FENERBAHÇE:3 Kasımpaşa:2 (Süper Lig 11.Hafta) Maç Sonu
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - FENERBAHÇE:3 Kasımpaşa:2 (Süper Lig 11.Hafta) Maç Sonu

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.[8]
09.11.2019 17:07 Cumartesi Konu Puanı: 0

CENTAY

Mesajı Gönderen: Kallessin:cLink:5290746

kazanırken eleştirmek güzel bireyde kazanırken takımı ve teknik direktörü aşağılamanın mantığı ne onu anlamıyorum. Yukardaki yorumun en yumuşatılmış tarifi art niyettir.

Sizin pek değerli Ersun bey kasaba takımı gibi oynatırken kusura bakmayın Beyoğlu Türkçesi kullanmak puan vermiyor. Şu rezil takımlar dolu sezonda şampiyon olmazsa gitsin Manisa da ahkam kessin.
Hangi söylediğim yanlış. Geleli 1 seneye yakın sezon başlayalı 4 ay oldu. Fenerbahçe vedata top şişirmek dışında 1 taktiği var mı? Kaleye 3 top gelse 4 gol yiyoruz. İçeride dışarıda dominant değiliz. Transferler komedi. Adil var mesela güreşçi. Oynatmadığı adamlar var.
Vedat a dua etsin yoksa şu an 15.sıradaydık.
Böyle susa susa gs geldi geçti bjk bile... Ersun Yanal kim. Sizin benim kadar umurunda değil.

09.11.2019 18:01 Cumartesi #64

Sakin Akin

Mesajı Gönderen: ElEmperador:cLink:5290776

Sen de benim kardeşimsin.
Ben şahsen çok az kişiyi tanırım.
Ama haksızlık olmasın derdindeyim.
Sert yazmışsın‚ evet eleştirdim.
Uzak niye dırsun?
Leş gibi oynadık diyor.
Yalan mı?
Neyse ben hepinizi seviyorum.

saygilar

09.11.2019 19:41 Cumartesi #65

ElEmperador

Mesajı Gönderen: Sakin Akin:cLink:5290795

saygilar

Saygı da‚ sevgi de benden.

10.11.2019 03:04 Pazar #66

SebastianAnelka

Mesajı Gönderen: Sakin Akin:cLink:5290696

fenerbahcenin en güclü yerini yikmak istiyorsunuz. sanirmis yönetim falan filan‚ cok mu zekisin?

13-14 sezon sonunda basardiklarini bu sefer basaramayacaksiniz‚ bu sefer biz kazanacagiz.

Kinaye yapmaya çalışmıssınız ama onu da tam becerememişsiniz.

Ersun Hoca düşmanı değilim (zaten niye olayım) ancak bizim için yeterli bir hoca olduğunu düşünmüyorum‚ önceki şampiyonlukta da aynı düşüncedeydim.

Oynattığı oyunda gelişme göremiyorum‚ takımın başına geldiği Erzumspor maçından beri aynı tipte hatalar yapıyoruz‚ oyuncu kalitesinin artması ile daha fazla puan topladık o kadar. Bu arada 11 maçta 13 puan kaybettik‚ az değil..

Son 15 yılda Fenerbahçeyi çalıştıran hocalar benim düşünceme göre şöyle sıralanır:

1-) Daum

2-) Zico

3-) Ersun Yanal

4-) Aykut Kocaman

Parreria‚ Advocaat ve diğerlerini sıralamaya dahil etmeye gerek duymadım. Ben en az Daum kalibresinde‚ ya da daha iyi bir hoca istiyorum.

Yönetim geçen yıl başında bir Cocu hamlesi yaptı‚ bence mantıklı bir hamleydi ama tutmadı‚ başka bir hamle yapılırsa yine tutmayacak diye bir şey yok.

10.11.2019 22:31 Pazar #67

tranquile

Mesajı Gönderen: Sakin Akin:cLink:5290761

fenerbahceye bulastirmadan‚ yiyorsa gider muhattaplarina söylersin. fenerbahcenin basina bela olmayin. kayseriyi rezil ettin ne oldu‚ dedigim gibi ya futbol cahilisin yada ridvan dilmen gibi

Hadi abi ya. hadi..

10.11.2019 22:32 Pazar #68

tranquile

Mesajı Gönderen: ElEmperador:cLink:5290752

Bu cocugun Fenerli oldugu asikar.
Bu yonde gereksiz tepki veriliyor.
Ben de actigi bazi konulara tepki veriyorum.
Hepimiz her konuda mutabik olma durumumuz yok.
Ama uzak dur demek‚ haksizlik ve gunah.

Allah razı olsun abi. Eleştir tek laf etmem ama saldırıyo birileri ve istediği fikri dikta edemeyince gs li iması yapıyor

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.[8]