Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?

Paylaş 
Sayfa: 1....12.13.14.15.16.17.[18].19.20.21.22.23.24....66
22.11.2019 22:34 Cuma Konu Puanı: 0

Cold_Fire

Mesajı Gönderen: Meloik:cLink:5292187

Cold Fire´ı yıllardır bilirim forumdan. Her zaman genç sevdalısıydı bir de Latin Amerikalı sever. Yani Ersun hoca geldiğinden beri değil bu durum. Hatta bu açıdan birebir benimle aynı düşünen nadir renktaşlardandır.

Ersun hocayı şu haliyle ben de beğenmiyorum ama gelmesini o zaman çok istemiştim. Elbette bu hoca gitsin demek değildir. Hatta bence bu işin çözümü hocaya tam güvenmek ve A takım hocası değil futbol takımları hocası yapmaktır. Bu şekilde altyapı transferleri ve sistemi de onun elinde olur. Böylece sorumluluğu ve yetkisi de artar. Sözleşmesi de uzayacağı için genç oynatmaktan bu kadar çekinmez. Ama şu haliyle olmuyor. Adamın önüne sırf kısa vadeli hedef koyarsan o da en kolay yolu seçer. Tabi bu mazeret değil yine de ama az çok anlıyorum onu da. Öte yandan bence kısa vadeli olarak da yanlış yapıyor ayrı konu.

O da biliyor renktaş da işte işine gelmiyor‚ onu niye eleştirmedin bunu niye eleştirmedin diyor ama hepsini eleştirmişimdir.
İnşallah gencecik‚ zımba gibi bir takımınız olur birgün.

22.11.2019 22:35 Cuma #154

Pierreium

Cold Fire´ı yıllardır bilirim forumdan. Her zaman genç sevdalısıydı bir de Latin Amerikalı sever. Yani Ersun hoca geldiğinden beri değil bu durum. Hatta bu açıdan birebir benimle aynı düşünen nadir renktaşlardandır.

Ersun hocayı şu haliyle ben de beğenmiyorum ama gelmesini o zaman çok istemiştim. Elbette bu hoca gitsin demek değildir. Hatta bence bu işin çözümü hocaya tam güvenmek ve A takım hocası değil futbol takımları hocası yapmaktır. Bu şekilde altyapı transferleri ve sistemi de onun elinde olur. Böylece sorumluluğu ve yetkisi de artar. Sözleşmesi de uzayacağı için genç oynatmaktan bu kadar çekinmez. Ama şu haliyle olmuyor. Adamın önüne sırf kısa vadeli hedef koyarsan o da en kolay yolu seçer. Tabi bu mazeret değil yine de ama az çok anlıyorum onu da. Öte yandan bence kısa vadeli olarak da yanlış yapıyor ayrı konu.

Katılıyorum hocam. Bende Ersun hocayı anlamakla birlikte kısa vadeli düşünceleri hoşuma gitmiyor.

22.11.2019 23:04 Cuma #155

baku1907

Cold Fire samimi olsa bir tane bile genç oynatmamış Advocaat´ı güzelleyip‚ kaleye 20 yaşındaki Altay´i koyan Ersun Hoca´nin altını "genc oyuncular" üzerinden devamlı olarak oymaya çalışmazdı.

Genç oyuncu seviyor ya hani kendisi!

Hiç genç oynatmamış Advocaat süper‚ ona göre ona laf yok!

Ferdi‚Berke´yi‚ Cebrail´i hiç oynatmayan Cocu´ya bu konuyla ilgili tek ses etmeyip‚ Ersun Hoca geldiği andan itibaren genç çığırtkanlığı yapmaz samimi olsa.

Samimi değil çünkü.

Ligin en çok gol pozisyonuna giren‚ Avrupa´da Man. City´den sonra en çok gol beklentisi pozisyonuna girmiş takımın hocasına korkak diyecek kadar şuursuz ve futboldan bi haber.

Vedat Muric´e vasat‚ berbat‚ bıkmadılar böyle adamları almaktan diyordu en son kendisi daha 6 ay önce.

Bu kadar anlıyor futboldan.

Teknik Direktörü itibarsizlastirmak için bugun gençleri meze yapıyor. Yarin başka argümana sarılacak.
Çünkü kafayı takmış.

Izleyin görün.
Benden bu konu ile ilgili bu kadar.

22.11.2019 23:22 Cuma #156

GÖKTÜRK

13-14 sezonu salihe takıktı millet bu sezonda bu çocuk
umarım 19-20yi şampiyon bitiririz
birde özer hurmacı aşıkları vardı dauma çemkiriliyordu sürekli hey gidi sosyal medya

23.11.2019 02:16 Cumartesi #157

permaximum

Sen de her zaman aynı tarzdaki destek mesajını atıyorsun birkaç kişi arkadaşı güçlü argümanlarla beraber eleştirince. Yok onu tanırım şöyleydi‚ yok böyle demek istemedi falan. İyice bu konu dikkatimi çekmeye başladı. İlk seferinde önemsemedim. İkincisinde tesadüf deyip geçtim ama bu üçüncüsü iyice kıllandırdı beni.

23.11.2019 02:32 Cumartesi #158

O-12

zamanı gelince oynatır
bu kadar takmayın.
önemli olan eldeki en iyi ilk 11 ile sahada olmak.

23.11.2019 04:25 Cumartesi #159

305kd

Mesajı Gönderen: O-12:cLink:5292206

zamanı gelince oynatır
bu kadar takmayın.
önemli olan eldeki en iyi ilk 11 ile sahada olmak.

Sıkıntı da orada işte. Eldeki 11 en iyi 11 mi? Önliberospor´a döndük. Aykut Kocaman bile bu kadar önlibero oynatmıyordu aynı anda

23.11.2019 06:15 Cumartesi #160

Meloik

Mesajı Gönderen: permaximum:cLink:5292205

Sen de her zaman aynı tarzdaki destek mesajını atıyorsun birkaç kişi arkadaşı güçlü argümanlarla beraber eleştirince. Yok onu tanırım şöyleydi‚ yok böyle demek istemedi falan. İyice bu konu dikkatimi çekmeye başladı. İlk seferinde önemsemedim. İkincisinde tesadüf deyip geçtim ama bu üçüncüsü iyice kıllandırdı beni.

Evet atıyorum çünkü Cold Fire´ı yıllardır bilirim ve görüşlerine (gençler konusunda özellikle) katılıyorum. Öyle demek istemedi falan da demiyorum ne diyorsa doğru söylüyor diyorum.

Çektiyse dikkatini ne olmuş? İkinci nick mi sanıyorsun? Olmadığını kolayca kanıtlarım ki zaten yönetim içinde reeldeki kimliğimi bilen hatta çocukluğumu bilenler vardır. Cold da açıklar öyle bir şüphe olursa yönetime. Senin için rahat olsun...

23.11.2019 07:30 Cumartesi #161

legend marathon

azizin yalanlarla ersun hocayı gönderdiği dönemde azizi haklı çıkarmak için yazıp çizen birinin samimi olduğu düşünülemez.

Paylaş 
Sayfa: 1....12.13.14.15.16.17.[18].19.20.21.22.23.24....66