Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?

Paylaş 
Sayfa: 1....4.5.6.7.8.9.[10].11.12.13.14.15.16....66
09.11.2019 18:04 Cumartesi Konu Puanı: 0

evrenarslan

Emre ve Kruse´un olmadigi macta ne Zayts ne Ferdi var. Su 2 adam dunku mactaki 3 onliberonun birinden iyi oynardi.

Hoca takintili kabul edin artik. Eski Ersun Yanal degil tam bri Aykut Kocamn futbolu oynatiyor ama gel gor ki‚Aykut Kocaman´in takimlari en azindan defans yapmayi bilirdi Ersun Yanal´in takimi ne defans yapmayi ne hucuma cikmayi biliyor.

Ayrica maclarda gordukki hocanin bir B plani hic yok.

09.11.2019 18:07 Cumartesi #82

PaScHaM

Mesajı Gönderen: evrenarslan:cLink:5290796

Emre ve Kruse´un olmadigi macta ne Zayts ne Ferdi var. Su 2 adam dunku mactaki 3 onliberonun birinden iyi oynardi.

Hoca takintili kabul edin artik. Eski Ersun Yanal degil tam bri Aykut Kocamn futbolu oynatiyor ama gel gor ki‚Aykut Kocaman´in takimlari en azindan defans yapmayi bilirdi Ersun Yanal´in takimi ne defans yapmayi ne hucuma cikmayi biliyor.

Ayrica maclarda gordukki hocanin bir B plani hic yok.

ben aykutun Fenerbahcesi heryerde (istatistik) lider oldugunu her mac 4-5 pozisyon girdigini (yüzde yüz pozisyonlar) hatirlamiyorum acikcasi

ligte en fazla pozisyona giren takimin hücum planiyor yok öyle mi??

09.11.2019 20:19 Cumartesi #83

fenerlipaco

Mesajı Gönderen: 305kd:cLink:5290772

Bu mantıkla gidersek Cocu´ya hele hele de Koeman´a çok büyük haksızlık yapıldı diyebiliriz. Ki hocanın elindeki kadronun yarısı yoktu Koeman´da (Koeman´ı yardımcı hoca olduğu ve sezon ortasında takımı emanet aldığı için vurguluyorum‚ bence elindeki malzeme ile en iyiyi çıkarma bakımından Ersun Yanal´dan daha iyiydi)

Bence elindeki kalite olarak Cocu/Koeman a yakin olan takimi (gecen senenin ikinci yarisi) Cocu ve Koeman dan cok daha iyi kullandi‚ o yuzden bu hocalara haksizlik yapildigini dusunmuyorum

10.11.2019 00:27 Pazar #84

305kd

Mesajı Gönderen: fenerlipaco:cLink:5290825

Bence elindeki kalite olarak Cocu/Koeman a yakin olan takimi (gecen senenin ikinci yarisi) Cocu ve Koeman dan cok daha iyi kullandi‚ o yuzden bu hocalara haksizlik yapildigini dusunmuyorum

Hocam Koeman dönemindeki kadro ile (geçen seneden bahsediyorum bu seneki kadro değil) Ersun Yanal dönemindeki kadro arasında bile dağlar kadar fark vardı; Soldado ve Jailson cezalıydı Ersun Yanal döneminde geri döndüler‚ Serdar Aziz‚ Tolgay‚ Sadık ve Zajc (yazamadım bir türlü ) transfer edildi‚ Dirar kadroya geri döndü. Bu adamların hepsi -Tolgay´ı saymak istemiyorum- ilk 11 oyuncusuydu.

10.11.2019 12:14 Pazar #85

SerdarG

Mesajı Gönderen: 305kd:cLink:5290704

Moses da Slimani gibi ligi küçümsüyor.

Kesinlikle. Küçümsemese‚ daha iyi odaklansa‚ şut çalışsa‚ kondisyonunu arttırsa iyi olur.

10.11.2019 12:17 Pazar #86

SerdarG

Mesajı Gönderen: subatotuz:cLink:5290745

Gecen gazetenin birinde Ferdi´nin ucretinde odeme sorunu yasandigi bu yuzden oynamadigi yaziyordu. Dogrulugu var midir acaba? Oynamama sebebi bu olabilir mi?(totomac diye hatırlıyorum)

Evet öyle söyleniyor. Prens Alpert de ücretini düşürdüğü için kadroya giriyormuş. Öyle diyorlar.

10.11.2019 12:43 Pazar #87

AlNesKo

Mesajı Gönderen: mehmetkara75:cLink:5290778

Renktaş‚ takımın oynadığı oyuna bakarsak arada dağlar kadar fark var. Onlar döneminde gol pozisyonu bulamıyorduk ama şimdi her maç onlarca pozisyona giriyoruz.

O zaman senin mantiginla olaya bakalim...kadro leşti koemanın suçu ne..

10.11.2019 16:11 Pazar #88

mehmetkara75

Mesajı Gönderen: AlNesKo:cLink:5290915

O zaman senin mantiginla olaya bakalim...kadro leşti koemanın suçu ne..

Benim mantığıma iftira atma Koeman da leşti. Bu kadar basit.

10.11.2019 16:14 Pazar #89

mehmetkara75

Mesajı Gönderen: 305kd:cLink:5290871

Hocam Koeman dönemindeki kadro ile (geçen seneden bahsediyorum bu seneki kadro değil) Ersun Yanal dönemindeki kadro arasında bile dağlar kadar fark vardı; Soldado ve Jailson cezalıydı Ersun Yanal döneminde geri döndüler‚ Serdar Aziz‚ Tolgay‚ Sadık ve Zajc (yazamadım bir türlü ) transfer edildi‚ Dirar kadroya geri döndü. Bu adamların hepsi -Tolgay´ı saymak istemiyorum- ilk 11 oyuncusuydu.

Tolgay ve Zajc´ı sayma. Çünkü iyi topçu değiller. Ayrıca o zamanki kadrodan şu anda Soldado‚ Skirtel ve Valbueana yok. Ve bu adamlar şu anki kadroda rahat yer bulurlardı.

Paylaş 
Sayfa: 1....4.5.6.7.8.9.[10].11.12.13.14.15.16....66