Moses ve Rodriges kendilerine oynamaya başladı‚ buna önlem alınsın.
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Moses ve Rodriges kendilerine oynamaya başladı‚ buna önlem alınsın.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4
04.11.2019 05:58 Pazartesi Konu Puanı: 0

sarılaci-1907

Benim en sevmediğim futbolcu tipi takımdan çok kendine oynayan futbolculardır.
Bunları Moses ve Rodriges´te görmeye başladım.
Bugün Moses´ın dönen topa laubali bir şekilde şut çekip auta atmasından sonra iyice farkettim‚ senden daha uygun arkadaşın varsa onu pozisyona sokacaksın.
Rodriges de Konya maçında attığı golden sonra çok bireysel oynamaya başladı‚ sen gol yeteneği olmayan bir futbolcusun o yüzden önce servis edeceksin‚ getirdiğin her topu gole çevirebilecek yetenekte olsan bizde olmazdın zaten.
Bir de bu 2 futbolcuda coşku eksikliği görüyorum ama en çok Moses´da.
Vedat Muriqi´deki coşku ve disiplin tüm futbolcularımızda yok‚ Ersun Hoca´nın bu sorunu da çözmesi lazım.

04.11.2019 08:44 Pazartesi #1

muratlist

Moses zaten bir yıl kiralık. ligin 2. yarısında toptan da sakınmaya başlar.

04.11.2019 08:49 Pazartesi #2

cosby

Kanatlar için ikisi de yetersiz‚ bize asist yapma özelliği ile birlikte son vuruşları da iyi olan oyuncular lazım...

04.11.2019 08:58 Pazartesi #3

lanet12

Moses çok kötü.Rodrigues yanında boş arkadaşı varken şut atıyor.Ama işin kötüsü orada oynayacak başka oyuncu yok.

04.11.2019 10:32 Pazartesi #4

can666

mosesin direkten dönen topu rodriguesin de iki tane yüzde 90lık pozisyonu gol olsa bunlar yazılmazdı bence. ikisi de çok etkili oyuncular. 1 maçta yerin dibine sokmayalım abi bence.

04.11.2019 10:37 Pazartesi #5

Isis

mosesda o kadar yok bence bu da garry görmek konusunda veya şut/pas konusunda hatalı kararlar verebiliyor
gerçi bunu dğerleri de yapıyor.

moses benzer pozisyonda yine vurdu ama o direkten döndü mesela...

ortaya düşen topa vurur oyuncular

dünyada çok az oyuncu var o pası görebilen açıkcası...
keşke bir tanesi bizde olsaydı.

04.11.2019 10:48 Pazartesi #6

b.demiral

Garynin hiç ortası yok. Yarım saat performansla fişi de çeker‚ 90 dakika saç baş da yoldurur. Ama mosesı ben oynadığı 3 maçta da beğendim. Bana göre ikisi de lig için yeterli. Sadece alternatifleri 3. Bir oyuncu almak lazım devre arasında. Deniz türüçle falan olmaz o iş.

04.11.2019 10:48 Pazartesi #7

tranquile

Rodrigez i eleştirenlere eksi basan tip kim ? menejeri falan mı forumda

04.11.2019 10:51 Pazartesi #8

Young Zoran

Dünkü maçta Moses iyiydi. Moses´ın bencillik sorunu yok. Kiralık sözleşmem bitiyor gidiyorum moduna geçmezse sıkıntı olmaz.

Rodrigues ise gününde değildi ama bencillik kısmı tartışılır. Çünkü oyun zekasında sıkıntı var‚ son pas-şut tercihlerinde hatalar yapabiliyor. Bundan kaynaklı da olabilir.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4