Palabiyik sezonu kapadi mi?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Palabiyik sezonu kapadi mi?

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4].5.6
20.11.2019 14:34 Çarşamba Konu Puanı: 0

Critical Thought

Çürük sistem‚ çürük yöneticiler.

Çocuğunun okul parasıyla rehin alınan omurgasız hakemler.

Spordaki derin şebekenin yönettiği medya.

Ve hatırı sayılı bir kısmı Ersun Yanal´ın tercihlerini tartışmaktan başka derdi olmayan bir Fenerbahçe taraftarı.

20.11.2019 14:39 Çarşamba #28

baku1907

Başkanı ve Hocayı eleştirirken bol keseden acımasızca sallayan tatlı su Fenerbahçelilerini bu konuda da görmek isteriz.

Neredesiniz gelin bakalım‚ iki kelam edin şu konu hakkında görelim cesaretinizi.

20.11.2019 14:42 Çarşamba #29

BaY-FB

Ali baskan çıksın bütün branşları liglerinden çekiyoruz desin vallahi efsane olur ileride heykeli dikilir.3 temmuzda‚ cas davasinda‚ 4 nisan ve 12 mayısta‚ şampiyon olduğumuzda bile ligden çekilmeyi düsünmeliydik.Ben bildim bileli bir düşmanlık var ama 3 senedie acayip şekilde göstere göstere yapıyorlar.Siz buna feto diyin lobi diyin ama emin olun daha büyük bir güc bu

20.11.2019 15:48 Çarşamba #30

axe1907_Fb

Mesajı Gönderen: fenerbahçe76:cLink:5290665

Ali Palabıyık ŞL´de maç yönetmeye başladı artık. MKK´nın ceza vermeye gücü yetmez. Adamın dötünü keserler

Mac vermediler bu hafta adama

20.11.2019 15:51 Çarşamba #31

FB_Residentlove_FB

Resmen Fenerbahçe kazanırsa maç vermeyiz mesajı veriyorlar

Yönetim Basın Toplantısı Düzenlemeli
Puan kaybettikten sonra açıklamalar bir işe yaramıyor
Önlemi erken alacaksın
Gündemi Fenerbahçe´ye yapılan haksızlıklar konusuna yönlendireceksin

Mhk aynı şeyi gsye yapsa televizyonlarda sadece bu konu konuşulurdu bence

Fenerbahçe Yönetimi nekadar pasife‚ taraftarlar da aynı pasiflikte diye düşünüyorum.

Mesaj FB_Residentlove_FB tarafından düzenlenmiştir...

20.11.2019 16:21 Çarşamba #32

AlaTurC

Rezalet. Yonetim aciklama yapacakmi bakalim. Durum iyiye gitmiyor.

20.11.2019 16:32 Çarşamba #33

mehmetkara75

Yılardır Fenerbahçe´ye karşı aleni işler yapılıyordu ama bu kadarını da beklemiyordum.

20.11.2019 18:10 Çarşamba #34

noxtrag

yönetimin ses çıkarması lazım. öyle bir açıklama ile olmaz. göz göre göre hakemleri baskı altına alıyorlar.

20.11.2019 18:54 Çarşamba #35

sarılacivert01

ABV. Eskiden gizli gizli yaparlardi‚ artik aleni yapiyorlar. Bu herif bu koltukta kalirsa sana yaziklar olsun Ali Koc.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4].5.6