AntuHaber: "Savcıları ve Federasyonu Göreve Davet Ediyoruz"
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: "Savcıları ve Federasyonu Göreve Davet Ediyoruz"

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4].5.6
05.11.2019 00:17 Salı Konu Puanı: 0

muratlist

6222 özellikle ErmanToroğlu´na uygulanmalıdır.

ekranda milyonların önünde "burnuma pis kokular geliyor" diyen adam varsa bi´şey bunu savcılara kanıtlamalıdır. yoksa provokatörlük nedeniyle yaptırım uygulanmalıdır iddia sahiplerine.

05.11.2019 00:26 Salı #28

Semih

Mesajı Gönderen: muratlist:cLink:5288587

6222 özellikle ErmanToroğlu´na uygulanmalıdır.

ekranda milyonların önünde "burnuma pis kokular geliyor" diyen adam varsa bi´şey bunu savcılara kanıtlamalıdır. yoksa provokatörlük nedeniyle yaptırım uygulanmalıdır iddia sahiplerine.

maalesef‚iftira atmanın bir cezası yok türkiyede‚onun için de iftiracılar devamlı görevlerini yapıyorlar.ifadeye çağrıldıklarını hiç duymadım.

05.11.2019 08:18 Salı #29

Arthur Zico

Mesajı Gönderen: Critical Thought:cLink:5288528

Erman ve Zeki hakkında suç duyurusuda bulunulması için avukat olan arkadaşlar varsa bir suç duyurusunda bulunabilirler. Burada biz taraftarlar müşteki olarak imza verebiliriz‚ ben vermeye hazırım‚ eminim en az 10‚000 imzalı bir suç duyurusu dilekçesi hazırlanılabilir.
Tabi hukuk bilmediğim için bunu avukat olan arkadaşlar varsa daha iyi açıklayabilirler.

Diğer konularda ise burada kendi kendimize tartıştığımız kadar twiterr´da Fenerbahçenin neferi olan hesaplara destek vererek‚ gerekli gündemlerle trol gs hesaplarını sindirmek bir yöntemdir. Twiter diyip geçilmemeli‚ orasının kamu algısında ciddi bir etkisi var ve gs bunu 2 yıldır çok iyi kullanıyor. Burayı ele geçirmeliyiz.

Savunmada değil‚ saldırıda olan bir FB camiası yaratılmalı.

abi klubün avukatı yok mu? Çat çat hedef göstereceksin.

Bunlar proveke ediyor‚ bunları mahkemeye veriyoruz diye. isim vere vere. Bak bakalım laf edebiliyorlar mı

05.11.2019 08:43 Salı #30

shadowtr

Arkadaş kimse VAR a gidilmemesini açıklayamaz. Bu konu üzerinden gidilmeli. Orta hakeme kaptanların VAR a gitmesi yönünde itiraz hakkı olmalı. Bunun için çalışma başlatılmalı.

05.11.2019 13:19 Salı #31

Solow

Savcıları göreve çağırmanın hiç bir anlamı yok

biz kendimiz suç duyurusunda bulunuyor muyuz?

05.11.2019 13:21 Salı #32

Solow

05.11.2019 15:44 Salı #33

javert

Hala "savcı" diyolar ya!

05.11.2019 16:49 Salı #34

RUBİNHO

Yazılı açıklama ile biz en son ne zaman istediğimizi aldık?ya da ne değiştirebildik?
Soruyu iş olsun diye sormuyorum‚ ciddiyim.. 40 yaşındayım hiç şahit olmadım çünkü‚ ben mi kaçırdım 40 senelik yaşamımda merak etmekteyim..yazılı açıklama ve ağırbaşlılıkla alanya maçını tekrar ettirebildik mi mesela? Ya da zekeriya ******** i basın açıklaması ile defolacak mı? Bu metni kaç kişi okuyacak‚ ya da okuyup ciddiye alacak diye düşünülüyor? Aksiyon ne zaman olacak‚ olacak mı ya da? Ben taraftar olarak aksiyon istiyorum...
Bir renkdaş bir fikir olarak söylemiş çok mantıklı buldum‚ türkiyenin en zengin ve en güçlü(her sektörde var olan) bir ailenin başındasın‚ arkanda milyonlarca taraftar da var..bitir mhk tff deki FB düşmanlarının özel işlerini‚ mesleklerini‚ uğraş‚ tak hepsine kafayı..sil piyasadan‚ inatçı ol.. Kıç kadar ağırlığı olan **** hakemler talimatla 112 yıllık çınarı doğruyor‚ buna müsaade etmeyin artık...çıkın konuşun heryerde bunlar fetöcü deyin‚ basını medYayı almayın haber çıkartmayın dışarı‚ burunları sürtülsün.. Hatta mhk başkanının ve ermanın terimle yemek yediği resimleri pankart yap as can bartu tesislerinin kapısına‚ stadda yayıncı kuruluşun kameralarının karşısına her yere... Kimse saçma demesin‚ mantıklı ve sağduyulu işler yaptık da ne oldu‚ yıldık artık yetti artık..

05.11.2019 16:53 Salı #35

RUBİNHO

Var bizim aleyhimize olacak işleri ortaya çıkarıyor‚ penaltılarımız veriliyor‚ rakiplerin kural hatası golleri iptal edilmesin diye var a gidilmesini iptal ettiler.. Sonra adı süper lig... s**eyim sizin süper liginizi!

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4].5.6