Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?

Paylaş 
Sayfa: 1....7.8.9.10.11.12.[13].14.15.16.17.18.19....64
14.11.2019 15:18 Perşembe Konu Puanı: 0

mogura

Mesajı Gönderen: lanet12:cLink:5291494

Eğer kanatlarda mane ve salah tarzı adamın olsa niye oynatmıyosun demem ama rodrigues her maç dökülüyor.Bi maçta ferdiye şans tanı.Hem belki rodrigues yedekten oynadığınıda daha etkili olur.

katılıyorum. Mosestan da rodriguesten de daha kötü oynamaz.

14.11.2019 16:36 Perşembe #109

johann

Daha önemlisi‚ Ferdi´yi oynatmamasının aklımıza yatıyor olması.
Zaten oynatmayacaktı değil mi...

"Ahlaksızlık" yapmış vs gibi dönen laflar da cabası...

Dandik dandik işler.

14.11.2019 17:06 Perşembe #110

Meloik

Mesajı Gönderen: johann:cLink:5291509

Daha önemlisi‚ Ferdi´yi oynatmamasının aklımıza yatıyor olması.
Zaten oynatmayacaktı değil mi...

"Ahlaksızlık" yapmış vs gibi dönen laflar da cabası...

Dandik dandik işler.

Valla hiç aklıma yatmıyor benim. Ben yavaş-yavaş rotasyona sokacak sonra da Kruse varken kanatta yokken de 10 numara olarak oynayacak sandım ilk maçtan sonra. Fakat bıçak gibi kesti hoca. O dedikodular da bu yüzden çıktı yoksa başka mantıklı izahı yok. 77 dakikada 1 gol 1 asist yapan 19 yaşındaki yıldız adayını neden keser ki bir hoca?

14.11.2019 19:46 Perşembe #111

johann

Mesajı Gönderen: Meloik:cLink:5291516

Valla hiç aklıma yatmıyor benim. Ben yavaş-yavaş rotasyona sokacak sonra da Kruse varken kanatta yokken de 10 numara olarak oynayacak sandım ilk maçtan sonra. Fakat bıçak gibi kesti hoca. O dedikodular da bu yüzden çıktı yoksa başka mantıklı izahı yok. 77 dakikada 1 gol 1 asist yapan 19 yaşındaki yıldız adayını neden keser ki bir hoca?

Kesiyorlar hocam işte.
Kafalardaki kalıplara uymuyor.
Bünyelerini zorlayacak sorumluluk da görmüyor yerli TD´ler kendilerinde.

Geçen yıl da oynayabilirdi‚ Ayew´in yerine. Oynatmıyorlar...

14.11.2019 22:18 Perşembe #112

limonbalik

Moses ve Rodriguez çok etkili ya ondan dirar ve ferdi bu takımın kanatları olmalı. 6s de emre mor denen balona verilen şansı gördükçe bizim gençlere üzülüyorum

15.11.2019 23:37 Cuma #113

serdar özlük

70 dakikada 1 gol 1 asist yapmış‚başakşehir maçını aldırmış adam için yetersiz diyorsak kim yeterli acaba merak ediyorum.diğerlerinin istatistikleri ortada.göz göre göre bir yetenek harcanıyor‚hepimiz izliyoruz...bazıları da mantığa bürümeye çalışıyor trajikomik resmen.

16.11.2019 02:40 Cumartesi #114

ddex

Ferdi´yi Fenerbahçe´ye getiren Cocu bile Ferdi´yi oynatmıyordu. Bence de maçlarda sonradan girip süre almalıydı en azından ama bu sezon öyle 60-70. dakikada kopartıp da Ferdi´yi oyuna alabileceğimiz pek maç da olmadı. Benim kendi gözlemim Ferdi´nin biraz fazla havaya girdiği. 1-2 maçta hocaya el-kol yaptığını falan hatırlıyorum. Bu yaştaki oyuncular için en tehlikeli şey kendilerini yıldız zannetmeleri olur. Ozan Tufan bu sebeple silinip gidecekti neredeyse. Aklı başına geldi de çok çalışması gerektiğini fark etti ve bunun neticesinde de Fenerbahçe´nin ilk 11 oyuncusu oldu‚ milli takımla Avrupa Şampiyonasına gidecek.. Ferdi de henüz pişmediğini bilmeli. Çok sıkı çalışmalı. Bence fizik olarak da güçlenmeli. Eljif de yetenekliydi ama onu Napoli´ye götüren şey çalışkanlığı oldu.

16.11.2019 10:07 Cumartesi #115

Meloik

Mesajı Gönderen: ddex:cLink:5291647

Ferdi´yi Fenerbahçe´ye getiren Cocu bile Ferdi´yi oynatmıyordu. Bence de maçlarda sonradan girip süre almalıydı en azından ama bu sezon öyle 60-70. dakikada kopartıp da Ferdi´yi oyuna alabileceğimiz pek maç da olmadı. Benim kendi gözlemim Ferdi´nin biraz fazla havaya girdiği. 1-2 maçta hocaya el-kol yaptığını falan hatırlıyorum. Bu yaştaki oyuncular için en tehlikeli şey kendilerini yıldız zannetmeleri olur. Ozan Tufan bu sebeple silinip gidecekti neredeyse. Aklı başına geldi de çok çalışması gerektiğini fark etti ve bunun neticesinde de Fenerbahçe´nin ilk 11 oyuncusu oldu‚ milli takımla Avrupa Şampiyonasına gidecek.. Ferdi de henüz pişmediğini bilmeli. Çok sıkı çalışmalı. Bence fizik olarak da güçlenmeli. Eljif de yetenekliydi ama onu Napoli´ye götüren şey çalışkanlığı oldu.

Cocu zaten bu sene için değil gelecek sene için aldık demişti. Zaten ilk yarıyı da tamamlayamadı. Yani onun oynatmaması bir kriter değil.

Suçu oyuncuya atmak en kolayı. Hoca onu motive edecek‚ kullanmayı bilecek. Hocalık biraz da budur. Ferdinin fiziği de gayet iyi. Kadroya alınan Alper´den falan daha yapılı‚ iki mücadelelerde ezilmiyor. Mesela Allahyar öyle değildi hazırlık maçlarında ama Ferdi güçlü‚ tekniği de baya iyi‚ oyun bilgisi de yerinde. Yani oynamaması için teknik bir neden yok. O el kol konusunu da hoca çözecek. Emenikeyi kazanmış adam Ferdi´yi de kazanabilir bence. Emenike kadar problemli de değildir herhalde Ferdi.

16.11.2019 10:56 Cumartesi #116

Diego

Mesajı Gönderen: Meloik:cLink:5291653

Cocu zaten bu sene için değil gelecek sene için aldık demişti. Zaten ilk yarıyı da tamamlayamadı. Yani onun oynatmaması bir kriter değil.

Suçu oyuncuya atmak en kolayı. Hoca onu motive edecek‚ kullanmayı bilecek. Hocalık biraz da budur. Ferdinin fiziği de gayet iyi. Kadroya alınan Alper´den falan daha yapılı‚ iki mücadelelerde ezilmiyor. Mesela Allahyar öyle değildi hazırlık maçlarında ama Ferdi güçlü‚ tekniği de baya iyi‚ oyun bilgisi de yerinde. Yani oynamaması için teknik bir neden yok. O el kol konusunu da hoca çözecek. Emenikeyi kazanmış adam Ferdi´yi de kazanabilir bence. Emenike kadar problemli de değildir herhalde Ferdi.

ersun yanal teknik direktör ama hoca değil

şenol güneş seversin sevmezsin hem td hem hoca.oyuncu kazanabiliyor potansiyelini kullandırıyor.

ersun yanal da hocalık yok.

Paylaş 
Sayfa: 1....7.8.9.10.11.12.[13].14.15.16.17.18.19....64