ersun yanal açısından fenerbahçe kadrosu risk alacak kalitede değil...
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - ersun yanal açısından fenerbahçe kadrosu risk alacak kalitede değil...

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5
06.11.2019 19:20 Çarşamba Konu Puanı: 0

NEDİM ÖNER

eski ersun yanal değil mantığıyla hocaya ciddi anlamda eleştiri var‚olaya birde ersun yanal gözüyle bakın‚

fenerbahçeyi şampiyon yaptığı sezon performansının yarısı yok bu doğru‚

peki neden..?

şampiyon fenerbahçe kadrosunun bir kaç ismi‚

bruno alves‚egemen korkmaz‚caner‚gökhan gönül‚raul meireles‚sow‚webo...

bugün ise o kadroya kıyasla ‚ defans ve bekler yok fenerbahçede‚ o dönem 10 kişi kalsa da rakibi boğan fenerbahçe artık yok‚

dolayısı ile bu kadro ile o dönemdeki gibi riske girmiyor ersun hoca‚girerse sıradan bir takımdan bile fark yiyebilir‚

özetle hoca bu kadroyla kaybetme korkusuyla çok rahat oynayamıyor.

06.11.2019 19:22 Çarşamba #1

lanet12

Şampiyon olduğumuz sezon 6-7 maçı son dakika golüyle kazandık.Ama o zaman ki kadro kaliteli ve sahaya karakter koyan oyunculardan kuruluydu.Şimdi ki kadro da sonradan girip oyunu çevirecek adam yok.

06.11.2019 19:25 Çarşamba #2

mehmetkara75

Katılıyorum. Kadromuz leş. Bi tane düzgün oyuncu yok. Futbol‚ iyi oyuncularla oynanır ama bizde o oyunculardan yok. Yine de hoca iyi oynatıyor.

06.11.2019 22:05 Çarşamba #3

BARISblky

o sezon 10 ve üzeri gol atabilecek 4 kişi olurdu sahada şimdi sadece vedat var. tr liginde hücumcuların kadar iyisindir.

07.11.2019 02:59 Perşembe #4

HuseyinAkçay

Katılıyorum. O dönem aziz kulübü borca sokma pahasına 10-15 milyon euro´ları saçıyordu‚ haliyle o fiyatlara iyi oyuncular alınabiliyordu. Artık 1-2 milyon´luk veya kiralık adamlarla idare etmeye çalışıyoruz.
Keşke ersun yanal gidince herşey düzelse‚ bence hoca eldeki imkanlarla en iyisini yapıyor.

Tabi ki anadolu takımlarına karşı kadromuz daha geniş ve kaliteli ancak eskisi kadar arada kalite uçurumu yok. Daha dün kimsenin beğenmediği ozan´la‚ gs´den yollanan tolga‚ serdar‚ bjk dan yollanan tolgay‚ 39´luk emre‚ vasat hasan ali‚ başak´ın beğenmediği mevlüt´le ile fark yaratmaya çalışıyoruz.

07.11.2019 06:29 Perşembe #5

laidrom

Aynen cok dogru tespitler.

07.11.2019 06:49 Perşembe #6

etvekan

muriqi‚ gustavo ve kruse dışında ortalama üzeri veya yetenekli diyeceğimiz adam yok takımda. emre´yi saymadım yaşlandığı için. yoksa en büyük futbolcu emre´dir takımdaki. geri kalan herkes düz oğlu düz‚ sıradan oğlu sıradan. seksenlerin sonundan 2014´e (ersun kovulana dek) kadar fenerbahçe´yi düzenli takip ettim‚ son yıllardaki kadar yeteneksiz bir fenerbahçe hiçbir dönemde olmamıştır. milne bjk´sinden düzenli fark yediğimiz dönemlerde bile yıldız futbolcular vardı takımda. eğer tarihimiz bu son yıllardaki tarzda olsaydı ne antu diye bir forum ne de birkaç yüzbinin üzerinde taraftarımız olurdu. ersun ve taraftar bu kadar sıradan bir takımı şampiyon yaparsa ciddi başarı olur bana göre.

Mesaj etvekan tarafından düzenlenmiştir...

07.11.2019 08:36 Perşembe #7

Cold_Fire

Kadronun yeteneksiz‚ yaratıcı olmayan‚ sıradan bir kadro olduğunu biliyoruz.

Ama işin Ersun kısmına katılmıyorum. Bu yıl ki birçok transferi kendisi yaptırdı‚ kendisi haricinde olanları da yine kendisi onayladı.

07.11.2019 10:06 Perşembe #8

Bogazici

Mesajı Gönderen: lanet12:cLink:5288930

Şampiyon olduğumuz sezon 6-7 maçı son dakika golüyle kazandık.Ama o zaman ki kadro kaliteli ve sahaya karakter koyan oyunculardan kuruluydu.Şimdi ki kadro da sonradan girip oyunu çevirecek adam yok.

O son dakika kazandik muhabbeti gereksiz muhabbet

Ayni sezon galatasarayin son birkac dakika olmasada son 10 dakikada mac cevirmeleri bizden fazlaydi

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5