FENERBAHÇE:3 Kasımpaşa:2 (Süper Lig 11.Hafta) Maç Sonu
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - FENERBAHÇE:3 Kasımpaşa:2 (Süper Lig 11.Hafta) Maç Sonu

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7].8
09.11.2019 13:03 Cumartesi Konu Puanı: 0

cpthook

Altay in bireysel hatalari azalmaya basliyor fakat bununla birlikte uzerine bir tutukluk gelmis gibiydi bu macta‚ bir kac tane pozisyonda cikip topu almasi gerekirken bekledi ve hamle yapmadi. Umarim bu mac ile sinirli kalir bunlar.
Moses‚ bu mac farkli olacak galiba diye umitlendim ilk 20-30 dakika ama sonra gene bildigimiz haline geri dondu. Gucu yerinde olsa takimi ne kadar hizli ileri cikartabilecegini iyi gosterdi aslinda. Umarim‚ artik form tutmaya baslar.
Gustavo gibi tecrubeden bu kadar top ezmesini yada kalitesiz yan paslari beklemiyor insan. Hakikaten futbolcunun kalitesi degil de fiyati yukseliyor son yillarda. Su an bir Aurello muz olsa heralde 40-50 milyon Euro falan edecek.
Ozan Tufan‚ kariyerinde oynayabilecegi en iyi takimda oynuyor. Butun takim arkasinda‚ taraftar arkasinda ve formda. Buna ragmen bile oyun icindeki yaptiklari kararlari insanin hayal kirikligina ugratiyor.

Mesaj cpthook tarafından düzenlenmiştir...

09.11.2019 13:03 Cumartesi #55

Sakin Akin

Mesajı Gönderen: tranquile:cLink:5290458

leş gibi oynadık vallahi leş

son 10 mesajinin hepsinde les gibiyiz yazmissin. hakemlik bisey yok‚ kötüyüz gibi kafalari karistiracak mesajlar.

cumhurbaskanin gücünü bilmiyormus gibi "bila´e anlatir gibi" baslik acmalar. eger gercekten fenerbahceliysen‚ fenerbahceyi seviyorsan fenerbahceden uzak dur‚ cünkü sadece zararsiniz. eger degilseniz antu yönetimi sizi temizlemeli.

09.11.2019 13:12 Cumartesi #56

Sakin Akin

Mesajı Gönderen: Semih:cLink:5290496

3 puan önemliydi‚onu aldık ama deplasmanlarda bu oyunla işimiz zor.antalya ve kayseri maçlaında verdigimiz 6 puanı çok arayacagız gibi.

hocam her maci domine edip kazanacagiz diye bir kural yok. cok cok oynadigiz maclarda bile puan kaybettik. milli maclar öncesi oyuncular mcin ciddiyetinden bence tam verim veremedi. baski altindayken maci kazandik‚ bu oyunculari biraz gelismesinde faydali oldu. yanlitici skor yerine böyle zar zor alalim daha iyi. futbolcularimizi gelistirmek adini cok önemli bir macti. gerilime alismalilar.

gecen sezon bu zamanlar hatirlayim‚ vurdum duymaz‚ suursuz futbolcular dan eser yok‚ ne yaptigini bilen‚ fenerbahce formasinin ciddiyetini bilen bir takim olmusuz. bence büyük yok katettik‚ biraz sansli olsak ligi simdiden koparmis olacaktik‚ ama böylesi belki daha faydali olacak bizim icin. camia olarak gelisecegiz‚ bence cok iyi sinyaller geliyor. tabii ki saha disinda adaleti saglayabilirsek‚ takim olarak lige damgamizi vuracagiz.

09.11.2019 14:26 Cumartesi #57

tranquile

Mesajı Gönderen: Sakin Akin:cLink:5290699

son 10 mesajinin hepsinde les gibiyiz yazmissin. hakemlik bisey yok‚ kötüyüz gibi kafalari karistiracak mesajlar.

cumhurbaskanin gücünü bilmiyormus gibi "bila´e anlatir gibi" baslik acmalar. eger gercekten fenerbahceliysen‚ fenerbahceyi seviyorsan fenerbahceden uzak dur‚ cünkü sadece zararsiniz. eger degilseniz antu yönetimi sizi temizlemeli.

Sana mı soracağım ? ya siz kendinizi ne sanıyorsunuz forum polisi falan mı ?

Oynanan oyundan memnunsan sen uzak dur fenerbahçeden senin gibi vasat severler yüzünden bu hale geliyoruz.

10 kişi takıma karşı üstünlük kuramayıp gol yemek leş gibi oynamaktır. Bilale anlatır gibi evet

09.11.2019 15:43 Cumartesi #58

Kallessin

Mesajı Gönderen: CENTAY:cLink:5290433

Kötü oyuna hala nasıl şaşırıyorsunuz anlamıyorum. Ersun bey taktik anlamda hiç bir becerisi bilgisi yok..Tek bildiği at gibi koşun.ciddi vasıfsız biri. Anca kondüsyoner olur..
Acilen oyun zekası olan.En azından 3-4 tane oyun planı kuracak‚ saçmasapan oyuncu tercihleri yapmayacak bir td lazım.Ersun bey ile ilk 5 zor.
Emre oyuncu menejeri olsun.

kazanırken eleştirmek güzel bireyde kazanırken takımı ve teknik direktörü aşağılamanın mantığı ne onu anlamıyorum. Yukardaki yorumun en yumuşatılmış tarifi art niyettir.

09.11.2019 16:02 Cumartesi #59

ElEmperador

Mesajı Gönderen: tranquile:cLink:5290719

Oynanan oyundan memnunsan sen uzak dur fenerbahçeden senin gibi vasat severler yüzünden bu hale geliyoruz.

10 kişi takıma karşı üstünlük kuramayıp gol yemek leş gibi oynamaktır. Bilale anlatır gibi evet

Bu cocugun Fenerli oldugu asikar.
Bu yonde gereksiz tepki veriliyor.
Ben de actigi bazi konulara tepki veriyorum.
Hepimiz her konuda mutabik olma durumumuz yok.
Ama uzak dur demek‚ haksizlik ve gunah.

09.11.2019 16:27 Cumartesi #60

Sakin Akin

Mesajı Gönderen: tranquile:cLink:5290719

fenerbahceye bulastirmadan‚ yiyorsa gider muhattaplarina söylersin. fenerbahcenin basina bela olmayin. kayseriyi rezil ettin ne oldu‚ dedigim gibi ya futbol cahilisin yada ridvan dilmen gibi

09.11.2019 16:38 Cumartesi #61

Sakin Akin

Mesajı Gönderen: ElEmperador:cLink:5290752

Bu cocugun Fenerli oldugu asikar.
Bu yonde gereksiz tepki veriliyor.
Ben de actigi bazi konulara tepki veriyorum.
Hepimiz her konuda mutabik olma durumumuz yok.
Ama uzak dur demek‚ haksizlik ve gunah.

benden bahsediyorsun galiba. bu cocuk falan diye hitab edince büyük mu oluyorsunuz. fenerbahceye zarar veren uzak dursun‚ ki o üyenin yazdiklarina bir bak. futbolu sen de dahil bilmiyor olabilirsiniz. ama buranin agasi gibi yaziyorsunuz. bir bak attigim mesajlara‚ ondan sonra fenerbahceli oldugun asikar falan diye iftira at. sizi sayan ve yorumlari begenen biri olarak gercekten üzüldüm‚ muhattabi olmadigiz bir konuya örgüt gibi gelip muhattap olmaniz.

neyse‚ burasi sizin forumunuz‚ futbolu bilmis gibi yorumlar‚ ahkamlar kesmeye devam edin. arkadas cevrenizi cocuk gibi körüne savunun‚ ki aslinda daha fazlasini beklemek hata olur zaten.

ayrica bir not geceyim‚ ben en son ne zaman konu acmisim‚ lütfen yardimci olun bana.

09.11.2019 16:57 Cumartesi #62

ElEmperador

Mesajı Gönderen: Sakin Akin:cLink:5290764

benden bahsediyorsun galiba. bu cocuk falan diye hitab edince büyük mu oluyorsunuz. fenerbahceye zarar veren uzak dursun‚ ki o üyenin yazdiklarina bir bak. futbolu sen de dahil bilmiyor olabilirsiniz. ama buranin agasi gibi yaziyorsunuz. bir bak attigim mesajlara‚ ondan sonra fenerbahceli oldugun asikar falan diye iftira at. sizi sayan ve yorumlari begenen biri olarak gercekten üzüldüm‚ muhattabi olmadigiz bir konuya örgüt gibi gelip muhattap olmaniz.

neyse‚ burasi sizin forumunuz‚ futbolu bilmis gibi yorumlar‚ ahkamlar kesmeye devam edin. arkadas cevrenizi cocuk gibi körüne savunun‚ ki aslinda daha fazlasini beklemek hata olur zaten.

ayrica bir not geceyim‚ ben en son ne zaman konu acmisim‚ lütfen yardimci olun bana.

Sen de benim kardeşimsin.
Ben şahsen çok az kişiyi tanırım.
Ama haksızlık olmasın derdindeyim.
Sert yazmışsın‚ evet eleştirdim.
Uzak niye dırsun?
Leş gibi oynadık diyor.
Yalan mı?
Neyse ben hepinizi seviyorum.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7].8