Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?

Paylaş 
Sayfa: 1....9.10.11.12.13.14.[15].16.17.18.19.20.21....66
17.11.2019 00:05 Pazar Konu Puanı: 0

Refetoo
Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?


Mesajı Gönderen: Meloik:cLink:5291653Cocu zaten bu sene için değil gelecek sene için aldık demişti. Zaten ilk yarıyı da tamamlayamadı. Yani onun oynatmaması bir kriter değil.

Suçu oyuncuya atmak en kolayı. Hoca onu motive edecek‚ kullanmayı bilecek. Hocalık biraz da budur. Ferdinin fiziği de gayet iyi. Kadroya alınan Alper´den falan daha yapılı‚ iki mücadelelerde ezilmiyor. Mesela Allahyar öyle değildi hazırlık maçlarında ama Ferdi güçlü‚ tekniği de baya iyi‚ oyun bilgisi de yerinde. Yani oynamaması için teknik bir neden yok. O el kol konusunu da hoca çözecek. Emenikeyi kazanmış adam Ferdi´yi de kazanabilir bence. Emenike kadar problemli de değildir herhalde Ferdi.Bence bakman gereken aciyi kendin soylemissin. Emenikeyi kazanmış adam Ferdi´yi neden kazanamiyor? Belli ki ciddi bir halt yedi yada menejeri ve ailesi yanlis yonlendiriyor.


  
17.11.2019 00:37 Pazar #127

Meloik
Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?


Mesajı Gönderen: Refetoo:cLink:5291697Bence bakman gereken aciyi kendin soylemissin. Emenikeyi kazanmış adam Ferdi´yi neden kazanamiyor? Belli ki ciddi bir halt yedi yada menejeri ve ailesi yanlis yonlendiriyor.Işte bu şekilde bir tahmin yürütmekten başka bir şey gelmiyor elimizden. Ancak şampiyon olduğumuz yıl da son maçlarda şampiyonluk garantiyken bile gençleri oynatmamıştı hoca. Yine geçen yıl tehlike geçtikten sonra bile Ayew‚ Topal gibi oyuncuları oynatmıştı. Bir de böyle bir gerçek var. Ama Gaziantep maçında da hoca gol sonrasında sahaya girip tebrik etti Ferdi´yi ve bunu sadece Ferdi için yaptı. Özetle farklı uçları gösteren başka işaretler var.


  
18.11.2019 02:42 Pazartesi #128

Refetoo
Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?


Mesajı Gönderen: Meloik:cLink:5291701Işte bu şekilde bir tahmin yürütmekten başka bir şey gelmiyor elimizden. Ancak şampiyon olduğumuz yıl da son maçlarda şampiyonluk garantiyken bile gençleri oynatmamıştı hoca. Yine geçen yıl tehlike geçtikten sonra bile Ayew‚ Topal gibi oyuncuları oynatmıştı. Bir de böyle bir gerçek var. Ama Gaziantep maçında da hoca gol sonrasında sahaya girip tebrik etti Ferdi´yi ve bunu sadece Ferdi için yaptı. Özetle farklı uçları gösteren başka işaretler var.Aynen. Bence Ersun hoca oynatmiyorsa vardir bir bildigi dememiz lazim. Geresi sadece bilmeden uretilmis teoriden oteye gecmez.


  
18.11.2019 09:47 Pazartesi #129

sorhan
Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?

Ersun Yanal´In yeterliliği konusunda kuşkularım var ama böyle konularda Hoca´ya güvenmek gerek. Ferdi´nin oynadığı maçlarda ben öyle yokluğunu sorgulatacak bir performansını görmedim.

Zajc´ı neden bu kadar az kullandığını merak ediyorum ama. Top kullanan oyuncumuz az ve bence Deniz Türüç´ten kesinlikle potansiyeli daha yüksek bir alternatif.


  
18.11.2019 10:10 Pazartesi #130

johann
Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?


Mesajı Gönderen: Refetoo:cLink:5291697Bence bakman gereken aciyi kendin soylemissin. Emenikeyi kazanmış adam Ferdi´yi neden kazanamiyor? Belli ki ciddi bir halt yedi yada menejeri ve ailesi yanlis yonlendiriyor.Emenike Ersun Yanal´ın oyun sistemine uyuyordur belki.
Prens Alper´i de kadroda o yüzden tutuyor ya...

Hülasa‚ analoji doğru değil bence.


Mesaj johann tarafından düzenlenmiştir...


  
18.11.2019 10:40 Pazartesi #131

smart24
Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?

Ferdi sene başında kiraya verilmeliydi‚ hatta geçen sene kiralanmalıydı ama geç kalındı..
bari devre arasında bir takıma gönderin de çocuk oynasın‚ görelim ne yapacak!


  
18.11.2019 11:34 Pazartesi #132

Meloik
Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?


Mesajı Gönderen: Refetoo:cLink:5291749Aynen. Bence Ersun hoca oynatmiyorsa vardir bir bildigi dememiz lazim. Geresi sadece bilmeden uretilmis teoriden oteye gecmez.İyi de renktaş neden öyle diyeyim? Yerine oynayanlar çok iyi oynuyor olsa belki öyle derdim ama öyle bir şey de yok. Kaldı ki Emenike çok ekstrem bir örnek öylesi nadiren çıkar. Ferdi´nin o boyutta bir mental sıkıntısı olduğu bana daha uçuk geliyor.


  
20.11.2019 00:12 Çarşamba #133

Cold_Fire
Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?


Mesajı Gönderen: Refetoo:cLink:5291697Bence bakman gereken aciyi kendin soylemissin. Emenikeyi kazanmış adam Ferdi´yi neden kazanamiyor? Belli ki ciddi bir halt yedi yada menejeri ve ailesi yanlis yonlendiriyor.Bu tür varsayımlar gerçekten komik ve saçma kusura bakma renktaş ama.

Böyle bir şey varsa çıkar açıklar Ersun Yanal‚ der ki Ferdi´yi şu sebeple düşünmüyorum.

Kaldı ki konuşulan oyuncu daha 19 yaşında bir çocuk.
İyi bir hoca‚ yeteneği olan böyle bir oyuncuyu silmek‚ cezalandırmak yerine kazanmaya çalışır zaten.
Zira o Ferdi bu sene biraz süre alıp kendisini göstermesine fırsat verilse‚ gelecek yıl 10-15 m euroya satılabilecek potansiyele de sahip.

Ha bu arada toplamda 4 maçta toplam 70 dakika süre alıp 1 gol 1 asist ile oynayan bir elemanın forma giymesi durumunda şampiyonluk kaçar diye bir saçma ifadeye de kimse kaçmasın.
Esas şampiyonluk kaçarsa bunun sorumlusu Jailson´u stoperde oynatan‚ kanatlara Ozan-Tolga koyan Ersun hoca olur. Bu tür saçmalıkları bize takriben 5-6 puan kaybı olarak yansıdı.


  
20.11.2019 00:45 Çarşamba #134

permaximum
Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?

Bu Cold_Fire Ferdi´nin menajeri falan herhalde. Babası çocuğu bu kadar savunmuyordur yemin ediyorum. Adam 1.5 yıldır Ferdi Ferdi diye diye başımızın etini yedi.


  
Paylaş 
Sayfa: 1....9.10.11.12.13.14.[15].16.17.18.19.20.21....66