Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6].7.8.9.10.11.12.13....16
04.10.2019 19:07 Cuma Konu Puanı: 0

mehmetkara75

Mesajı Gönderen: Pierreium:cLink:5276818

hahaa entersan adamsın valla
Ekiciyi dünya yıldızı yapıp Ferdi ve diğerlerini gömmek.. Sen iyi misin hocam yok dimi bi ruhsal dengesizlik?

Ben sözlerimin arkasındayım. Tıpkı M.Topal ve Deniz Türüç´te olduğu gibi.
Ferdi de onlardan biri benim için.

04.10.2019 19:24 Cuma #46

Senayi

12 kisi cikamiyosun maclara maalesef..

04.10.2019 19:31 Cuma #47

kedikesen

Bence Ferdi çok teknik olmasına rağmen Türkiye ligi için fiziki açıdan cılız kalıyor.. Fiziğini güçlendirirse takımın banko oyuncularından olabilir.
Bizim ligin özelliği sert olması‚ Hollanda ligindeki gibi herkes hücum ve golü düşünen bir zihniyette değil.

04.10.2019 19:40 Cuma #48

ElEmperador

Mesajı Gönderen: SerdarG:cLink:5276820

Topçik sorusuna cevaplar:

1) Ersun Yanal Ferdi´nin iyi çalışmadığını sanıyordur. (Hocanın görüşü.)
2) Ersun Yanal Ferdi´nin iyi çalışmadığını gözlemliyordur. (Hocanın görüşü.)
3) Ferdi´nin sakatlığı vardır.
4) Ersun Yanal Ferdi´ye ilk 11 de değil‚ yedeklerde şans verecektir. Ya da Ersun Yanal´ın ilk 11inde Ferdi Ersun Yanal´a göre yer alamaz. (Hocanın görüşü.)
5)

Serdar abi...

04.10.2019 19:40 Cuma #49

Cold_Fire

Ferdi oynayınca şampiyonluk kaçıyormuş.

Tolga oynayınca şampiyon oluyormuşuz

04.10.2019 20:00 Cuma #50

BcrOzz

Mesajı Gönderen: Batu Başel:cLink:5276873

Ferdi hakkında ki düşüncelerine katılıyorum. Ama tolga için bence gözünüzden kaçan şey gs de sol açık oynadığı dönemde de topsuz oyunu çok iyi oynadığı için skora katkısı oluyordu ki bana göre de topsuz oyunda gerçekten iyi. Altyapısının almanya olması sanırım buna etken. Fakat sıkıntısı beyni ile ayakları arasında ki mesafe şimdilik biraz uzun. Umarım bu mesafeyi maç eksiğini tamamladığında kısaltıp çok daha faydalı bir futbolcu olacak.

Tolga aynı zamanda takımı fiziksel olarakta bir tık yukarı taşıyor. Koşuyor mücadele ediyor. Uzun boylu. Takımın savunma boyunu da uzatıyor.

gs´de iken çok dalga geçtim tolgayla. Ferdi gibi bir yetenek ile kıyas kabul etmez. Ama ferdinin evvela güçlenmesi gerek ve bu sezon mutlak şampiyonluk lazım.Bu şartlar altında çok ekstrem bir durum olmadıkça özellikle dışarıda ki maçlarda Tolga sol kanat için iyi bir alternatif.

İçerde ki maçlarda mesela bugün ben olsam sağlıklı ise ferdiye görev verirdim.

Tolga´nin kesinlikle kotu oynadigini dusunmuyorum. Orta sahada bana gore gayet basarili maclar cikardi. Ama kanat oyuncusu degil. Bir kanat oyuncusunda olmasi gereken meziyetler maalesef Tolga´da yok.

Ferdi cok akilli bir futbolcu. Fizik olarak zayif oldugu belli‚ ama teknigi ile o acigi kapatabilir.

Ferdi ayrica bu takima katki yaptikca piyasa degeride yukselecek olan bir isim. Bu sezon duzenli olarak forma giyse 5-6-7 assist ve bir okadar gol attigini dusun. 20M uzerinde bir transferimiz daha olur.

Onumuzdeki yaz elimizde para yapacak isimler simdiden belli. Vedat‚ Ferdi ve Jailson.

04.10.2019 20:08 Cuma #51

erdemmfb

Mesajı Gönderen: BcrOzz:cLink:5276954

Tolga´nin kesinlikle kotu oynadigini dusunmuyorum. Orta sahada bana gore gayet basarili maclar cikardi. Ama kanat oyuncusu degil. Bir kanat oyuncusunda olmasi gereken meziyetler maalesef Tolga´da yok.

Ferdi cok akilli bir futbolcu. Fizik olarak zayif oldugu belli‚ ama teknigi ile o acigi kapatabilir.

Ferdi ayrica bu takima katki yaptikca piyasa degeride yukselecek olan bir isim. Bu sezon duzenli olarak forma giyse 5-6-7 assist ve bir okadar gol attigini dusun. 20M uzerinde bir transferimiz daha olur.

Onumuzdeki yaz elimizde para yapacak isimler simdiden belli. Vedat‚ Ferdi ve Jailson.

tolga takıntısı oluşmaya başladı hocada.
o yüzden ferdi yada mevlüt zor şans bulur.
mevlüt tolgadan 2 tık daha iyi oynar sol açıtka ama hoca bildiğğini okuyor

04.10.2019 20:10 Cuma #52

PaScHaM

Mesajı Gönderen: erdemmfb:cLink:5276963

tolga takıntısı oluşmaya başladı hocada.
o yüzden ferdi yada mevlüt zor şans bulur.
mevlüt tolgadan 2 tık daha iyi oynar sol açıtka ama hoca bildiğğini okuyor

ben bu konuda kararsiz kaliyorum renktas esas takintilar kimde var diye

Mesaj PaScHaM tarafından düzenlenmiştir...

04.10.2019 21:28 Cuma #53

SerdarG

Mesajı Gönderen: ElEmperador:cLink:5276928

Serdar abi...

Eren‚ bu pas hataları seni de delirtiyordur değil mi? Hele o isabetsiz şutlar!!

Koca takım Emre´nin ayaklarıyla oynayabiliyor. O olmazsa beyin kalmıyor takımda.

Tamam hızlı oynayıp rakip sahaya giriliyor ama verim sıfır.

Umarım ikinci yarı değişir bu. Umarım.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6].7.8.9.10.11.12.13....16