FENERBAHÇE:3 Kasımpaşa:2 (Süper Lig 11.Hafta) Maç Sonu
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - FENERBAHÇE:3 Kasımpaşa:2 (Süper Lig 11.Hafta) Maç Sonu

Paylaş 
Sayfa: 1.[2].3.4.5.6.7.8
08.11.2019 22:38 Cuma Konu Puanı: 0

Critical Thought

Kötü ve üzücü bir futbol.
Transfer gerekli bu çok net.

08.11.2019 22:39 Cuma #10

Yolcum

Kazandığımız için tebrikler diyelim ama gözükenleri de yazalım...
Kaç hafta geçti takımda uyum yok‚ adam gibi paslaşma yok‚ kondisyon yok. Zar zor kazandık ama stresli maç izliyoruz‚ ilk haftalardan kötüye giden bir oyun görüntüsü var sahada....
Moses´in oyundan çıkması doğruydu ama yerine Sadık´ın girmesini anlayan varsa onu da bir zahmet biri anlatsın...

08.11.2019 22:39 Cuma #11

mozzox

Kötü oyun umrumda değil. Koyduk mu koyduk. Ben ona bakarım.

08.11.2019 22:39 Cuma #12

nicomedia1907

Hayal kırıklığı

08.11.2019 22:41 Cuma #13

yalnizkurtz

öldüm öldüm dirildim her şeye rağmen kazanmak güzel...

08.11.2019 22:43 Cuma #14

lanet12

10 kişi rakipten gol yemek her babayiğidin harcı değildir.Eğer bugun penaltılar olmasa 0-0 bitebilirdi.Bu gidişle şampiyonluk yine başka bahara gelecek.Hem takımın hem hocanın kendini toplaması lazım.Yoksa devre arasında kıyım olabilir.

08.11.2019 22:43 Cuma #15

CENTAY

Kötü oyuna hala nasıl şaşırıyorsunuz anlamıyorum. Ersun bey taktik anlamda hiç bir becerisi bilgisi yok..Tek bildiği at gibi koşun.ciddi vasıfsız biri. Anca kondüsyoner olur..
Acilen oyun zekası olan.En azından 3-4 tane oyun planı kuracak‚ saçmasapan oyuncu tercihleri yapmayacak bir td lazım.Ersun bey ile ilk 5 zor.
Emre oyuncu menejeri olsun.

08.11.2019 22:44 Cuma #16

SebastianAnelka

Kötü oyun‚ sistemsiz oyun‚ sansli bir galibiyet

Sanirim yönetim su anda hoca degisikligini riskli bulup sezon sonuna kadar devam edecektir‚ sezon sonu sampiyonluk gelse de %100 baska hocayla anlaşacaktır‚ ama ben olsam simdi gönderirim.

Zayif bu hoca‚ yapamiyor iste..

08.11.2019 22:44 Cuma #17

BARISblky

kötü oyun iyi sonuç. gol atacak adam lazım takıma hemde 2 tane vedatın yanına tanju gibi vurduğunu sokan bir adam lazım ‚tek vedatla olmuyor.

Paylaş 
Sayfa: 1.[2].3.4.5.6.7.8