AntuHaber: "Savcıları ve Federasyonu Göreve Davet Ediyoruz"
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: "Savcıları ve Federasyonu Göreve Davet Ediyoruz"

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5].6
05.11.2019 16:53 Salı Konu Puanı: 0

Invoker

Mesajı Gönderen: RUBİNHO:cLink:5288697

Yazılı açıklama ile biz en son ne zaman istediğimizi aldık?ya da ne değiştirebildik?
Soruyu iş olsun diye sormuyorum‚ ciddiyim.. 40 yaşındayım hiç şahit olmadım çünkü‚ ben mi kaçırdım 40 senelik yaşamımda merak etmekteyim..yazılı açıklama ve ağırbaşlılıkla alanya maçını tekrar ettirebildik mi mesela? Ya da zekeriya ******** i basın açıklaması ile defolacak mı? Bu metni kaç kişi okuyacak‚ ya da okuyup ciddiye alacak diye düşünülüyor? Aksiyon ne zaman olacak‚ olacak mı ya da? Ben taraftar olarak aksiyon istiyorum...
Bir renkdaş bir fikir olarak söylemiş çok mantıklı buldum‚ türkiyenin en zengin ve en güçlü(her sektörde var olan) bir ailenin başındasın‚ arkanda milyonlarca taraftar da var..bitir mhk tff deki FB düşmanlarının özel işlerini‚ mesleklerini‚ uğraş‚ tak hepsine kafayı..sil piyasadan‚ inatçı ol.. Kıç kadar ağırlığı olan **** hakemler talimatla 112 yıllık çınarı doğruyor‚ buna müsaade etmeyin artık...çıkın konuşun heryerde bunlar fetöcü deyin‚ basını medYayı almayın haber çıkartmayın dışarı‚ burunları sürtülsün.. Hatta mhk başkanının ve ermanın terimle yemek yediği resimleri pankart yap as can bartu tesislerinin kapısına‚ stadda yayıncı kuruluşun kameralarının karşısına her yere... Kimse saçma demesin‚ mantıklı ve sağduyulu işler yaptık da ne oldu‚ yıldık artık yetti artık..

Dostum ne yazık ki Ali Koç çok kolay hedef. Bir anda bütün taraftar grupları ortaklaşa örgütlenir ve koç grubuna boykot kampanyası bütün ülkeyi sarar. Sicili bozuk der demez bu tür bir kampanya alevlenmeye başladı bile. Topyekün savaş açsa neler olacağı açık. Bu nedenle ne yapacaksa çoğunlukla perde arkasından yapması gerekiyor bence.

05.11.2019 17:02 Salı #37

RUBİNHO

Mesajı Gönderen: Invoker:cLink:5288700

Dostum ne yazık ki Ali Koç çok kolay hedef. Bir anda bütün taraftar grupları ortaklaşa örgütlenir ve koç grubuna boykot kampanyası bütün ülkeyi sarar. Sicili bozuk der demez bu tür bir kampanya alevlenmeye başladı bile. Topyekün savaş açsa neler olacağı açık. Bu nedenle ne yapacaksa çoğunlukla perde arkasından yapması gerekiyor bence.

Zaten ulu orta yapmasına gerek yok‚ ülkenin en eski en güçlü holdinginin patronu..kimsenin ruhu duymadan da uğraşabilir.. Ayrıca Ali Koç Fenerbahçe başkanı olduğu gün seçimini yaptı‚ risk aldı.. Eğer şirketin boykotundan korkuyorsa zaten bu işe girmemeliydi diye düşünüyorum renkdaşım.. Fenerbahçe başkanı salladı mı mhk başkanını devirecek gücü olmalı‚ siyaset bile getirmiş olsa o Fenerbahçe düşmanını böyle olmalı..

05.11.2019 18:54 Salı #38

Isis

Sanırım şu ifade bugünkü açıklamaların özetidir:

"6222 sinekleri öldürmek için değil‚ bataklığı kurutmak için kullanılırsa ancak Türk futboluna fayda sağlar."

Bugünkü açıklama çok net‚ çok yerindedir.
İsim vermiyor ama kimleri kast ettiği de açık.

Tabi lafta kalmayıp takibini yapmak gerekir.

05.11.2019 19:48 Salı #39

Sakin Akin

yerinde bir cikis

05.11.2019 23:13 Salı #40

agustos

Ali Koç ve Ahmet Ağaoğlu PFDKya sevk edildi! İşte sevkler: Beşiktaş‚ Fenerbahçe‚ Galatasaray ve Trabzonspor
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu‚ "sportmenliğe aykırı açıklamaları" nedeniyle TFF Hukuk Müşavirliği´nce PFDK´ya sevk edildi.

5 Kasım 2019 20:25

https://skor.sozcu.com.tr/2019/11/05/ali-koc-ve-ahmet-agaoglu-pfdkya-sevk-edildi-iste-sevkler-besiktas-fenerbahce-galatasaray-ve-trabzonspor-1405739/

05.11.2019 23:40 Salı #41

Fenerlikral

Mesajı Gönderen: Solow:cLink:5288644

Aynen ole
Ts ye yillardir en buyuk zarari 6s vermistir.

06.11.2019 08:10 Çarşamba #42

ElEmperador

Mesajı Gönderen: Invoker:cLink:5288700

Sorumlu Ali Koç derken bunları kastediyorduk.
Teşekkürler.

07.11.2019 12:27 Perşembe #43

Fenerlikral

Erman tor. Inanilmaz agir yazmis baskan hakkinda bugun. Mutlaka cevap vermek lazim.
Acikca tehditler var.

Mesaj Fenerlikral tarafından düzenlenmiştir...

07.11.2019 13:58 Perşembe #44

Isis

yazar tabi
6222´si bunlara uygulanmıyor

senelerce izlemeyin şu adamları‚ prim vermeyin dedik diye biz suçlu oluyorduk

kalitesiz işler yapanları yüceltmeyeceksiniz işte zamanında

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5].6