Bahane bulmaktan vazgecmeliyiz!
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Bahane bulmaktan vazgecmeliyiz!

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4]
09.11.2019 00:10 Cumartesi Konu Puanı: 0

CENTAY

Mesajı Gönderen: subatotuz:cLink:5290548

Alin size penaltisi verilmis mac... Simdi bahaneleri alalim...
Vazgecin bahanelerden!
Takim kotu‚kadro secimi kotu‚ hoca formsuz ‚oyuncular salmis. Goze moze hos gelen birsey yok ortada...

Olurmu öyle şey bilmem kaç dakika top bizdeydi.200 metre uzaktan şu attık. Santra yaparken orta yuvarlağa hiç rakip giremedi.
Sakatlar var ama.Krouse sakat.Olsa 10 tane atardık.
İstatiski olarak ezdik.Bakmayın 3-2 sidikzoru ile kazandığımıza.
Şu belli olmayan nedenler bir olmasın çok şey olacak.
Artık maç sonu Ersun bey ne demiş felan umurumda değil.Saçmalama konusunda Aykut zirve sanırdım.Değilmiş.
Orta iki terk filozofumuz var.Anca ortaokul çocuklarını doyurup gaza getirecek birikime sahip.

Hata etmişiz yokluktan.

Daum mu olur kim olur bu etkisiz elemandan kurtulmak şart."1" bile değil "0" neye çarpsa yutuyor.

09.11.2019 00:22 Cumartesi #28

lanet12

Bu bahanelerden dolayı yıllardır kupa alamıyoruz işte.

09.11.2019 00:29 Cumartesi #29

laidrom

Ben oyunu beğendim. Hadi bakalım siz beğenmiyorsunuz ya ben de beğendim.

Şaka bir yana;

Moses Hak ve Ozan kötüydü. Bir sürü pozisyona girdi takım. Bunlar düzgün topa vurabilen insanlar olsalardı maçta 3 gol daha olurdu. Olmaz mıydı? 3 gol de yiyebilirdik‚ 6 farkla kazanabilirdik de.

Ama siz yine eleştirirdiniz. Çünkü amaç farklı.
İstiyorsunuz ki takım her maçı domine etsin falan filan. Hayal dünyasında yaşıyorsunuz.
Bu sene bu oyun kupaya yeter ama biz iyi olduğumuzdan değil rakipler kötü olduğundan yeter. Yoksa bu kadroyla bişi olmaz. Hoca da bu sene kötü. Ama size bir sır veriyim‚ bundan iyisini bulamayız. Vedat bile çok büyük şans. Artık biraz pragmatist olmak lazım. Ülke futbolu felan bitti gitti artık. 80 lerdeki futbolu anca görürürüz.
Boşuna Ersun düşmanlığı yapmayın. Daha iyi hoca yok. Saçma sapan yabancı hoca adı da söylemeyin. Bu kadroyla kimse bişi yapamaz. Daum felan da gelmez artık. Geçti o günler.

09.11.2019 00:43 Cumartesi #30

subatotuz

Mesajı Gönderen: laidrom:cLink:5290625

Ben oyunu beğendim. Hadi bakalım siz beğenmiyorsunuz ya ben de beğendim.

Şaka bir yana;

Moses Hak ve Ozan kötüydü. Bir sürü pozisyona girdi takım. Bunlar düzgün topa vurabilen insanlar olsalardı maçta 3 gol daha olurdu. Olmaz mıydı? 3 gol de yiyebilirdik‚ 6 farkla kazanabilirdik de.

Ama siz yine eleştirirdiniz. Çünkü amaç farklı.
İstiyorsunuz ki takım her maçı domine etsin falan filan. Hayal dünyasında yaşıyorsunuz.
Bu sene bu oyun kupaya yeter ama biz iyi olduğumuzdan değil rakipler kötü olduğundan yeter. Yoksa bu kadroyla bişi olmaz. Hoca da bu sene kötü. Ama size bir sır veriyim‚ bundan iyisini bulamayız. Vedat bile çok büyük şans. Artık biraz pragmatist olmak lazım. Ülke futbolu felan bitti gitti artık. 80 lerdeki futbolu anca görürürüz.
Boşuna Ersun düşmanlığı yapmayın. Daha iyi hoca yok. Saçma sapan yabancı hoca adı da söylemeyin. Bu kadroyla kimse bişi yapamaz. Daum felan da gelmez artık. Geçti o günler.

Hocam barca olalim. Her mac ezelim!
Boyle birsey yok. Biz dengeli oturan her mac oyununun ustune koyan takim istiyoruz. Her mac ayni kopya pozisyonlari veren 11 haftada 18 golun 9 unu penaltidan atmis. Pozisyon uretmekte zorlanan ve hala defansta kimin oynayacagi tartisilan takim istemiyorum...

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4]