ersun yanal açısından fenerbahçe kadrosu risk alacak kalitede değil...
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - ersun yanal açısından fenerbahçe kadrosu risk alacak kalitede değil...

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3].4.5
07.11.2019 13:25 Perşembe Konu Puanı: 0

tranquile

Kesinlikle. ama gidip jailsonu stoper oynatma inadı yüzünden kaç puan kaybettirdi birde bu açıdan bakın..

Jailson gibi bir adamı orta sahada beğenmiyor

07.11.2019 14:25 Perşembe #19

Ritualist

Mesajı Gönderen: Cold_Fire:cLink:5289081

Valla hocam Ali Koç´un hedef gösterdiği kim olur bilmem ama taraftarın hepsini birden hedef göstermesi gerekir.
Ali Koç´u da Comolli´si de Ersun´u da.
Rakiplerin leş durumda olduğu bir sezonda şampiyon olamıyorsan sen hoca moca değilsin.
Hakemlerin seni katlettiği bir sezonda çıkıp iki kelam etmiyorsan sen başkan maşkan da değilsin.

Alayı çeksin gitsin. Futboldan ve ticaretten anlayan‚ Fenerbahçe´ye bağlı bir başkan gelsin‚ gerisi gelir zaten.

haklısın.ama bence hoca en son kabahatli olacak.verilen kadro yeterli değil.balık baştan kokar.bu sezon şampiyonluk gelmezse önce bir başkanlık koltuğuna bakmamız gerekecek.Comolli ısrarı vs hep kararlar kendisinde çünkü.

07.11.2019 17:25 Perşembe #20

Şampiyon Sırtçı

Kadro yeterli değil deyip duran arkadaşlar‚buyrun ligden kadro beğenin hangi takımın kadrosunu bizden daha iyi buluyorsunuz. Başakşehirin mi‚Beşiktaşın mı‚Trabzonun mu ? yoksa bizi yenen Alanya‚Antalya veya Kayseri´nin kadrosu mu bizden daha üstün. Karşılaştırın ve izah edin. gs zaten geçen sene nasıl şampiyon oldu ? bu sene tamamen beş benzemez tipte oyuncular ve oyun anlayışıyla oynuyor.a´dan Z´ye bütün oyuncuları dökülüyor‚tarator Ali Koç´un çıkışları sayesinde (başkana´a neden muhatap oluyorsun diyenler‚bunun doğru hamle olduğunun farkına vardı mı ) darmadağın oldu‚beşiktaşın durumu malum hem oyuncu grubu kalitesi‚hem de hoca uyumu bakımından ip üstünde geziyorlar.Kimse kusura bakmasın rakiplerin hem leş olduğu hem de avrupa kupalarında parça pinçik oldukları için hiç kimseden daha kalitesiz olmayan bu kadro şampiyon olmalıdır‚olacaktır da.Kim nasıl yapar bilmem‚ben şampiyon olunamaması durumunda eşit olarak hoca ve başkanı‚sonra Comolli´yi en son Futbolcuları sorumlu tutarım. (Oyuncular benim için şu ana kadar sınıfı geçmiştir ; hiçbiri vurdumduymaz değil‚fedakarca ellerinden geleni yapıyorlar.Hiçbiri benim yerim değil demiyor‚sakatım demiyor ) Saygılar.

07.11.2019 17:28 Perşembe #21

Isis

Mesajı Gönderen: tranquile:cLink:5289088

Kesinlikle. ama gidip jailsonu stoper oynatma inadı yüzünden kaç puan kaybettirdi birde bu açıdan bakın..

Jailson gibi bir adamı orta sahada beğenmiyor

jailsonu orta sahada oynatmasını isterdim
ben seviyorum
ama sadık ve serdar yokken stoperde eksiktik. ramid e yok zaten.
kim oynamalıydı bilemiyorum.

07.11.2019 17:43 Perşembe #22

SerdarG

Bir medya dolmaya göre Jailson ve Zajc devra arası satılıyormuş‚ gelecek para ile santrafor‚ solbek felan alacaklarmış.

07.11.2019 19:11 Perşembe #23

NEDİM ÖNER

Mesajı Gönderen: Ritualist:cLink:5289074

%100 doğru tespitler.hocaya şampiyonluk için yeterli kadro verilmedi.adam ekmeğini taştan çıkarıyor.
sezon sonu olası başarısızlık hocaya ait değil.eğer başkan hocayı hedef gösterip gönderirse kendi kaybeder.sıradaki giden kendi olur.

o dönemin majör oyuncusu kuyt´ı yazmayı unutmuşum ki takımın yüzde 25 idi kendisi‚

kadro konusuna gelince‚ ersun hocanın istediği ve fenerbahçeye aldırdığı tek kazık sekiztaşlı tolgaydır‚bunun dışında serdar aziz ve diğerlerinde hiç bir yaptırımı yoktur‚

transferleri hoca yapmadı bu net‚para olmadığı için oyuncu isteme seçeneği hiç olmadı‚ gittiler nerde bonservisi elinde oyuncu yada kiralık oyuncu var buldular hocaya bunlardan birini seç dediler o da zorunlu olarak aralarından tercihini yaptı‚

bu transferleri hocanın yaptırdığı anlamına gelmez‚ bu kadro kaliteli ama diğer şampiyonluk adayı 6s ve sekiztaş kadrosuna göre kaliteli‚

sonuç şu‚ bu kadro ile baskı kurmak‚eze eze maç kazanmak imkansız‚

önceki kadro şimdikinin yanında real madrid gibiydi‚

biri suriyeye operasyona bordo berelilerle‚diğeri uzman çavuşlarla girmek gibi bir şey...

07.11.2019 19:18 Perşembe #24

_KoKoR_

Mesajı Gönderen: NEDİM ÖNER:cLink:5289144

o dönemin majör oyuncusu kuyt´ı yazmayı unutmuşum ki takımın yüzde 25 idi kendisi‚

kadro konusuna gelince‚ ersun hocanın istediği ve fenerbahçeye aldırdığı tek kazık sekiztaşlı tolgaydır‚bunun dışında serdar aziz ve diğerlerinde hiç bir yaptırımı yoktur‚

transferleri hoca yapmadı bu net‚para olmadığı için oyuncu isteme seçeneği hiç olmadı‚ gittiler nerde bonservisi elinde oyuncu yada kiralık oyuncu var buldular hocaya bunlardan birini seç dediler o da zorunlu olarak aralarından tercihini yaptı‚

bu transferleri hocanın yaptırdığı anlamına gelmez‚ bu kadro kaliteli ama diğer şampiyonluk adayı 6s ve sekiztaş kadrosuna göre kaliteli‚

sonuç şu‚ bu kadro ile baskı kurmak‚eze eze maç kazanmak imkansız‚

önceki kadro şimdikinin yanında real madrid gibiydi‚

biri suriyeye operasyona bordo berelilerle‚diğeri uzman çavuşlarla girmek gibi bir şey...

Ben kadromuzun Gs kadrosundan iyi olduğunu da düşünmüyorum.

Bireysel olarak bizdekilerden daha iyiler ama yanlış planlama ve F.T o kadroyu kötü gösteriyor bence.

07.11.2019 19:21 Perşembe #25

doct

Türk teknik direktörde ısrar edilecekse‚
Ersun Yanal en iyisi.
Yok eğer yabancı teknik adamla devam edilmesi düşünülüyorsa‚
Comolli´nin bulduğu teknik adam kesinlikle olmasın.
Ya Zico gibi Brezilya´lı‚
Ya da Löw gibi Alman
Olsun.

07.11.2019 19:59 Perşembe #26

Refetoo

Mesajı Gönderen: Cold_Fire:cLink:5289015

Kadronun yeteneksiz‚ yaratıcı olmayan‚ sıradan bir kadro olduğunu biliyoruz.

Ama işin Ersun kısmına katılmıyorum. Bu yıl ki birçok transferi kendisi yaptırdı‚ kendisi haricinde olanları da yine kendisi onayladı.

Transfer doneminde olan biteni tam olarak biliyormus gibi konusmayi dogru bulmuyorum. Bazi oyunculari istedigi dogrudur ama kimi istedigini yada onune gelen listeden kime onay vermek zorunda kaldigini bilmenize imkan yok. Transferlerin gec gelmeside cabasi.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3].4.5