 20:47 Cuma #29

laidrom

peki bu kurulda olmanin ne gibi bir artisi varmis?
Aslinda lobisi kuvvetli bir baskanimiz var. Malum bu sekilde birseyler olmasini bekliyordum acikcasi. Ama daha iyi bir yere de gelir insallah.

13.09.2019 20:57 Cuma #30

ElEmperador

Mesajı Gönderen: van Persie:cLink:5264957

Bazıları senelerce nasıl deşifre olmadan burada Fenerbahçeli gibi davranıyorlar hayret ediyorum.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4]