Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4].5.6.7.8.9.10.11.12.13....16
04.10.2019 11:24 Cuma Konu Puanı: 0

Severus Snape

Mesajı Gönderen: Wasco:cLink:5276696

Takımın kreatif oyuncuya ihtiyacı olduğu aşikar. Kanatlar işlevsiz‚ özellikle Rodrigues´in sakatlığı sonrası bindirme yapıp ortalığı da karıştıran adam yok. 2 maçtır net olarak oynaması gereken Ferdi kulübede. Bu çocuk yıldız adayı ve oynatıp parlatabilirsek ciddi paralara dahi transfer olabilir ancak korkup onun yerine Ciğerci gibi kapasitesiz adamı kanada koyarsan hiç bu takımda antrenörlük yapma.

Vedat Muric gibi canavar bir forvetin varken Ferdi gibi hücumu düşünen ve yetenekli bir kanat oyuncusunu kenarda çürütmek takıma ihanettir.

Mesaj Wasco tarafından düzenlenmiştir...

Önce terbiyesizlik yapmayıp Ersun Yanal Ersun Hoca yazmayı öğren. Askerlik arkadaşın değil adam‚ Fenerbahçe´nin şampiyon hocası.

Git al bir antrenörlük lisansı kimsenin köpeği olmadan yüksel Ersun hoca´nın yarısı kadar başarılı ol. Sonra gel bıdı bıdı yap ahkam kes. Anrenörlük yapma diye akıl veriyor haspam. Kimsin sen kendini ne zannediyorsun‚ haddini bil.

04.10.2019 11:25 Cuma #28

lordofsky

Benim anlamadığım böyle bir başlığa 10 kişi + vermiş..
Sayıları az olsa da mide bulandırıyor..

04.10.2019 11:36 Cuma #29

FenerManiac

Ersun hocamiz neden oynatmiyor bilemiyorum ama sizin neden Ersun hoca veya Ersun Yanal demediginizi cok merak ediyorum.

Basaksehir‚ Trabzonspor‚ Galatasaray‚ Alanyaspor gibi maclar Ferdi nin maclari degil bence. Mesela bugun girebilir. Ersun hoca Ferdi yi harcamayacak‚ buna guveniyorum ama her mac oynayacak veya oynatacak diye bir kural da yok.

04.10.2019 11:45 Cuma #30

b.demiral

Başakşehir maçından sonraki 2 maç sonradan girdi ve pek bir varlık gösteremedi diye hatırlıyorum. Potansiyeli var ve doğru zamanda kullanılarak geliştirilecektir. Bırakın herkes işinini bildiği gibi yapsın. Ben 3 gündür maç saati gelse diye yerimde duramıyorum. Siz nasıl böyle şeylere takılıyorsunuz anlayamıyorum.

04.10.2019 11:48 Cuma #31

permaximum

Koskoca Ersun Yanal senin Ersun demenle küçülmez ama sen zihniyetini ayan beyan belli edersin. O yüzden içerik hakkında yorum yapmaya bile gerek yok. Son derece saygısız‚ terbiyesiz‚ hakaret içerikli bir mesaj.

04.10.2019 12:09 Cuma #32

bartura

Git bir hocaya sor Ersun niye oynatmıyorsun diye.

04.10.2019 12:29 Cuma #33

BcrOzz

Katildigim bir konu. Tolgay‚ Tolga vs oynaycagina Ferdi oynasin.

Dunku antrenman videosunu izleyen gorur. Bu cocuk hem teknik hem bakarak adrese teslim ortalar kesiyor.

Ersun hocamiza sadece ismiyle hitab etmekte saygisizliktan baska birsey degil.

04.10.2019 12:33 Cuma #34

caution

oğuzkaan ve ferdi aşkı nezaman biter acaba onu bekliyorum

04.10.2019 14:27 Cuma #35

Pierreium

Mesajı Gönderen: mehmetkara75:cLink:5276706

Ferdi‚ Fener´in topçusu olamaz. Olsa olsa yedek olur.

hahaa entersan adamsın valla
Ekiciyi dünya yıldızı yapıp Ferdi ve diğerlerini gömmek.. Sen iyi misin hocam yok dimi bi ruhsal dengesizlik?

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4].5.6.7.8.9.10.11.12.13....16