Bahane bulmaktan vazgecmeliyiz!
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Bahane bulmaktan vazgecmeliyiz!

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4
05.11.2019 13:06 Salı Konu Puanı: 0

subatotuz

Evet bu ulkede futbolun icinde kangrenlesmis kötü urlar var. Bu kanser dokularina hic dokunulmuyor. Gercek pis kokular sacan olaylari izliyoruz. Bize karsi yıllardır uygulanan bir mac ici yonetim sekli var. Bunlar ayyuka ciktigi halde operasyon FETO tarafindan bize yapildi. Bununla ilgili camia ve yonetim olarak yumrugu masaya vuracak bir mucadele hatti kuramadik. Buraya kadar kabul ediyorum.

Iyi de kardeşim bu bahanelerin arkasına siginarak hali alti kendi gerçekliğimizi gormezden mi gelelim?

Kötüyüz agabeyim! Kanatlari hic kullanamiyoruz. Ortada Emre‚ilerde Vedat´a kelepçe vuran ve canakkale gecilmez oyununu oynayan her takim bizden puan alir. Bu isin birde sakatlik ve kadronun bir turlu bir arada oynayamama sanssizligi var. Direklerden donen 4 metreden atilamayan pozisyonlar var. Oyuncular mental olarakta maci cevirecegine inanmiyor.

Ersun hoca ‚Antalya maci sonrasi degindigi bu ´Daha iyi kanat prganozasyonu´ meselesine kafa yormali. Artik Mevlut mu olur? Ferdi mi? Jailson mu olur? Bilemem ama bu kanat sorunu cozulmeden rakip sahaya yerlessen bile tek kale %70 e %30 oynasan bile gol olmuyor.

Iyi oyun oynamiyoruz. Ya da soyle demek en iyisi;
"Ilk yarim saat gol bulursak‚ iyi oyun geliyor. Yoksa ileeleyen dakikalarda stres altinda panik futbolu basliyor"

Ersun Hoca sorunu görmüş. Umarim tez zamanda cozer. Benim naçizane onerim;
1)Sol bek icin Deniz Turunc´u bir b plani olarak düşünmek yada Gustavo yu orda deneyip Jailson´ u Gustavo yerine monte etmek

2)Mosses ve Garry den biri yanına Mevlut-Ferdi gibi son vurus becerisi yuksek oyuncuların monte edilmesi

3)Orta sahada Tolga yerine Jailson´ un daha fazla sure almasi
4)Vedat´in markaj altinda iken orta sahaya yakınlaşması oyunu 30 metrede oynamak
5)Garry ve Mosses yada muadillerini cizgide oynatmak yerine iceri katetmelerini saglamak. Acilan alana bekler ile sizmak

Benim simdilik aklima gelenler bunlar. Saha disinda mucadeleyi elbet verecegiz ama once saha icinde de bu mucadeleyi hakki ile vermek lazim degil mi?

05.11.2019 13:11 Salı #1

Cold_Fire

Ligde galibiyeti olmayan‚ lig sonuncusuna kaybediyoruz.

İşin hakem katliami yönünü bırakıyorum ama 10 maçta 17 puan tam bir rezalet.

Benim için Ali Koç da Comolli de Ersun Yanal da facia‚ al birini vur ötekine.

Tez elden hepsi bu kulübün yakasından düşer umarım.

05.11.2019 13:15 Salı #2

subatotuz

Mesajı Gönderen: Cold_Fire:cLink:5288637

Ligde galibiyeti olmayan‚ lig sonuncusuna kaybediyoruz.

İşin hakem katliami yönünü bırakıyorum ama 10 maçta 17 puan tam bir rezalet.

Benim için Ali Koç da Comolli de Ersun Yanal da facia‚ al birini vur ötekine.

Tez elden hepsi bu kulübün yakasından düşer umarım.

Kanatlara skorer birer adam almak yerine parayi Gustavo icin yatirmak ilginc bir tercih ve bedelini oduyoruz iste. Skov gibi bir adam almalıydık. En kotu bir deivid aranmaliydi brezilya pazarinda. Mosses zaten skorer değil birde karavanaci Rodriges geldi tam oldu...
Planlama yanlis. Kadro sorunlu Ali Koc gercekten basarili gorunmuyor

05.11.2019 13:20 Salı #3

Ali Osman Öbek

İlk paragrafta yazılanlarla mücadele etmediğimiz sürece bizim beğenilmeyen oyunumuzun yarısını bile oynamayanların şampiyonluklarını izlemeye devam ederiz.

Maçlarımız adil yönetilse şu an puanımız çok daha fazlaydı ve ağlayanların uzak ara önündeydik. Takım oyunu‚ futbolcu‚ başkan ve teknik direktör eleştirileri mutlaka her zaman olmalı ona bir şey demiyorum ve bazılarına hak veriyorum.

Mesaj Ali Osman Öbek tarafından düzenlenmiştir...

05.11.2019 13:28 Salı #4

Cold_Fire

Mesajı Gönderen: subatotuz:cLink:5288638

Kanatlara skorer birer adam almak yerine parayi Gustavo icin yatirmak ilginc bir tercih ve bedelini oduyoruz iste. Skov gibi bir adam almalıydık. En kotu bir deivid aranmaliydi brezilya pazarinda. Mosses zaten skorer değil birde karavanaci Rodriges geldi tam oldu...
Planlama yanlis. Kadro sorunlu Ali Koc gercekten basarili gorunmuyor

Geçen yıl ile bu yıl toplamda yaklaşık 30 tane oyuncu transfer ettik.

Gençleri ayırıyorum‚ Vedat dışında işte bu diyebileceğimiz bir tane adam yok onca oyuncu arasında. O da piyango aslında‚ kimse bu kadar faydalı olabileceğini düşünmüyordu ‚ yedek santrafor olarak iyi transfer gözüyle bakılıyordu. Ben defalarca istemediğimi de ifade ediyordum‚ beni yanıltan tek oyuncu oldu.

Bu kulübün en temel eksiği scout. Oyuncu izleme‚ takip etme‚ planlama vs. yok.
Geçen sene Comolli´nin fantazi transferleri‚ bu sene Ersun Yanal´ın çapsız transferleri..

Malesef durum iyi değil.

Mesaj Cold_Fire tarafından düzenlenmiştir...

05.11.2019 13:38 Salı #5

Isis

Golü kaçırıyorsak bu kadro sorunudur‚ oyuncu sorunudur. Bunun da çözümünü takım içinde hocayla birlikte bulurlar. Görevleri o.

Diğer konular da bir bahane değil. Gerçektir.

Senin gol kaçırman‚ skor yapamaman bunları göz ardı etmene gerekçe olamaz.
BAHANE değil GERÇEK.

O penaltıyı Gs´a çalan düzen‚ Fenerbahçe´de Vara bile gitmiyorsa taraftar da bi zahmet bahane bulmasın artık‚ işini yapsın.

Lanet Gs oyun mu oynadı geçen sene? Ama o camia yalan dolana rağmen korudu kendisini‚ baskısını kurdu.

Biz bu arada kötü falan da oynamadık buraya kadar.
Sizin hayal ettiğiniz bir oyun var. O olmayınca illa kötü oluyor demek ki.
gol kaçırmak demek kötü oynamak demek değildir.

05.11.2019 13:55 Salı #6

yiğit_1907

Kendi sahamizda eyvallah da her deplasmanda cumbur cemaat sanki macin son dakikalari oynaniyormus gibi hucum yapmak dogru degil bence

Denizli macindaki gibi akilci oyunlar da oynamaliyiz aksi takdirde golu erken bulamayinca telaslanip sacma sapan goller kaciriyoruz ardindan klasik son

05.11.2019 14:22 Salı #7

Fenerlikral

Takim son derece kotu.
Suclu tek basina hakem degil.
Ersun hoca eskisi gibi degil.son derece formsuz.

Mesaj Fenerlikral tarafından düzenlenmiştir...

05.11.2019 16:26 Salı #8

myth_1907

alanya maçında kural hatasından 3 puanın gasp edilmiş‚ kayseri maçında 3 tane penaltın verilmemiş‚ hakemler her maçta rakibin ceza sahası içinde elle oynamasını es geçmiş var denen sistem hiç lehine uygulanmamış ‚ 10 maçta 10 tane topun direkten dönmüş‚ sol beksiz sezona girmişsin‚ sportif direktör denen şaklaban sistemdeki en önemli mevkiler sağ/sol açığa 2 tane kiralık sorunlu adam almış gelmiş‚ yönetimin başkanın kulüp tarihinin en pısırık en korkak idarecileri olmuş‚ buna rağmen her türlü istatistikte ligin liderisin en iyi topunu oynuyorsun fizik olarak muazzam düzeydesin‚ yedek oyuncular bile (kupa maçında) belirli bir düzen içinde ve hazır bekliyor

tüm bunlar göz önüne alındığında hocada takımda oynanan oyunda sorun var demek‚ üstelik tüm bu art niyetli şerefsizce sinsi sinsi bizi doğrayan hakemi federasyonu medyası vs... düşünüldüğünde‚ tek kelimeyle insafsızlıktır nankörlüktür.

ayrıca bakıyorum bu tarz konulara ve genele‚ hiç kimse şeref yoksunu kayseri takımında taban giren rakibi kasten sakatlamaya yönelik faul yapan ama bırak kırmızı kartı sarı kart bile görmeyen 1 tane bile oyuncuyu konuşmuyor‚ hiç kimse her aut atışında 1 dakikayı toplamda en az 15 dk yiyen ve hiç sarı kart görmeyen kalecilerini konuşmuyor‚ hakemi zaten konuşan yok. herkesin tek derdi dolaylı olarak Ersun Yanal olmuş ne yaptı la bu adam size delikanlı gibi konuşun‚ nisanda şampiyonluk mu dert oldu‚ fatoş gibi pislik namussuz arsız birisi olmaması mı dert oldu‚ yoksa küme düşecek takıma gözünü kırpmadan gelecek kadar Fenerbahçe´li olması mı‚ fetö metö diye edebiyat yapıp sonra saha içi demek hangi kafa‚ hakemide yeneceksin demek zavallılıktır başkada bir şey değil‚ dünyada hakemide yenebilecek hiçbir takım yok olamaz‚ Fenerbahçe´den bunu hangi hakla cüretle bekliyorsunuz‚ verilmeyen penaltın rakibe verilmeyen kartlar‚ hadi geçen seneki kayseri maçını unutacak kadar şuursuzsunuz anladıkta 3 gün önceki tiyatroyuda mı unuttunuz ?

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4