CUMA GÜNÜ Lideriz. Ancak...
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - CUMA GÜNÜ Lideriz. Ancak...

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5].6
08.11.2019 12:06 Cuma Konu Puanı: 0

BcrOzz

O acilmayan kapilarin kilidini acacak Valbusu yollamak buyuk hata oldu.

Sonradan oyuna girip mac kurtaracak adam olabilirdi. Suan takima Deniz giriyor oda takimi ateslemiyor‚ takima ayak uyduruyor. Takim iyi oynuyorsa Denizde iyi‚ kotu oynuyorsak Deniz hepsinden kotu.

08.11.2019 13:46 Cuma #37

Isis

Mesajı Gönderen: BcrOzz:cLink:5289267

O acilmayan kapilarin kilidini acacak Valbusu yollamak buyuk hata oldu.

Sonradan oyuna girip mac kurtaracak adam olabilirdi. Suan takima Deniz giriyor oda takimi ateslemiyor‚ takima ayak uyduruyor. Takim iyi oynuyorsa Denizde iyi‚ kotu oynuyorsak Deniz hepsinden kotu.

bence de yazık oldu ama o ücretlere kalması imkansızdı maalesef.

08.11.2019 14:19 Cuma #38

Bogazici

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:5289265

jailson hiç bir zaman sol bek oynamadı ki...sol stoper oynadı. iyi de değildi pek ama idare etti işte.
şimdi orta sajada jailsonu kimin yerine koyacağız büyük bi soru işareti. ben de severim jailsonu bu arada. aklıma tek emre geliyor şu anda.

zajc da aynı şekilde.
kruse yoktu ama biz kruse yokken krusenin olduğu şekilde oynamadık ki‚ 3lü orta saha oynadık.
bence de zajc daha sık forma giyeceği bi takımda daha iyi bir oyuncu olduğunu gösterir.
ama yine soruyorum kimin yerine?
emre?
o zaman jailson yerine zajc oynasın.

gary´nin zeki bir oyuncu olduğu kanısına varamadım ben ama kabul edelim bir oyun zekası sorunumuz var kesinlikle.

Emrenin yerine Jailson oynamalı o halde

Emre yarım devre oynar Jailson yarım devre oynar zaten Emre´nin son senesi ve seneye biz orta sahada Jailson gibi adam bulamayacagimiz gibi yatirip batirarak onuda bitirecegiz yani her zaman oldugu gibi yanlis yapiyoruz

Zajc benim gorusumde zaten Fenerbahcedeki en yuksek top zekasina sahip adam ve oynatilirsa fark yaratacak durumda cunku bize tamda rakip defansi cuvallatarak top aktaracak adam lazim ve onun ve kruse nin tam olarak gorevi bu ve kruse sakat iken bile forma vermeye gerek gorulmuyor yerine oynayanlarda ondan iyi degiller zaten
Ferdi ayri bir durum neden oynamaz anlamak guc
Moses ust klas bir adam topu aldiginda bile bu belli ama tek bir macla ustu ciziliyor

Ustelik bu adamlarin hepsi genc ve tam yatirimlik adamlar maddi anlamda demiyorum bunu oynatirsan kazanirsin ve mesela dirar gibi yetenegi sinirli olmayan adamlar bunlar

Ben anlamiyorum Fenerbahceyi

08.11.2019 15:31 Cuma #39

BcrOzz

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:5289292

bence de yazık oldu ama o ücretlere kalması imkansızdı maalesef.

Olympiakos´un 3/4M euro vermesi mumkun degil. En fazla 2M aliyordur‚ o parayi bizde verebilirdik.

08.11.2019 15:40 Cuma #40

Isis

Mesajı Gönderen: BcrOzz:cLink:5289316

Olympiakos´un 3/4M euro vermesi mumkun degil. En fazla 2M aliyordur‚ o parayi bizde verebilirdik.

tabi verirdik o kadarını. Ama bizden 2 teklifi geldi de o hayır deidyse ne olacak?
skrtelda oldu.

3 - 4 vermemiz mümkün değil.
valbuena o fiyatları istediyse‚ biz de veremediysek napabilirz ki?

08.11.2019 16:36 Cuma #41

noxtrag

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:5289321

tabi verirdik o kadarını. Ama bizden 2 teklifi geldi de o hayır deidyse ne olacak?
skrtelda oldu.

3 - 4 vermemiz mümkün değil.
valbuena o fiyatları istediyse‚ biz de veremediysek napabilirz ki?

valbuena 1.3 alıyormuş oly´de haberlere göre.

bizden daha fazla istediğini zannetmiyorum‚ hani 5 büyük ligin takımlardan biri olsa neyse de. gelen hoca kendisini kesiyordu hamle oyuncusu olarak kullanıyordu. muhtemelen kariyerinin sonlarında daha fazla süre almak için gitmek istedi diye düşünüyorum.

08.11.2019 16:43 Cuma #42

noxtrag

ayrıca bu kadro konusu fazla abartılıyor.

zajc Ersun Yanal zamanında alındı ve ucuz bir transfer değildi.. bunun dısında nerdeyse komple degisti 11.

bu kadro ligte şampiyon olabilecek seviyede bi kadro. iş biraz da verim alabilmekte. Daum Topuz´u 34 mac oynattı şampiyon oldu.

sorun kadroda ise kusura bakmayın ama ne Cocu´yu ne de Aykut´u elestirecektiniz‚ gitmesini istemeyecektiniz. Aykut´ta da kadro kötüydü kıl payı farkla şampiyonluğu kaçırdı. çogu mac forvetsiz 4-6-0 oynadı. Cocu ilerde Slimani‚ Ayew´le oynuyordu‚ ortasahada Benzia‚ stoperde Noyştaderle. ama zorla gönderildi. ha ikisinin de gönderilmesi doğru muydu doğruydu bana göre. kadrosu kötü olsa da transferleri sadece yönetime bağlamamak lazım. Td ise onay vermeyecekti. Aykut bienvenuya 4 milyon verdirdi diye hala sövüyoruz mesela. siz Ersun Hoca zamanındaki transferleri yönetime‚ diğer hocalar zamanındaki transferleri hocaya bağlıyorsunuz. objektif değilsiniz. hocada performans düsüklüğü var‚ toparlaması gerekiyor.

Mesaj noxtrag tarafından düzenlenmiştir...

08.11.2019 17:17 Cuma #43

Bogazici

Mesajı Gönderen: noxtrag:cLink:5289330

ayrıca bu kadro konusu fazla abartılıyor.

zajc Ersun Yanal zamanında alındı ve ucuz bir transfer değildi.. bunun dısında nerdeyse komple degisti 11.

bu kadro ligte şampiyon olabilecek seviyede bi kadro. iş biraz da verim alabilmekte. Daum Topuz´u 34 mac oynattı şampiyon oldu.

sorun kadroda ise kusura bakmayın ama ne Cocu´yu ne de Aykut´u elestirecektiniz‚ gitmesini istemeyecektiniz. Aykut´ta da kadro kötüydü kıl payı farkla şampiyonluğu kaçırdı. çogu mac forvetsiz 4-6-0 oynadı. Cocu ilerde Slimani‚ Ayew´le oynuyordu‚ ortasahada Benzia‚ stoperde Noyştaderle. ama zorla gönderildi. ha ikisinin de gönderilmesi doğru muydu doğruydu bana göre. kadrosu kötü olsa da transferleri sadece yönetime bağlamamak lazım. Td ise onay vermeyecekti. Aykut bienvenuya 4 milyon verdirdi diye hala sövüyoruz mesela. siz Ersun Hoca zamanındaki transferleri yönetime‚ diğer hocalar zamanındaki transferleri hocaya bağlıyorsunuz. objektif değilsiniz. hocada performans düsüklüğü var‚ toparlaması gerekiyor.

Mesaj noxtrag tarafından düzenlenmiştir...

Kadronun kötü olmadigina bende katiliyorum ama aykutun 4-6-0 oyununa katilmiyorum cunku o aykutun mecburiyeti degil kendi tercihiydi cunku arkadan oyun oynama konulari haric futbolda beyni o kadardi

08.11.2019 17:22 Cuma #44

ddex

Mesajı Gönderen: noxtrag:cLink:5289327

valbuena 1.3 alıyormuş oly´de haberlere göre.

bizden daha fazla istediğini zannetmiyorum‚ hani 5 büyük ligin takımlardan biri olsa neyse de. gelen hoca kendisini kesiyordu hamle oyuncusu olarak kullanıyordu. muhtemelen kariyerinin sonlarında daha fazla süre almak için gitmek istedi diye düşünüyorum.

Valbuena´nın gitmek istemesinin sebebiyle Skrtel´in gitmek istemesinin sebebi aynıdır. İkisi de tarihin en buhranlı‚ en saçma sapan işlerinin yapıldığı Fenerbahçesinde 3-4 sezon bişey elde edemeden oynadılar ve ikisine de bu depresif ortamın içinden çıkıp Şampiyonlar Liginde tekrar belki de kariyerlerinde son kez boy gösterme fırsatı verildi ve bu adamlar rekabetçi‚ futbolu seven oyuncular olduğu için paraya falan bakmadan bu fırsatı değerlendirmek istediler. Biz ikisine de kontrat teklif ettik. Avrupa´da kazanacaklarının 2 katı parayı da teklif ettik ama onlar futbolu paraya tercih ettiler. Ha parayı tercih edip kalsalardı da bence verim alamazdık öyle bir tercih yapan oyunculardan. Yıllardır bize gelen yabancı oyuncular Fenerbahçe aşkının tadına varamadılar malum sebeplerden dolayı.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5].6