Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5].6.7.8.9.10.11.12.13....16
04.10.2019 14:37 Cuma Konu Puanı: 0

SerdarG

Topçik sorusuna cevaplar:

1) Ersun Yanal Ferdi´nin iyi çalışmadığını sanıyordur. (Hocanın görüşü.)
2) Ersun Yanal Ferdi´nin iyi çalışmadığını gözlemliyordur. (Hocanın görüşü.)
3) Ferdi´nin sakatlığı vardır.
4) Ersun Yanal Ferdi´ye ilk 11 de değil‚ yedeklerde şans verecektir. Ya da Ersun Yanal´ın ilk 11inde Ferdi Ersun Yanal´a göre yer alamaz. (Hocanın görüşü.)
5)

04.10.2019 14:43 Cuma #37

FBamigo

Mesajı Gönderen: BcrOzz:cLink:5276797

Katildigim bir konu. Tolgay‚ Tolga vs oynaycagina Ferdi oynasin.

Dunku antrenman videosunu izleyen gorur. Bu cocuk hem teknik hem bakarak adrese teslim ortalar kesiyor.

Ersun hocamiza sadece ismiyle hitab etmekte saygisizliktan baska birsey degil.

Tolga ve Ferdi ne alaka? Takmissiniz Tolga‚ Tolga‚ Tolga..Tolga bu takimin dinamiklerinden biridir.

04.10.2019 14:56 Cuma #38

constantinopole

askerlik arkadaşın bile olsa Fenerbahçe gibi önemli bir kulüpte önemli bir pozisyona gelen adam adıyla hitap etmezsin. hakem eskilerinin bitirim mahalle kabadayısı ağızları virüs gibi nasıl da yayılıyor. eleştirelim eleştirelim de‚ "ersun" yazmak nedir ya.

Mesaj constantinopole tarafından düzenlenmiştir...

04.10.2019 15:06 Cuma #39

noxtrag

Ferdi´den bir şey olmaz diyenler zamanında Elif´e de aynısını diyordu.

2. ligde oynayamaz diyenleri gördü bu gözler

sonra Merih gibi ya elimizden nasıl kaçırdık diye ağlamayın madem.

04.10.2019 15:33 Cuma #40

posetcayy

ERsun hoca askerlik arkadaşın mı?
konu + başlık -

04.10.2019 15:48 Cuma #41

Isis

Zamani geldiginde kullaniyor. Kullanacaktir da...az guvenin hocaya lutfe

04.10.2019 16:48 Cuma #42

myth_1907

konu sahibi nerede hani ?

antu yönetiminin bu tarz provokatif mesajlara bir yaptırım uygulaması gerekiyor‚ bana kalsa anında ihraç edeceksin böyle tipleri ‚ bu eleştiri falan değil çünkü‚ @admin lütfen gereği düşünülsün.

04.10.2019 17:27 Cuma #43

BcrOzz

Mesajı Gönderen: FBamigo:cLink:5276821

Tolga ve Ferdi ne alaka? Takmissiniz Tolga‚ Tolga‚ Tolga..Tolga bu takimin dinamiklerinden biridir.

Sol acik posizyonunda Ferdi bana gore Deniz´den bile onde gelir. Tolga kim? Orta sahanin gobeginde oynuyorsa oynasin. Ama hucum boglesinde Tolga gibi kazmalara Fenerbahce´de yer olmamali.

6S macinda oyuna 60. dakikalarda girmis olsa macin kaderini degisirecekti belkide. Tolga ve hele ki Tolgay rakip ceza sahasi ile hic bir alakalari yok.

Ferdi o buldugu kisitli dakikalarda hepimize futbolun nasil oynanmasini gerektigi gosterip uzerine birde gol ve cok onemli bir assist yaparak Basaksehir macinda 3 puani getiren isimlerden biri oldu.

Ersun hocamizi bende sevip sayarim‚ ama Ferdi´yi artik kazanmaya baksin. Ben bu cocugun nezaman goruntulerini gorsem olumlu isler yapiyor.

04.10.2019 17:41 Cuma #44

Batu Başel

Mesajı Gönderen: BcrOzz:cLink:5276868

Sol acik posizyonunda Ferdi bana gore Deniz´den bile onde gelir. Tolga kim? Orta sahanin gobeginde oynuyorsa oynasin. Ama hucum boglesinde Tolga gibi kazmalara Fenerbahce´de yer olmamali.

6S macinda oyuna 60. dakikalarda girmis olsa macin kaderini degisirecekti belkide. Tolga ve hele ki Tolgay rakip ceza sahasi ile hic bir alakalari yok.

Ferdi o buldugu kisitli dakikalarda hepimize futbolun nasil oynanmasini gerektigi gosterip uzerine birde gol ve cok onemli bir assist yaparak Basaksehir macinda 3 puani getiren isimlerden biri oldu.

Ersun hocamizi bende sevip sayarim‚ ama Ferdi´yi artik kazanmaya baksin. Ben bu cocugun nezaman goruntulerini gorsem olumlu isler yapiyor.

Ferdi hakkında ki düşüncelerine katılıyorum. Ama tolga için bence gözünüzden kaçan şey gs de sol açık oynadığı dönemde de topsuz oyunu çok iyi oynadığı için skora katkısı oluyordu ki bana göre de topsuz oyunda gerçekten iyi. Altyapısının almanya olması sanırım buna etken. Fakat sıkıntısı beyni ile ayakları arasında ki mesafe şimdilik biraz uzun. Umarım bu mesafeyi maç eksiğini tamamladığında kısaltıp çok daha faydalı bir futbolcu olacak.

Tolga aynı zamanda takımı fiziksel olarakta bir tık yukarı taşıyor. Koşuyor mücadele ediyor. Uzun boylu. Takımın savunma boyunu da uzatıyor.

gs´de iken çok dalga geçtim tolgayla. Ferdi gibi bir yetenek ile kıyas kabul etmez. Ama ferdinin evvela güçlenmesi gerek ve bu sezon mutlak şampiyonluk lazım.Bu şartlar altında çok ekstrem bir durum olmadıkça özellikle dışarıda ki maçlarda Tolga sol kanat için iyi bir alternatif.

İçerde ki maçlarda mesela bugün ben olsam sağlıklı ise ferdiye görev verirdim.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5].6.7.8.9.10.11.12.13....16