CUMA GÜNÜ Lideriz. Ancak...
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - CUMA GÜNÜ Lideriz. Ancak...

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6]
08.11.2019 18:48 Cuma Konu Puanı: 0

noxtrag
CUMA GÜNÜ Lideriz. Ancak...


Mesajı Gönderen: ddex:cLink:5289336Valbuena´nın gitmek istemesinin sebebiyle Skrtel´in gitmek istemesinin sebebi aynıdır. İkisi de tarihin en buhranlı‚ en saçma sapan işlerinin yapıldığı Fenerbahçesinde 3-4 sezon bişey elde edemeden oynadılar ve ikisine de bu depresif ortamın içinden çıkıp Şampiyonlar Liginde tekrar belki de kariyerlerinde son kez boy gösterme fırsatı verildi ve bu adamlar rekabetçi‚ futbolu seven oyuncular olduğu için paraya falan bakmadan bu fırsatı değerlendirmek istediler. Biz ikisine de kontrat teklif ettik. Avrupa´da kazanacaklarının 2 katı parayı da teklif ettik ama onlar futbolu paraya tercih ettiler. Ha parayı tercih edip kalsalardı da bence verim alamazdık öyle bir tercih yapan oyunculardan. Yıllardır bize gelen yabancı oyuncular Fenerbahçe aşkının tadına varamadılar malum sebeplerden dolayı.işin acı kısmı‚ Skrtel madem fizikî olarak yetersiz neden teklif yapıldığı. Ali Koç gecenki konusmasında sanırım Skrtel´i kastetti. Atalanta 2 günde postaladı bunu‚ Soldado gittikten sonra Türkiye´de antremanlar hafif geciyor buraya henüz alışamadım diye açıklama yaptı. o kadar test yapılıyor‚ bilim vs diyoruz ama nerede çürük elma var bizim ligde tonla para veriyoruz. sonra neden Avrupa ile makas açılıyor diyoruz.


  
08.11.2019 19:33 Cuma #46

ddex
CUMA GÜNÜ Lideriz. Ancak...


Mesajı Gönderen: noxtrag:cLink:5289361işin acı kısmı‚ Skrtel madem fizikî olarak yetersiz neden teklif yapıldığı. Ali Koç gecenki konusmasında sanırım Skrtel´i kastetti. Atalanta 2 günde postaladı bunu‚ Soldado gittikten sonra Türkiye´de antremanlar hafif geciyor buraya henüz alışamadım diye açıklama yaptı. o kadar test yapılıyor‚ bilim vs diyoruz ama nerede çürük elma var bizim ligde tonla para veriyoruz. sonra neden Avrupa ile makas açılıyor diyoruz.Skrtel için "fizik olarak yetersiz" diye resmi bir açıklama yapılmadı benim hatırladığım kadarıyla. Zaten o açıklamayı yapmak için kontrat imzalamadan önce yapılan sağlık ve efor testinden sonra yapar hiç sözleşme imzalamadan gönderirsiniz adamı. Skrtel kontrat imzaladı‚ antremanlara da çıktı. O saatten sonra adamı göndermeye kalkarsanız kontratında yazan paranın tamamını ödersiniz.

Skrtel ayrıldıktan sonra Atalanta başkanı açıklama yapmıştı. Skrtel´in ailesi Atalanta´da yaşamaya alışamamış. Eşi istememiş‚ çocukları sevmemiş vesaire. Evde huzur olmayınca Skrtel kendini işe veremeyeceğini söylemiş‚ karşılıklı anlaşıp ayrılmışlar. Yoksa adama Fenerbahçe´yi reddettirip‚ kontrat imzalayıp 2 ay sonra da tazminatsız sözleşmesini fesh etmek çok kurgusal‚ hayali bir olay olur. İstanbul´a çok alışmışlar‚ nihayetinde de İstanbul´a gelip yerleştiler tekrar.


  
08.11.2019 23:10 Cuma #47

baku1907
CUMA GÜNÜ Lideriz. Ancak...

Evet bugun liderlik geldi.

Ama saçma sapan gol kaçırmalar devam etti.

Şu hastalığı da atlatabilirsek her sey daha güzel olacak.


  
08.11.2019 23:15 Cuma #48

SerdarG
CUMA GÜNÜ Lideriz. Ancak...

Yavaş yavaş‚ göstere göstere el freni çekilmiş oyun işte.

Galip geldiğimiz için şükrediyorum‚ ama papaz her zaman pilav yemez.


  
08.11.2019 23:41 Cuma #49

Adem1907


Mesajı Gönderen: baku1907


Evet bugun liderlik geldi.

Ama saçma sapan gol kaçırmalar devam etti.

Şu hastalığı da atlatabilirsek her sey daha güzel olacak.


Hem saçma sapan goller kaçırıyoruz hem saçma sapan goller yiyoruz


  
08.11.2019 23:50 Cuma #50

Serdar YILDIZ
CUMA GÜNÜ Lideriz. Ancak...


Mesajı Gönderen: baku1907:cLink:5290531

Evet bugun liderlik geldi.

Ama saçma sapan gol kaçırmalar devam etti.

Şu hastalığı da atlatabilirsek her sey daha güzel olacak.Liderlikle birlikte cezada gelmiş

Bakü renktaş yine ne yaptın yav


  
09.11.2019 00:37 Cumartesi #51

ddex
CUMA GÜNÜ Lideriz. Ancak...

Bu takımın oyuncuları kendine güvenmiyor. Büyük takım 1-0 öne geçtikten sonra rakibine "bu maçtan puan alamazsın" hissiyatını verir‚ biz veremiyoruz. Bunun teknik-taktik falan bir yanı yok‚ oyuncularımız büyük takım özgüvenine sahip değiller. Bu sıkıntıyı aşmak için 3-4 maç üst üste kazanmak veya bir derbi kazanmak gerekir genelde.


  
Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6]