Bahane bulmaktan vazgecmeliyiz!
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Bahane bulmaktan vazgecmeliyiz!

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3].4
06.11.2019 09:28 Çarşamba Konu Puanı: 0

Isis

Geçen sene Ersun Yanal geldiğinde ilk başlarda kaç puanımızı gasp ettiler Var´da‚ unuttunuz mu?
Tökezleyelim diye yapmadıklarını bırakmadılar da inatçı takım buna rağmen 6.cılığa çıkabildi bir şekilde.

bu sene de inşallah o inatla şampiyon olacağız.

06.11.2019 09:28 Çarşamba #19

lanet12

Hayır bişey yapabiliyor muyuz?hayır.o zaman çıkıcan takır takır topunu oynayacaksın.Lig sonuncusu kayseriye top göstermeyeceksin.Kurtarıcı olarak t.ciğerciyi almayacaksın.Dökülen oyuncularla ikinci yarı başlamayacaksın.Ersun hoca bu sene çok takıntılı davranıyor.Halbuki elinde çok büyük şans var.Taraftar arkasında ama o da Ali başkan gibi kredisini tüketmeye başladı.

06.11.2019 13:01 Çarşamba #20

subatotuz

Mesajı Gönderen: lanet12:cLink:5288819

Hayır bişey yapabiliyor muyuz?hayır.o zaman çıkıcan takır takır topunu oynayacaksın.Lig sonuncusu kayseriye top göstermeyeceksin.Kurtarıcı olarak t.ciğerciyi almayacaksın.Dökülen oyuncularla ikinci yarı başlamayacaksın.Ersun hoca bu sene çok takıntılı davranıyor.Halbuki elinde çok büyük şans var.Taraftar arkasında ama o da Ali başkan gibi kredisini tüketmeye başladı.

Sahanda Antalya karsinda caresiz olmayacaksin

06.11.2019 13:16 Çarşamba #21

alpp

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:5288816

iyi gitmek ile çok iyiyiz arasında dev bir fark var.
aynı şekilde fena değiliz ama daha iyi olabilir ile kötüyüz arasında da kocaman bir fark var.

linç falan yok.
birisi bu foruma bir şey yazdığında ona karşı da bir şeyler yazılacaktır.
linç mi oluyor şimdi bu?

istatistikleri yazanlardan birisi olarak yazıyorum bu cevabı.
mükemmeliz falan diyen oldu mu?
gayet iyi top oynadık‚ skor alamadık.
daha iyi olmamız gereken de bir sürü şey var.
savunma hataları‚ kaleci hataları‚ savunmanın çok önde yakalanması‚ çok sık gol kaçırmak‚ 10 direkten dönen top‚ beklerin hücuma destek olmayışı vs...

gerçekçi olmak derken?

çalınan puanları da hesaba katıyor musunzu mesela‚ onlar gerçek değil mi?

Mesaj Isis tarafından düzenlenmiştir...

Hocam sen linç etmemişsindir bir şey diyemem ama forumda genel olarak kötü oynuyoruz diyen herkes eksi yağmuruna tutuluyor ve gayet de linç ediliyor.

İyi top oynadığımızı söylemişsin. İyi oynadığımız maçlar olsa da kayseri maçında iyi oynadığımızı düşünmüyorum.

Madem istatistiklere göre konuşacaksak her maç top kontrolü gibi şut sayısı gibi istatistiklerde rakiplerimize üstünlük sağlasak bile bunu tabelaya yansıtamadığımız sonucu ortaya çıkıyor.

Bunu bir maçta yaşasak iki maçta yaşasak şanssızlık denilebilir. Ama süreklilik arz eden bir durum var ve ben bunun karşılığında müdahale bekliyorum.

Başlığı açan arkadaşta benzer şeyler yazmış.

Ben iyi gitmiyoruz konulu başlıklara verilen cevapların ezberden üretildiğini görüyorum. Verilen cevaplar genel olarak 3 unsurdan oluşuyor.

Hakem
Comolli
İstatistik

Bu üç unsur gidişatın açıklaması olarak kabul edildiği sürece ilerleyemeyiz.

Gerçekçi olmaktan kastım budur.

06.11.2019 19:18 Çarşamba #22

lanet12

Mesajı Gönderen: subatotuz:cLink:5288845

Sahanda Antalya karsinda caresiz olmayacaksin

Bizden sonra evinde 6 yiyen adamlara karşı doğru düzgün pozisyona bile giremedik.Ama bunları söyleyince biz suçlu oluyoruz!

08.11.2019 23:20 Cuma #23

subatotuz

Alin size penaltisi verilmis mac... Simdi bahaneleri alalim...
Vazgecin bahanelerden!
Takim kotu‚kadro secimi kotu‚ hoca formsuz ‚oyuncular salmis. Goze moze hos gelen birsey yok ortada...

08.11.2019 23:30 Cuma #24

fntkniho

bu işin kuralı bellidir

1-şampiyonluğu en çok hak eden takımı kuracaksın

2- camianın hakkını yedirmeyeceksin

2si bi arada olacak

yok sadece 1i yeter falan

olmaz olmadı olmuyor

08.11.2019 23:32 Cuma #25

BARISblky

Mesajı Gönderen: subatotuz:cLink:5290548

Alin size penaltisi verilmis mac... Simdi bahaneleri alalim...
Vazgecin bahanelerden!
Takim kotu‚kadro secimi kotu‚ hoca formsuz ‚oyuncular salmis. Goze moze hos gelen birsey yok ortada...

penaltısı verilmiş maçta 3 puan aldın. 3 puanın neresi bahane

08.11.2019 23:37 Cuma #26

subatotuz

Mesajı Gönderen: BARISblky:cLink:5290573

penaltısı verilmiş maçta 3 puan aldın. 3 puanın neresi bahane

Hocam ben bu futbol ile nereye kadar gidebilecegimizi dusunurken parmaklarimda tirnak kalmadi mac boyu. Bu futbol beni korkuttu. Tamam bu gece 3 puan cepte. Ya ilerleyen haftalarda?
Defans dökülüyor!
Eli ayagi duzgun her takim bize ecel terleri dokturur bu net!
Pozisyon uretmekte zorlaniyoruz.
Kanatlar islemiyor.
Kontra ataklarda Altay´in performansi belirleyici oluyor.
Tablo kotu

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3].4