Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Ersun‚ Ferdi´yi niye oynatmıyor ?

Paylaş 
Sayfa: 1....3.4.5.6.7.8.[9].10.11.12.13.14.15....64
09.11.2019 13:13 Cumartesi Konu Puanı: 0

305kd

Mesajı Gönderen: Arthur Zico:cLink:5290683

Bu takımın hocaları taaa zico zamanından beri performansa yeteneğe göre forma dağıtmıyor. Aykut zamanında bir topal sevdası vardı gitti başakta bile kadroya giremiyor. Aykutun kemik adamıydı. Yine Ersun da tolgaya taktı. Yaw abi bu adamın yapıp jailsonun yapamayacağı ne var. Bak jailsonun yanında hemşehrisi gustova da var. ikisi birbirini mükemmel tamamlayacaklarını düşünüyorum. Gustova risksiz futbolu bilerek oynuyor. Jailson da atraksiyoncu dinamik oynuyor. Hatta jailson gustovanun da performansını artırır. Bir çift sözüm de moses için yaw bu adam chelseada falan nasıl oynamış. Ayewin tıpkısı adam. Bu tarz futbolcuları kim seçiyorsa acilen futbolu bırakmalı. Ferdi bu moses kadar oynayamaz mı.

Moses da Slimani gibi ligi küçümsüyor.

09.11.2019 13:17 Cumartesi #73

Hasan Sürekci

Tolga Ciğerci formayı hak eden futbolcuların başında geliyor bence. Mosesin kapasitesi bu kadar mı bilmiyorum. eğer bu kadarsa oynamasın bu arkadaş. Yok eğer Ligi küçümsüyor kendini vermiyorsa o daha kötü. Takımda herkes birşeyler yapmaya çalışırken bu adamın umursamaz halleri beni çıldırtıyor. Moses oynayacağına bin kere Ferdi oynasın.

09.11.2019 14:48 Cumartesi #74

gabby agbonlahor

Ferdi ?

Jailson ?

Kruse´nin olmadığı maçlarda

Zayts ?

Soru işareti çok ..

Hocanın kendisi başlı başına devasa bir soru işareti zaten ..

09.11.2019 15:00 Cumartesi #75

mehmetkara75

Hoca eldeki en iyi kadroyla maça çıkıyor. Eldeki malzeme bu. Yapacak bişe yok.

09.11.2019 15:38 Cumartesi #76

subatotuz

Gecen gazetenin birinde Ferdi´nin ucretinde odeme sorunu yasandigi bu yuzden oynamadigi yaziyordu. Dogrulugu var midir acaba? Oynamama sebebi bu olabilir mi?(totomac diye hatırlıyorum)

09.11.2019 15:51 Cumartesi #77

Aizen*

Mesajı Gönderen: mehmetkara75:cLink:5290728

İşte bunu dediğimiz zaman çok daha sıkıntılı bir konuya giriyoruz renktaşım.

Bu mantıkla‚ Daum´u‚ Advocaat´ı‚ Zico´yu vs. boşuna yemiş oluyoruz renktaşım. Bir tek Kocaman´ı koymuyorum bu listeye çünkü onun durumu başarı-başarısızlık ikilisinin dışında bir şey.

Şampiyonluk şansımızı hala tam kestiremiyorum çünkü papatya falı gibiyiz‚ bir iyi sonuç alıyoruz bir kötü. Ama diyelim ki tökezledik ve 4. olduk sene sonunda. Biz zaten 4. olmamak için hoca değiştirmiyor muyuz ?

Zamanında kılpayı 2 kez 2. olan Daum´u boşu boşuna‚ 4. olan Advocaat´ı boşuna‚ yürüyerek şampiyon olamayıp 2. oldu diye Zico´yu boşu boşuna teneke bağlayarak göndermiş oluruz. Ersun Yanal´ı şampiyonken göndermemizi saymıyorum bile o akıl tutulmasıydı.

Oysa diğer açıdan baktığımızda Zico´yu Deniz Barış ile oynayabildiği ve başarılı olabildiği için‚ Daum´u kısmen vasat bir kadroyu Alex dokunuşu ile şampiyon yaptığı için‚ Advocaat´ı takım kötüyken bile çözüm üretebildiği için‚ dobra dobra eksikleri söyleyebildiği için‚ 2013-14´teki Ersun hocayı malum süreçten sonra erimeye başlayan‚ moral olarak düşmeye başlayan üstelik Aykut Kocaman ve Alex sendromundan sonra kadroyu ayakta tuttuğu için sevdi çoğumuz.

Bugün de Ersun Yanal´dan beklenen bu. Örnek veriyorum ben Marco Rose´u çok beğenirim. Potansiyelli bir hoca olduğunu düşünürüm. Ama bugün Ersun Yanal´dan beklediklerimi ondan beklemem. Çünkü Ersun hoca kadar burayı bilmiyor. Bu yüzden Ersun Yanal için yapacak bir şey yok diyemeyiz. O zaten diğerlerinin yapamadıklarını yapmak için burada.

Eğer Ersun Yanal bunu yapamazsa‚ takımın aldığı hasar bir başka hocanın yapamadığı zaman alacağımız zarardan daha büyük olur. Çünkü daha iyi ve kaliteli bir hoca bile olsa o makamda ondan beklenen 1 ise Ersun Yanal´dan beklenen 2´dir. Bir defa büyük bir kitleyle duygusal bağı var hocanın. Haliyle beklentiler yüksek‚ karşılanmazsa tepkiler de daha büyük olacaktır. Tabii taraftarın sineye çektiği hata sayısı da daha ılımlı ve yüksek olacaktır.

Mesaj Aizen* tarafından düzenlenmiştir...

09.11.2019 16:39 Cumartesi #78

mehmetkara75

Mesajı Gönderen: Aizen*:cLink:5290749

İşte bunu dediğimiz zaman çok daha sıkıntılı bir konuya giriyoruz renktaşım.

Bu mantıkla‚ Daum´u‚ Advocaat´ı‚ Zico´yu vs. boşuna yemiş oluyoruz renktaşım. Bir tek Kocaman´ı koymuyorum bu listeye çünkü onun durumu başarı-başarısızlık ikilisinin dışında bir şey.

Şampiyonluk şansımızı hala tam kestiremiyorum çünkü papatya falı gibiyiz‚ bir iyi sonuç alıyoruz bir kötü. Ama diyelim ki tökezledik ve 4. olduk sene sonunda. Biz zaten 4. olmamak için hoca değiştirmiyor muyuz ?

Zamanında kılpayı 2 kez 2. olan Daum´u boşu boşuna‚ 4. olan Advocaat´ı boşuna‚ yürüyerek şampiyon olamayıp 2. oldu diye Zico´yu boşu boşuna teneke bağlayarak göndermiş oluruz. Ersun Yanal´ı şampiyonken göndermemizi saymıyorum bile o akıl tutulmasıydı.

Oysa diğer açıdan baktığımızda Zico´yu Deniz Barış ile oynayabildiği ve başarılı olabildiği için‚ Daum´u kısmen vasat bir kadroyu Alex dokunuşu ile şampiyon yaptığı için‚ Advocaat´ı takım kötüyken bile çözüm üretebildiği için‚ dobra dobra eksikleri söyleyebildiği için‚ 2013-14´teki Ersun hocayı malum süreçten sonra erimeye başlayan‚ moral olarak düşmeye başlayan üstelik Aykut Kocaman ve Alex sendromundan sonra kadroyu ayakta tuttuğu için sevdi çoğumuz.

Bugün de Ersun Yanal´dan beklenen bu. Örnek veriyorum ben Marco Rose´u çok beğenirim. Potansiyelli bir hoca olduğunu düşünürüm. Ama bugün Ersun Yanal´dan beklediklerimi ondan beklemem. Çünkü Ersun hoca kadar burayı bilmiyor. Bu yüzden Ersun Yanal için yapacak bir şey yok diyemeyiz. O zaten diğerlerinin yapamadıklarını yapmak için burada.

Eğer Ersun Yanal bunu yapamazsa‚ takımın aldığı hasar bir başka hocanın yapamadığı zaman alacağımız zarardan daha büyük olur. Çünkü daha iyi ve kaliteli bir hoca bile olsa o makamda ondan beklenen 1 ise Ersun Yanal´dan beklenen 2´dir. Bir defa büyük bir kitleyle duygusal bağı var hocanın. Haliyle beklentiler yüksek‚ karşılanmazsa tepkiler de daha büyük olacaktır. Tabii taraftarın sineye çektiği hata sayısı da daha ılımlı ve yüksek olacaktır.

Mesaj Aizen* tarafından düzenlenmiştir...

Renktaş haklısın o zamanlar da düz topçular vardı ama arasıra Fb Tvde eski maçlarımıza bakıyorum. O zamanki kadroların hepsi şu anki kadrodan çok iyi. Tuncay‚ Serhat Akın‚ Roberto‚ Pvh‚ David‚ Gönül‚ Santos falan saymadan sadece Alex´i ele alırsak şu anki kadroyla arada dağlar kadar fark olduğunu görürüz.
Bu yüzden bu konuda Ersun hocaya haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Yani olası bir başarısızlıkta ilk sorumlu Yönetimdir bence.

09.11.2019 16:52 Cumartesi #79

305kd

Mesajı Gönderen: mehmetkara75:cLink:5290728

Bu mantıkla gidersek Cocu´ya hele hele de Koeman´a çok büyük haksızlık yapıldı diyebiliriz. Ki hocanın elindeki kadronun yarısı yoktu Koeman´da (Koeman´ı yardımcı hoca olduğu ve sezon ortasında takımı emanet aldığı için vurguluyorum‚ bence elindeki malzeme ile en iyiyi çıkarma bakımından Ersun Yanal´dan daha iyiydi)

09.11.2019 17:00 Cumartesi #80

mehmetkara75

Mesajı Gönderen: 305kd:cLink:5290772

Bu mantıkla gidersek Cocu´ya hele hele de Koeman´a çok büyük haksızlık yapıldı diyebiliriz. Ki hocanın elindeki kadronun yarısı yoktu Koeman´da (Koeman´ı yardımcı hoca olduğu ve sezon ortasında takımı emanet aldığı için vurguluyorum‚ bence elindeki malzeme ile en iyiyi çıkarma bakımından Ersun Yanal´dan daha iyiydi)

Renktaş‚ takımın oynadığı oyuna bakarsak arada dağlar kadar fark var. Onlar döneminde gol pozisyonu bulamıyorduk ama şimdi her maç onlarca pozisyona giriyoruz.

Paylaş 
Sayfa: 1....3.4.5.6.7.8.[9].10.11.12.13.14.15....64