Duran topları çok kötü kullanıyoruz
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Duran Topları Çok Kötü Kullanıyoruz

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3
28.09.2019 23:57 Cumartesi Konu Puanı: 0

serdar özlük
Duran topları çok kötü kullanıyoruz

Bugün gs´den çok daha iyi oynadık.Maç bizim hakkımızdı orası ayrı ama bu kadar duran top kullanmamıza rağmen bir tane etkili duran top kullanamadık.

Daha önceki maçlarda da bu zaafiyeti açıkça gördük.Emre de Kruse de kornerleri çok kötü kullanıyor.Ne emre ne Kruse Valbuena kalitesine duran top kullanamıyor maalesef.Vedat gibi Zanka gibi Rami gibi Dirar gibi duran toplarda gol atabilecek oyuncumuz varken bu topları etkili kullanamamak düşünülmesi gereken bir konu.

Sıkışan maçların kilididir duran ve bu konuda çok zayıfız.Madem iyi ortalar yapılamıyor farklı organizasyonlar denensin.

Mesaj serdar özlük tarafından düzenlenmiştir...


  
29.09.2019 00:06 Pazar #1

curas
Duran Topları Çok Kötü Kullanıyoruz

Deniz bugün iyi değildi ama genele baktığımızda duran topları en iyi kullanabilen oyuncu Deniz .


  
29.09.2019 00:10 Pazar #2

cubuklumanyagı
Duran Topları Çok Kötü Kullanıyoruz

+1907

Bu konuya çok çalışmalıyız


  
29.09.2019 00:10 Pazar #3

serdar özlük
Duran Topları Çok Kötü Kullanıyoruz


Mesajı Gönderen: curas:cLink:5275218

Deniz bugün iyi değildi ama genele baktığımızda duran topları en iyi kullanabilen oyuncu Deniz .Deniz as oynayabilecek seviyede değil hocam yoksa tabiki deniz kullanabilir duran topları.kruse´den çok ümitliydim ama o da iyi kullanamıyor şimdilik.


  
29.09.2019 00:11 Pazar #4

unifb1986
Duran Topları Çok Kötü Kullanıyoruz

işin ilginci takımda solak sayısı da fazla genelde solaklar duran topları daha iyi kullanırlar bunun için söyledim

emre şu frikik sevdasından vazgeçmeli yüzdesi çok düşük kornerleri de bence iyi kullanmıyor takımda bunu en iyi yapabilen oyuncu deniz o da oynarsa tabi


  
29.09.2019 00:14 Pazar #5

cengo1907
Duran Topları Çok Kötü Kullanıyoruz

Duran topları ve kornerleri Deniz Türüç kullanmali diye haftalar önce başlık açmıştım. Bugun kötü oynaması bir sey değiştirmez hala ayni görüşteyim.


  
29.09.2019 00:23 Pazar #6

curas
Duran Topları Çok Kötü Kullanıyoruz


Mesajı Gönderen: serdar özlük:cLink:5275226Deniz as oynayabilecek seviyede değil hocam yoksa tabiki deniz kullanabilir duran topları.kruse´den çok ümitliydim ama o da iyi kullanamıyor şimdilik.Sakatlar döndüğünde sağ kanatı sağ bek İsla ve önünde eskisi gibi Dirar olarak tercih ederim lakin olur da Deniz sonradan ya da oyuna bir şekilde girerse bütün duran topları Deniz´n kullanması gerekir çünkü çok etkili kullanabiliyor ‚ Kayserispor´dayken de böyleydi .Mesaj curas tarafından düzenlenmiştir...


  
29.09.2019 00:50 Pazar #7

serdar özlük
Duran Topları Çok Kötü Kullanıyoruz


Mesajı Gönderen: curas:cLink:5275247Sakatlar döndüğünde sağ kanatı sağ bek İsla ve önünde eskisi gibi Dirar olarak tercih ederim lakin olur da Deniz sonradan ya da oyuna bir şekilde girerse bütün duran topları Deniz´n kullanması gerekir çünkü çok etkili kullanabiliyor ‚ Kayserispor´dayken de böyleydi .Mesaj curas tarafından düzenlenmiştir...haklısınız hocam.emre çok yumuşak ve dışa doğru kullanıyor.halbuki valbuena gibi içeriye sert kullanmamız lazım.krambolden gol bulacak oyuncu sayımız da çok aslında.


  
29.09.2019 00:53 Pazar #8

serdar özlük
Duran Topları Çok Kötü Kullanıyoruz


Mesajı Gönderen: unifb1986:cLink:5275228

işin ilginci takımda solak sayısı da fazla genelde solaklar duran topları daha iyi kullanırlar bunun için söyledim

emre şu frikik sevdasından vazgeçmeli yüzdesi çok düşük kornerleri de bence iyi kullanmıyor takımda bunu en iyi yapabilen oyuncu deniz o da oynarsa tabiemre 5 yıl önce de kötü kullanıyordu bu duran topları.buna rağmen neredeyse bütün topları o kullanıyor hala.Ersun Hoca´nın bu durumu acilen çözmesi gerekiyor.


  
Paylaş 
Sayfa: [1].2.3