Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?

Paylaş 
Sayfa: 1....15.16.17.18.19.20.[21].22.23.24.25.26.27....66
24.11.2019 14:01 Pazar Konu Puanı: 0

PaScHaM

Mesajı Gönderen: Meloik:cLink:5292389

Kruse´yi gerçekten beğeniyor musun? Adam koşamıyordu son maçlarda. Ve biliyoruz ki Almanya´daki Kruse böyle değildi. Şimdi mental olarak hazır olan bir Kruse o göbeğe (net görülüyor) sahip olur mu? Demek ki çalışmıyor. Konu sadece gol atıp atamaması değil. Kruse çok fazla katkı verebilecek kaliteye sahip ama bunu yapmıyor. Neden kimse Gustavo‚ Vedat‚ Dirar için böyle yorum yapmıyor? Onlar çok mu gol atıyor?

evet begeniyorum cünkü bütün ofansif stratejiyi o belirliyor...saha görüsü olsun emreden sonra liderlik vaziflari olsun

vedat o golleri atmazsa sence elestirilmeyecekmiydi??
dirar gecen sene daragacina asilmadi mi??
gustavo yasindan ve bonservisten elestirilmiyormu sence??

hepsi mental olarak zayifmi...elbette degil

kruse 7 macta 5 asist yerine 5 gol 3 asist yapsa...kimse kilosundan‚ mental durumdan‚ nargileden bahsetmezde...acikcasi konusmak gerekirse

24.11.2019 15:21 Pazar #181

Diego

Mesajı Gönderen: permaximum:cLink:5292303

Sen düz td değilsin. Helal.

Acıtır gerçekler

24.11.2019 15:24 Pazar #182

Meloik

Mesajı Gönderen: PaScHaM:cLink:5292411

evet begeniyorum cünkü bütün ofansif stratejiyi o belirliyor...saha görüsü olsun emreden sonra liderlik vaziflari olsun

vedat o golleri atmazsa sence elestirilmeyecekmiydi??
dirar gecen sene daragacina asilmadi mi??
gustavo yasindan ve bonservisten elestirilmiyormu sence??

hepsi mental olarak zayifmi...elbette degil

kruse 7 macta 5 asist yerine 5 gol 3 asist yapsa...kimse kilosundan‚ mental durumdan‚ nargileden bahsetmezde...acikcasi konusmak gerekirse

Kruse´un şu halini beğeniyorsan objektif yorum yaptığını düşünemem. Çünkü Kruse bundan çok daha iyi bir oyuncu normalde. Kaldı ki asistlerinin çoğu Gazişehir maçındayani tek maçta. Her maçta kritik bir asistle takımı kurtarma durumu yok. İleride inanılmaz yavaş kalıyor ki zaten bu da kilo fazlasından o da iyi çalışmadığından. Zaten o sorunu olmasa dediğin gibi çok daha fazla gol/asist katkısı olurdu. Aslında sen de kabul kabul ediyorsun performansının yetersizliği nedeniyle eleştirildiğini son cümlende.

Gustavo eleştirilmiyor bu bonservisle başka öncelikli eksiklikler varken alınması eleştiriliyor yoksa müthiş oyuncu. Bu eleştirileri en çok dile getirenlerden biri de benim. Gustavo´yu çok beğenmeme rağmen bu yoklukta 7 milyon euro vermek doğru değildi. Orada Jailson gibi parlatıp para kazanabileceğimiz bence gayet yeterli bir oyuncu vardı zaten. Ayrıca Tolga‚ Emre ve Ozan da var. Performansı berbat olsa da kağıt üzerinde Tolgay da var. Fakat sol bekimiz yok Hasan Ali dışında. Stoper çok sıkıntılı‚ yedek forvetimiz sıkıntılı‚ golcü kanat oyuncumuz yok... Bu kadar eksik varken evet belki Gustavo kadar iyi değil hiçbiri ama hem nicel hem de nitel olarak diğer bölgelere göre daha iyi durumda olan bir yere 7 milyon euro gömülmesini ben de eleştirdim. Ama dikkat edersen bu Gustavo´yu eleştirmek değil. Transfer politikasını eleştirmek aslında kulübün.

24.11.2019 15:28 Pazar #183

doct

Ersun Yanal´ın elinde‚ tecrübeli futbolcu varsa‚
Tecrübesiz futbolcu ile riske girmez.

24.11.2019 16:40 Pazar #184

PaScHaM

Mesajı Gönderen: Meloik:cLink:5292428

Kruse´un şu halini beğeniyorsan objektif yorum yaptığını düşünemem. Çünkü Kruse bundan çok daha iyi bir oyuncu normalde. Kaldı ki asistlerinin çoğu Gazişehir maçındayani tek maçta. Her maçta kritik bir asistle takımı kurtarma durumu yok. İleride inanılmaz yavaş kalıyor ki zaten bu da kilo fazlasından o da iyi çalışmadığından. Zaten o sorunu olmasa dediğin gibi çok daha fazla gol/asist katkısı olurdu. Aslında sen de kabul kabul ediyorsun performansının yetersizliği nedeniyle eleştirildiğini son cümlende.

Gustavo eleştirilmiyor bu bonservisle başka öncelikli eksiklikler varken alınması eleştiriliyor yoksa müthiş oyuncu. Bu eleştirileri en çok dile getirenlerden biri de benim. Gustavo´yu çok beğenmeme rağmen bu yoklukta 7 milyon euro vermek doğru değildi. Orada Jailson gibi parlatıp para kazanabileceğimiz bence gayet yeterli bir oyuncu vardı zaten. Ayrıca Tolga‚ Emre ve Ozan da var. Performansı berbat olsa da kağıt üzerinde Tolgay da var. Fakat sol bekimiz yok Hasan Ali dışında. Stoper çok sıkıntılı‚ yedek forvetimiz sıkıntılı‚ golcü kanat oyuncumuz yok... Bu kadar eksik varken evet belki Gustavo kadar iyi değil hiçbiri ama hem nicel hem de nitel olarak diğer bölgelere göre daha iyi durumda olan bir yere 7 milyon euro gömülmesini ben de eleştirdim. Ama dikkat edersen bu Gustavo´yu eleştirmek değil. Transfer politikasını eleştirmek aslında kulübün.

saygi duymak lazim düsünemiyorsan ama benimde yalan borcum yok renktas...ister inan ister inanma...krusede tek acilmasi gereken bir bu gol atamama orucu...onun disinda tam kruse bu zaten

gustavo sirf bonservisten dolayi degil daha öncede yazmistim yasindanda dolayi elestirildi dirar vs. konusuna girmiyorum bile ama bana göre yanlis olan birsey var o uzaktan doktorvari tespitler yapilmasi...yanlis anlama ama böyle bir anlayis olmamali

24.11.2019 16:48 Pazar #185

Meloik

Mesajı Gönderen: PaScHaM:cLink:5292451

saygi duymak lazim düsünemiyorsan ama benimde yalan borcum yok renktas...ister inan ister inanma...krusede tek acilmasi gereken bir bu gol atamama orucu...onun disinda tam kruse bu zaten

gustavo sirf bonservisten dolayi degil daha öncede yazmistim yasindanda dolayi elestirildi dirar vs. konusuna girmiyorum bile ama bana göre yanlis olan birsey var o uzaktan doktorvari tespitler yapilmasi...yanlis anlama ama böyle bir anlayis olmamali

Yok estafurullah düşünemiyorum derken oyuncuya olan hayranlığın nedeniyle böyle gördüğünü düşünüyorum yoksa yalan falan asla düşünmedim. Yalnız Kruse bu değil‚ buysa zaten Bundesliga´da o kadar yıl barınamazdı. Bu göbekli hali yok eski maçlarında açıp videolarına bakabilirsin sen de. Çok yavaş kalıyor. Kaç maç dikkat ettim Vedat 2-3 savunmacıyla boğuşuyor topu indiriyor bir şekilde Kruse oraya koşana kadar rakip çoktan topu alıp bizim tarafa gönderiyor.

Yaş konusu şöyle ki bir oyuncuya 7 milyon veriyorsan onu daha sonra en az o paraya satabilmek hedeflenmeli. Bu yaşta oyuncuya bu parayı verip bu seviyede bir paraya satmak çok zor. Dirar konusunda da böyle bir sıkıntı var aslında ama Isla çok kötü‚ Murat ne durumda bilmiyoruz. O yüzden 33 yaşında da olsa sözleşme yenilenmesine içim acısa da bir şey diyemiyorum şahsen. Adam gerçekten savaşçı‚ oynuyor‚ çabalıyor‚ kadro dışı kalınca bile sermiyor. Saygıyı kendi kazandı.

24.11.2019 18:10 Pazar #186

Refetoo

Mesajı Gönderen: Meloik:cLink:5292349

İyi de kadroya dahi giremeyecek kadar hazır değilse‚ bu özelliklerin çoğuna sahip olmayan Alper‚ Tolgay falan nasıl giriyor ilk 18´e? İnsanların anlamadığı bu aslında. Kilo fazlasına‚ iyi çalışmadığı dolayısıyla mental olarak hazır olmadığı ortada olan Kruse nasıl kafadan ilk 11 oynuyordu sakat değilken? İsmine göre mı seçiyor hoca?

Renkdasim bu hakkinda daha fazla konusmak istemiyorum. Ikinizde adamlarin kilosundan‚ sirtinda cikan sivilceye kadar butun antremanlarda olup biteni biliyorsunuz. Bu kadar emin konustugunaza gore bir bildiginiz var.

24.11.2019 18:16 Pazar #187

Meloik

Mesajı Gönderen: Refetoo:cLink:5292508

Renkdasim bu hakkinda daha fazla konusmak istemiyorum. Ikinizde adamlarin kilosundan‚ sirtinda cikan sivilceye kadar butun antremanlarda olup biteni biliyorsunuz. Bu kadar emin konustugunaza gore bir bildiginiz var.

Antrenmanı veya sivilceyi yazarak egzajere etme kilosu belli göbeği görülüyor işte. O göbek varsa iyi çalışmıyor demektir. Daha konuşmayalım bu konu hakkında renktaş o konuda sorun yok ama lütfen gözümüzün gördüğünü görmemiş gibi yapmamızı isteme.

24.11.2019 20:11 Pazar #188

BcrOzz

Otur zevkle izle Tolga Cigercini.

Paylaş 
Sayfa: 1....15.16.17.18.19.20.[21].22.23.24.25.26.27....66