Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?

Paylaş 
Sayfa: 1....2.3.4.5.6.7.[8].9.10.11.12.13.14....64
03.11.2019 21:46 Pazar Konu Puanı: 0

i.yaman

Ferdi de kalite var. Eksigi cok ama kalite var adamda. Kalitesiz Tolga ve bes para etmez Deniz oynuyorsa‚ ben Ferdinin yerinde olsam kendime baska kulüp ararim.

Bu TD vasat ne kaliteden anlar nede oyuncudan.

04.11.2019 11:15 Pazartesi #64

Yolcum

Mesajı Gönderen: i.yaman:cLink:5287920

Ferdi de kalite var. Eksigi cok ama kalite var adamda. Kalitesiz Tolga ve bes para etmez Deniz oynuyorsa‚ ben Ferdinin yerinde olsam kendime baska kulüp ararim.

Bu TD vasat ne kaliteden anlar nede oyuncudan.

Dediğin gibi adamda Hollanda genç milli takımında oynayacak kalite var ama ersun hocaya göre bu takım için eksikleri var ki kadroda düşünmüyor...
Ben hoca olsam‚ kayseri maçından sonra Ferdi´ye özel çalışma program hazırlatır onu ilk 11´e hazırlamak için özel ilgilenirdim. Kayseride maça girenler‚ çıkanlardan beterdi..

08.11.2019 22:54 Cuma #65

CENTAY

Ferdi yi niye oynamaz‚ jailsonu zajc niye denemez. Top bizdeyken ne yapılacağını niye öğretmez.
Ersun Yanal derhal görevden alınmalı. Yoksa onda istifa edecek yağlı kapıyı bırakacak fıtrat yok.

08.11.2019 23:22 Cuma #66

SerdarG

Yanıt: çünkü Ferdi iyi oynuyor.

Yok efendşm‚ daha küçükmüş‚ cılızmış‚ daha büyüyecekmiş‚ süt içmeliymiş bol bol felan saçma sapan işler. Prens Alpert? Ona laf yok. Tolgay nerde? Sakatlandı mı? Hangi maçta? Zajc? Yok‚ o da kötü. Zaten biz hep böyle gereksiz transferler yaparız. Ya‚ oynatmayacaksan neden aldınız bu adamı?

09.11.2019 00:15 Cumartesi #67

laidrom

Bildiğin ferdi lobisi var burada.
Yahu bırakın bu işleri Ferdi merdi diye. Çalışsın kapsın formayı.

Ha takımın ihtiyacı var mı : VAR. Ama bence Ferdi değil yeni düzgün bir topçu almak lazım.

09.11.2019 00:21 Cumartesi #68

lanet12

Ferdiyi geçtim jailson neden oynamıyor‚kupa maçında iyi oynayan tolgay oynamıyor‚dirar neden sağ bekte oynamıyor?

09.11.2019 10:32 Cumartesi #69

Cold_Fire

Mesajı Gönderen: laidrom:cLink:5290610

Bildiğin ferdi lobisi var burada.
Yahu bırakın bu işleri Ferdi merdi diye. Çalışsın kapsın formayı.

Ha takımın ihtiyacı var mı : VAR. Ama bence Ferdi değil yeni düzgün bir topçu almak lazım.

Valla Ferdi lobisi değil de ağır saçmalayan Ersun lobisi var malesef.
Ferdi´yi silmek‚ Jailson´u silmek Fenerbahçe´ye zarar veriyor.
Gelecek yaz bunun acısı çıkar transfer sezonunda. Satıp para edecek oyuncu yok elde.
Kimse Tolga´ya para vermez.

Haa çok çalışıyor Tolga değil mi? Ersun çok adaletli pardon

09.11.2019 11:34 Cumartesi #70

Arthur Zico

Bu takımın hocaları taaa zico zamanından beri performansa yeteneğe göre forma dağıtmıyor. Aykut zamanında bir topal sevdası vardı gitti başakta bile kadroya giremiyor. Aykutun kemik adamıydı. Yine Ersun da tolgaya taktı. Yaw abi bu adamın yapıp jailsonun yapamayacağı ne var. Bak jailsonun yanında hemşehrisi gustova da var. ikisi birbirini mükemmel tamamlayacaklarını düşünüyorum. Gustova risksiz futbolu bilerek oynuyor. Jailson da atraksiyoncu dinamik oynuyor. Hatta jailson gustovanun da performansını artırır. Bir çift sözüm de moses için yaw bu adam chelseada falan nasıl oynamış. Ayewin tıpkısı adam. Bu tarz futbolcuları kim seçiyorsa acilen futbolu bırakmalı. Ferdi bu moses kadar oynayamaz mı.

09.11.2019 12:51 Cumartesi #71

Ortega1987

Askerlik arkadasin Ersun...

Paylaş 
Sayfa: 1....2.3.4.5.6.7.[8].9.10.11.12.13.14....64