Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?

Paylaş 
Sayfa: 1....11.12.13.14.15.16.[17].18.19.20.21.22.23....66
21.11.2019 17:41 Perşembe Konu Puanı: 0

Cold_Fire

Mesajı Gönderen: baku1907:cLink:5292040

Sen Ersun Yanal düşmanısın kardeş.

Fenerbahçe taraftarının yüzünü en son güldürmüş hocaya nefret dolu tavırların var.

Hoca 2. kez imza attığı günden bu yana altını oyacak yorumlarda bulunuyorsun.

Derdin Ferdi´nin oynaması da değil.

Eğer derdin Ferdi olsaydı "Cocu‚ Koeman neden Ferdi´yi oynatmıyorsun" sorusunu da sorardın.
Sormadın ve sormadınız çünkü amacınız başka.

Hocayı zor durumda bırakacak her argümana sıkı sıkıya bağlanmışsın.

Elif´i oyuna soktugu zaman "Valbuena ve Zajc varken neden Elif´i oyuna sokuyorsun Ersun Hoca hatalısın" demişliğini de biliriz.

"Vedat Muric vasat‚ altyapısı zayıf‚ bıkmadılar böyle adam almaktan‚ almayın şu adamı" demişliğini de biliriz.

Hala burada özgüvenle bilgiçlik taslıyorsun. Komik.

Arşivden bakabilirsin‚ Cocu´nun defolması için az dua etmedim. Aynı zamanda da Ersun Yanal´ın da en doğru isim olduğunu belirttim hep.
Ama o 2013´ten bildiğimiz‚ tanıdığımız Ersun bu değil.
Bu adam saplantılı‚ bu adam adaletsiz‚ birkaç maç aşırı derecede korkak kadro çıkardı. Tüm bunların bedeli de 5-6 puan kaybı olarak döndü bize.

Artı olarak söylüyorum‚ Ferdi´nin oynatılmaması Fenerbahçe´nin aleyhine olan bir durumdur‚ senin gibi Ersun´u savunayım diye saçma sapan çalışmıyordur‚ o´dur bu´dur demiyorum.

Bir de Eljif konusunda anlamamakta ısrar ediyorsun. Kaç defa açıkladım. Normal düzeyde zekası olan biri rahatça anladı beni orda zaten.

Vedat konusunda ise hep söylüyorum‚ şükür ki böyle bir oyuncu almışız. Benim eleştirilerim Vedat´ın gelişini etkiledi mi? İyi ki gelmiş.

Sen git şu an 2.ligde oynayan İbrahim Sissokko´yu yeni Aurelio diye tanıt veya Seri-C´ye kadar yani İtalya 3.ligine kadar düşmüş Paletta´yı Fenerbahçe´nin alması yönünde konular aç olur mu Baku
Ha bak Elvis Manu konusu da var. 700.000 eurolara düşmüş değeri

Sen bence konu da açma. Futbolcudan anlamıyorsun pek. Bir tane tuttursan yine iyi diyecem de.

21.11.2019 18:05 Perşembe #145

baku1907

Mesajı Gönderen: Cold_Fire:cLink:5292055

Arşivden bakabilirsin‚ Cocu´nun defolması için az dua etmedim. Aynı zamanda da Ersun Yanal´ın da en doğru isim olduğunu belirttim hep.
Ama o 2013´ten bildiğimiz‚ tanıdığımız Ersun bu değil.
Bu adam saplantılı‚ bu adam adaletsiz‚ birkaç maç aşırı derecede korkak kadro çıkardı. Tüm bunların bedeli de 5-6 puan kaybı olarak döndü bize.

Artı olarak söylüyorum‚ Ferdi´nin oynatılmaması Fenerbahçe´nin aleyhine olan bir durumdur‚ senin gibi Ersun´u savunayım diye saçma sapan çalışmıyordur‚ o´dur bu´dur demiyorum.

Bir de Eljif konusunda anlamamakta ısrar ediyorsun. Kaç defa açıkladım. Normal düzeyde zekası olan biri rahatça anladı beni orda zaten.

Vedat konusunda ise hep söylüyorum‚ şükür ki böyle bir oyuncu almışız. Benim eleştirilerim Vedat´ın gelişini etkiledi mi? İyi ki gelmiş.

Sen git şu an 2.ligde oynayan İbrahim Sissokko´yu yeni Aurelio diye tanıt veya Seri-C´ye kadar yani İtalya 3.ligine kadar düşmüş Paletta´yı Fenerbahçe´nin alması yönünde konular aç olur mu Baku
Ha bak Elvis Manu konusu da var. 700.000 eurolara düşmüş değeri

Sen bence konu da açma. Futbolcudan anlamıyorsun pek. Bir tane tuttursan yine iyi diyecem de.

Cocu´ya Koeman´a 1 defa bile Ferdi´yi oynat‚ Berke´yi oynat‚ Cebrail´i oynat dedin mi.
Demedin elbette.

Ersun Yanal göreve geldikten sonra bir anda genç oyuncu sevdalısı oldun nedense.

Amacın üzüm yemek değil bağcı dövmek çünkü.

Ayrica Ersun Yanal´in gelmesini falan istemedin yalan söyleme hiç.

Adam imza attığı günden beri kotuleme peşindesin.

Istediğin oyuncu oynamıyorsa hoop hoca hedefte.

Senin gibilere kalsa 3 maçta bir hoca değişir.
Takım kaostan başını kaldıramaz.

Gs de şampiyonlukları götürür.
Istediğin bu herhalde.

21.11.2019 18:15 Perşembe #146

Cold_Fire

Mesajı Gönderen: baku1907:cLink:5292059

Cocu´ya Koeman´a 1 defa bile Ferdi´yi oynat‚ Berke´yi oynat‚ Cebrail´i oynat dedin mi.
Demedin elbette.

Ersun Yanal göreve geldikten sonra bir anda genç oyuncu sevdalısı oldun nedense.

Istediğin bu herhalde.

Arşivden bulabilirsen Ersun Yanal´ın gelmeden önce ve geldiğinde olan yorumları‚ görürsün destekleyip desteklemediğimi.

Ayrıca Cocu döneminde Elif´e direk şans verildi‚ Ferdi´ye de sıra gelecek diye düşünüyordum. O dönemde Ferdi 17´sini de yeni doldurmuştu.
Şimdi çocuk 19 yaşında‚ önünde daha kabiliyetlisi var da ben mi görmüyorum?

Ersun sağ kanata önlibero Tolga koysun Moses yokken‚ Kruse yokken forvet arkasına koysun‚ sol kanat yokken sol kanata doğru koysun. Ama Ferdi´ye şans verilmesin. Sonra eleştirince de ´Sen Ersun Yanal´ı sevmediğinden eleştiriyorsun´.
Yok ya?

Bak çok başarılı performans gösteren bir hoca olsa‚ ben de senin düşündüğün gibi artniyetli yorumlar yapsam‚ heralde 50 kişiden tepki alırım.
Ama gördüğün gibi kimse tepki vermiyor‚ çünkü Ersun Yanal´dan tam anlamıyla memnun olan birkaç kişisiniz‚ gerisi yok. Herkes hocayla alakalı farklı ya da aynı konulardan şikayetçi.

21.11.2019 18:27 Perşembe #147

baku1907

Mesajı Gönderen: Cold_Fire:cLink:5292061

Arşivden bulabilirsen Ersun Yanal´ın gelmeden önce ve geldiğinde olan yorumları‚ görürsün destekleyip desteklemediğimi.

Ayrıca Cocu döneminde Elif´e direk şans verildi‚ Ferdi´ye de sıra gelecek diye düşünüyordum. O dönemde Ferdi 17´sini de yeni doldurmuştu.
Şimdi çocuk 19 yaşında‚ önünde daha kabiliyetlisi var da ben mi görmüyorum?

Ersun sağ kanata önlibero Tolga koysun Moses yokken‚ Kruse yokken forvet arkasına koysun‚ sol kanat yokken sol kanata doğru koysun. Ama Ferdi´ye şans verilmesin. Sonra eleştirince de ´Sen Ersun Yanal´ı sevmediğinden eleştiriyorsun´.
Yok ya?

Bak çok başarılı performans gösteren bir hoca olsa‚ ben de senin düşündüğün gibi artniyetli yorumlar yapsam‚ heralde 50 kişiden tepki alırım.
Ama gördüğün gibi kimse tepki vermiyor‚ çünkü Ersun Yanal´dan tam anlamıyla memnun olan birkaç kişisiniz‚ gerisi yok. Herkes hocayla alakalı farklı ya da aynı konulardan şikayetçi.

Mac sayısına bakacak olursan Elif´i en çok oynatan Ersun Yanal.

Genç oynatır‚ vizyon hocası olarak getirilen Cocu´nun kafasında Josef-Topal orta sahasi vardı.
Lige de bu ikili ile başladı.
Solda Atıf ortada Benzia sağda Ayew.

Josef lig başladıktan sonra gidince mecburiyetten oynattı Elif´i. Zaten devamlı da oynatmadı.

Senin çok beğendiğin Advocaat da 1 tane bile genç oynatmadı.

Josef Topal Ozan yapıyordu orta sahayi.
Alper´e de bol bol süre veriyordu.

Keşke Advocaat´a da genç düşmanı desen‚ korkak desen de samimiyetine inansak!

Mesaj baku1907 tarafından düzenlenmiştir...

22.11.2019 20:44 Cuma #148

permaximum

Mesajı Gönderen: baku1907:cLink:5292063

Mac sayısına bakacak olursan Elif´i en çok oynatan Ersun Yanal.

Genç oynatır‚ vizyon hocası olarak getirilen Cocu´nun kafasında Josef-Topal orta sahasi vardı.
Lige de bu ikili ile başladı.
Solda Atıf ortada Benzia sağda Ayew.

Josef lig başladıktan sonra gidince mecburiyetten oynattı Elif´i. Zaten devamlı da oynatmadı.

Senin çok beğendiğin Advocaat da 1 tane bile genç oynatmadı.

Josef Topal Ozan yapıyordu orta sahayi.
Alper´e de bol bol süre veriyordu.

Keşke Advocaat´a da genç düşmanı desen‚ korkak desen de samimiyetine inansak!

Mesaj baku1907 tarafından düzenlenmiştir...

Adamın Ersun Yanal düşmanı olduğunu bilmeyen kalmadı. Derdinin Ferdi falan olmadığını zaten herkes biliyor. Buna laf anlatıp boşa kürek çekmene gerek yok.

22.11.2019 20:48 Cuma #149

Refetoo

Mesajı Gönderen: Cold_Fire:cLink:5291908

Bu tür varsayımlar gerçekten komik ve saçma kusura bakma renktaş ama.

Böyle bir şey varsa çıkar açıklar Ersun Yanal‚ der ki Ferdi´yi şu sebeple düşünmüyorum.

Kaldı ki konuşulan oyuncu daha 19 yaşında bir çocuk.
İyi bir hoca‚ yeteneği olan böyle bir oyuncuyu silmek‚ cezalandırmak yerine kazanmaya çalışır zaten.
Zira o Ferdi bu sene biraz süre alıp kendisini göstermesine fırsat verilse‚ gelecek yıl 10-15 m euroya satılabilecek potansiyele de sahip.

Ha bu arada toplamda 4 maçta toplam 70 dakika süre alıp 1 gol 1 asist ile oynayan bir elemanın forma giymesi durumunda şampiyonluk kaçar diye bir saçma ifadeye de kimse kaçmasın.
Esas şampiyonluk kaçarsa bunun sorumlusu Jailson´u stoperde oynatan‚ kanatlara Ozan-Tolga koyan Ersun hoca olur. Bu tür saçmalıkları bize takriben 5-6 puan kaybı olarak yansıdı.

Renkdasim‚ sen detaylari bilmeden varsayim uretip Ersun hocayi suclu ilan edince‚ "iyi bir hoca boyle yapardi" diyince‚ komik ve sacma olmuyorda‚ benim varsayimim mi komik ve sacma oluyor. Kusura bakma ama herseyi ve arka planda neler oldugunu biliyor havasinda konusmasaniz daha saglikli konusabiliriz.

Ayrica iyi bir hoca 19 yasindaki cocugu‚ sayet yanlisi varsa‚ senin dedigin gibi taraftarin ve medyanin onune atmaz. Kaldiki gecen haftalarda ustu kapali bir sekilde bir seyler soyledi. Bulursam paylasirim.

22.11.2019 21:09 Cuma #150

Cold_Fire

Mesajı Gönderen: Refetoo:cLink:5292181

Renkdasim‚ sen detaylari bilmeden varsayim uretip Ersun hocayi suclu ilan edince‚ "iyi bir hoca boyle yapardi" diyince‚ komik ve sacma olmuyorda‚ benim varsayimim mi komik ve sacma oluyor. Kusura bakma ama herseyi ve arka planda neler oldugunu biliyor havasinda konusmasaniz daha saglikli konusabiliriz.

Ayrica iyi bir hoca 19 yasindaki cocugu‚ sayet yanlisi varsa‚ senin dedigin gibi taraftarin ve medyanin onune atmaz. Kaldiki gecen haftalarda ustu kapali bir sekilde bir seyler soyledi. Bulursam paylasirim.

Takımın hocası olarak Ersun Yanal çıkıp ´Ferdi´ yi şu sebeple sildim‚ oynatmıyorum´ demediği müddetçe bu konunun baş sorumlusu kendisidir renktaş.
Zaten oynamadığı müddetçe kariyerini bitiriyor‚ medyanın önüne veya taraftarın önüne atsa ne olacak ki.
Çıkıp desinki antrenman verileri çok kötü‚ hayatına dikkat etmiyor‚ fiziken yetersiz vs.
Ki böyle bir durumda bile aslında hocanın kendisi de kabahatlidir.
Psikolojik destek verdirir‚ ne bileyim özel ilgi gösterir‚ ekstra çalıştırır yani bir şekilde kazanmaya çalışır.
Ama Ersun hoca bence Ferdi´yi kafasında hiç düşünmüyor.
Geçen Hollanda - İngiltere maçında da çok güzel oynadı. Çocuğun yeteneğine hiçbir problem yok zaten.

22.11.2019 21:20 Cuma #151

Cold_Fire

Edit: Cebelitarık U21 diyecektim.

22.11.2019 22:28 Cuma #152

Meloik

Mesajı Gönderen: baku1907:cLink:5292059

Demedin elbette.

Istediğin bu herhalde.

Cold Fire´ı yıllardır bilirim forumdan. Her zaman genç sevdalısıydı bir de Latin Amerikalı sever. Yani Ersun hoca geldiğinden beri değil bu durum. Hatta bu açıdan birebir benimle aynı düşünen nadir renktaşlardandır.

Ersun hocayı şu haliyle ben de beğenmiyorum ama gelmesini o zaman çok istemiştim. Elbette bu hoca gitsin demek değildir. Hatta bence bu işin çözümü hocaya tam güvenmek ve A takım hocası değil futbol takımları hocası yapmaktır. Bu şekilde altyapı transferleri ve sistemi de onun elinde olur. Böylece sorumluluğu ve yetkisi de artar. Sözleşmesi de uzayacağı için genç oynatmaktan bu kadar çekinmez. Ama şu haliyle olmuyor. Adamın önüne sırf kısa vadeli hedef koyarsan o da en kolay yolu seçer. Tabi bu mazeret değil yine de ama az çok anlıyorum onu da. Öte yandan bence kısa vadeli olarak da yanlış yapıyor ayrı konu.

Paylaş 
Sayfa: 1....11.12.13.14.15.16.[17].18.19.20.21.22.23....66