Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?

Paylaş 
Sayfa: 1....6.7.8.9.10.11.[12].13.14.15.16.17.18....64
11.11.2019 21:40 Pazartesi Konu Puanı: 0

FT 9

Ersun diye hitap ettiğine göre askerlik arkadaşın falan herhalde?

11.11.2019 21:55 Pazartesi #100

shark21

Mesajı Gönderen: cengo1907:cLink:5276712

Kitle aylar önce koro halinde burada Ferdi sayiklarkende aynı şeyi söyledim yine söylerim ‚ Ferdi çalışıp güçlendigi zaman iyi futbolcu olur ‚ şu an o düzeyde değil sıkı çalışması lazım.

Mesaj cengo1907 tarafından düzenlenmiştir...

bende derimki ferdiyi çalıştırıp güçlendirecek adam ben miyim?

ne işe yarıyor bu teknik kadro. zaten profesyonel olan ve 18 yaşını geçmiş birisi fizik kazanamıyorsa bu işin suçlusu yine bu teknik kadro ve o teknik kadronun başı Ersun hoca değil mi?

Ferdi nedir ne değildir bilmiyorum. Misal hızlı mıdır‚ teknik midir zeki midir‚ hepsi midir‚ hiçbiri midir!

12.11.2019 08:24 Salı #101

ulucali

Maçları ucu ucuna kazanıyoruz veya kaybediyoruz. Bu şartlarda hiç bir TD riske girmek istemez.

12.11.2019 11:07 Salı #102

Cold_Fire

Mesajı Gönderen: laidrom:cLink:5291121

Hoca kötü gidiyor mutabikiz ama ferdi çözüm degil.
Moses ta değil. ironiktir burada moses çözüm değil yazisina cevap veriyorum baska konuda moses bizim ayarimizda degil daha iyi yazana cevap veriyorum.
Çözüm iyi 2-3 transfer.

önce lider ol sonra parlat topcunu garanti maçlarda.

Mesaj laidrom tarafından düzenlenmiştir...

Hocam şahsen ben artık bu yönetimin transfer yapmasını hiç istemiyorum. Geçen sene yaz dönemi gelenleri görünce acayip rahatsız hissetmiştim‚ devre arası hiçbir oyuncu alınmasın istiyordum yine aldılar hem de 3 oyuncu ‚ keza bu yaz kimseyi almasınlar diyordum yine epey aldılar.
Toplama vurduğumuzda 40-45 m euro civarı para gitti galiba sadece bonservise. İmza parası‚ kiralama ücreti vs. saymıyorum bile.

Bu yıl da Vedat dışında gerçekten iyi denebilecek bir transfer yok performanslara bakınca.
Sınırlı olan kaynakları bunlar israf etmeye devam ederse‚ gelecek yıllarda hiç transfer yapamayacak hale geleceğiz malesef.
Aziz bir enkaz bıraktı‚ Ali Koç enkaza yığma yapmaya devam ediyor.

Ferdi´nin çözüm olup olmayacağını 10 ar dakika süre vererek değil 1-2 maç adam gibi oynatarak anlayabiliriz.
Bir Tuncay Şanlı rezalet bir lig döneminde ortaya çıktı‚ yıllarca bu takımı taşıdı. Ferdi de olabilir‚ olmayabilir de tabiki.
Ama şansı hakediyor.
Devre arası da transfer yapıp daha da batırmasınlar kulübü. Zira bu Ali Koç-Comolli-Ersun Yanal gerçekten transfer konusunda facia olduklarını net ispatladı yeterince.

Mesaj Cold_Fire tarafından düzenlenmiştir...

12.11.2019 11:22 Salı #103

Diego

bir genç oyuncu neden oynamıyor denilince cevaplar mermi gibi geliyor

-oyuncu hocanın gözüne giremedi
-fiziği yetersiz ve geliştirmiyor
-takıma adapde olamadı
-11 de yerine oynayacak adam çok iyi

tembel bir milletiz tembel hocalarımız var.

ferdi eğer bu takıma transfer oluyorsa iyi kötü bir done sunmuş demek ki.şizofren bir kulüp değilsek bunları hatırlamak lazım.

ferdi fiziken yetersiz mi?
hiç sanmıyorum‚fiziği gayet iyi.son maçında sırtında adam taşımışlığını da görmüştük.
tekniği mi yetersiz? kadroda ki en teknik oyuncu olabilir.

yerinde oynayan adamlar über mi?
bakıyorsun tolga kruse falan oynuyor.

yazdan beri söylüyorum.
ferdi 10 numaraya yazılır kalanları sonra yazılır.

zira başarıya aç genç teknik avrupa altyapısı alan tek oyuncun ferdi.

ne yani kruse uçuyor kaçıyor mu? tolga kadife paslarla araya mı bırakıyor?

ersun yanal ferdi de eksik görüyorsa bunları da hoca olarak kendi giderecek yol gösterecek.

hoca deniyor bak hoca.

zaten şu gidişat ersunun sezonu tamamlayamayacağı yönünde.bu takıntılar ve ezberlerle bu iş zor.

12.11.2019 11:42 Salı #104

Meloik

Mesajı Gönderen: Diego:cLink:5291184

bir genç oyuncu neden oynamıyor denilince cevaplar mermi gibi geliyor

-oyuncu hocanın gözüne giremedi
-fiziği yetersiz ve geliştirmiyor
-takıma adapde olamadı
-11 de yerine oynayacak adam çok iyi

tembel bir milletiz tembel hocalarımız var.

ferdi eğer bu takıma transfer oluyorsa iyi kötü bir done sunmuş demek ki.şizofren bir kulüp değilsek bunları hatırlamak lazım.

ferdi fiziken yetersiz mi?
hiç sanmıyorum‚fiziği gayet iyi.son maçında sırtında adam taşımışlığını da görmüştük.
tekniği mi yetersiz? kadroda ki en teknik oyuncu olabilir.

yerinde oynayan adamlar über mi?
bakıyorsun tolga kruse falan oynuyor.

yazdan beri söylüyorum.
ferdi 10 numaraya yazılır kalanları sonra yazılır.

zira başarıya aç genç teknik avrupa altyapısı alan tek oyuncun ferdi.

ne yani kruse uçuyor kaçıyor mu? tolga kadife paslarla araya mı bırakıyor?

ersun yanal ferdi de eksik görüyorsa bunları da hoca olarak kendi giderecek yol gösterecek.

hoca deniyor bak hoca.

zaten şu gidişat ersunun sezonu tamamlayamayacağı yönünde.bu takıntılar ve ezberlerle bu iş zor.

Aynen sorun tembellik. Bir oyuncu iki yıldır veya 6 aydır bir hocanın elindeyse o oyuncunun hazır olmamasının sorumlusu hocadır. Tabi çok uç karakterde oyuncuları ayrı bir yere koymak gerekir ki onlar çok nadiren çıkar.

Ne güzel dünya sen hazır olmuş oyuncuları oynat başarı sana yazsın. Şu takımda Zico döneminden beri bir tek genç oyuncu çıkmadı. Yeteneği belli Caner sol bekte oynadığı için Ersun hoca oyuncu keşfetmiş sayılmaz. Rizede 17 gol atıp transfer gözdesi olan Vedat da milli takım seviyesine yükselmiş Deniz de keşif değildir. Üstelik bunlardan da yeterli verim alınamadığı ortada.

Ersun hoca iyi bir teknik direktör ama sadece o kadar. Hocalık konusunda çok zayıf. Takıntıları var. Bu yüzden uzun vadede başarılı olacağını sanmıyorum ama şampiyon yapar bir sezon. Sürdürülebilir başarı ise bu kafayla gelmez. Ali Koç geçen yıl söylediklerinde haklıymış Ersun hoca için. Ben de çok karşı çıkmıştım ama ben yanılmışım. Ali Koç orada haklı da çıksa kendi de Comolli ve Cocu tercihleri ile ciddi hatalar yaptı o da ayrı konu.

Bu takımın sürdürülebilir bir sisteme ihtiyacı var. Bu da belli zaten. Ersun hocanın bunun için doğru kişi olduğunu ne yazık ki sanmıyorum.

12.11.2019 11:46 Salı #105

Diego

Mesajı Gönderen: Meloik:cLink:5291186

Aynen sorun tembellik. Bir oyuncu iki yıldır veya 6 aydır bir hocanın elindeyse o oyuncunun hazır olmamasının sorumlusu hocadır. Tabi çok uç karakterde oyuncuları ayrı bir yere koymak gerekir ki onlar çok nadiren çıkar.

Ne güzel dünya sen hazır olmuş oyuncuları oynat başarı sana yazsın. Şu takımda Zico döneminden beri bir tek genç oyuncu çıkmadı. Yeteneği belli Caner sol bekte oynadığı için Ersun hoca oyuncu keşfetmiş sayılmaz. Rizede 17 gol atıp transfer gözdesi olan Vedat da milli takım seviyesine yükselmiş Deniz de keşif değildir. Üstelik bunlardan da yeterli verim alınamadığı ortada.

Ersun hoca iyi bir teknik direktör ama sadece o kadar. Hocalık konusunda çok zayıf. Takıntıları var. Bu yüzden uzun vadede başarılı olacağını sanmıyorum ama şampiyon yapar bir sezon. Sürdürülebilir başarı ise bu kafayla gelmez. Ali Koç geçen yıl söylediklerinde haklıymış Ersun hoca için. Ben de çok karşı çıkmıştım ama ben yanılmışım. Ali Koç orada haklı da çıksa kendi de Comolli ve Cocu tercihleri ile ciddi hatalar yaptı o da ayrı konu.

Bu takımın sürdürülebilir bir sisteme ihtiyacı var. Bu da belli zaten. Ersun hocanın bunun için doğru kişi olduğunu ne yazık ki sanmıyorum.

aynen.
ali koç ersun yanal ile uzun vadeli planlama yapamayacağımız için karşıyız demişti.
haklı çıktı

günü kurtarma hocası ersun yanal.

olacak sağlam 11 gelecek full ofans oynatacak o kadar.
sonraki sezonlar hikaye.

bu sezon bu aldığı yanlış kararlar ile şampiyon olabilir miyiz bilemiyorum.

sonu hayrolsun

13.11.2019 17:41 Çarşamba #106

laidrom

Mesajı Gönderen: Cold_Fire:cLink:5291183

Hocam şahsen ben artık bu yönetimin transfer yapmasını hiç istemiyorum. Geçen sene yaz dönemi gelenleri görünce acayip rahatsız hissetmiştim‚ devre arası hiçbir oyuncu alınmasın istiyordum yine aldılar hem de 3 oyuncu ‚ keza bu yaz kimseyi almasınlar diyordum yine epey aldılar.
Toplama vurduğumuzda 40-45 m euro civarı para gitti galiba sadece bonservise. İmza parası‚ kiralama ücreti vs. saymıyorum bile.

Bu yıl da Vedat dışında gerçekten iyi denebilecek bir transfer yok performanslara bakınca.
Sınırlı olan kaynakları bunlar israf etmeye devam ederse‚ gelecek yıllarda hiç transfer yapamayacak hale geleceğiz malesef.
Aziz bir enkaz bıraktı‚ Ali Koç enkaza yığma yapmaya devam ediyor.

Ferdi´nin çözüm olup olmayacağını 10 ar dakika süre vererek değil 1-2 maç adam gibi oynatarak anlayabiliriz.
Bir Tuncay Şanlı rezalet bir lig döneminde ortaya çıktı‚ yıllarca bu takımı taşıdı. Ferdi de olabilir‚ olmayabilir de tabiki.
Ama şansı hakediyor.
Devre arası da transfer yapıp daha da batırmasınlar kulübü. Zira bu Ali Koç-Comolli-Ersun Yanal gerçekten transfer konusunda facia olduklarını net ispatladı yeterince.

Mesaj Cold_Fire tarafından düzenlenmiştir...

O da dogru‚ yonetim gercekten hic anlamiyor transferden.

14.11.2019 14:46 Perşembe #107

lanet12

Eğer kanatlarda mane ve salah tarzı adamın olsa niye oynatmıyosun demem ama rodrigues her maç dökülüyor.Bi maçta ferdiye şans tanı.Hem belki rodrigues yedekten oynadığınıda daha etkili olur.

Paylaş 
Sayfa: 1....6.7.8.9.10.11.[12].13.14.15.16.17.18....64