Erzurum Maçından Beri Aynı Golleri Yiyoruz
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Erzurum Maçından Beri Aynı Golleri Yiyoruz

Paylaş 
Sayfa: [1]
09.11.2019 00:15 Cumartesi Konu Puanı: 0

lanet12

Hocanın ilk maçı olan erzurumspor maçında da bugun yediğimiz aynı golü yedik.Hani hoca diyor ya her maç ders alıyoruz daha iyi olacaz diye.O maçtan beri savunma da bi değişiklik yok.Tüm takım fütürsuzca ileri çıkıyor rakip takım topu kapıyor bizim oyuncular dönemiyor ve golü yiyoruz.Gerçekten merak ediyorum buna çözüm bulmak bu kadar mı zor?Zaten önde olan sensin rakip takım gelmek zorunda böyle 10 kişi ileri çıkmanın mantığı ne hocam.Bu kadar basit gol yiyen ve zor atan takım nasıl şampiyon olacak?Ersun hocanın artık kendine gelip ben napıyorum demesi lazım.3 tane önliberoyla çıkıyoruz bir sürü pozisyon veriyoruz.Ayrıca h.ali‚isla‚rodriguesten hiçbişey olmaz.

09.11.2019 00:17 Cumartesi #1

laidrom

Tabi öne geçince tüm takım defans yapmalı.

Hatta gol atmadan da yapmalı ki belki krema felan olur.

Bence topçular kötü ama daha iyi oldukça bu oyunla daha başarılı olacagız.
temennim bu tabi ama Kasımpaşaya defans yapan takım istemiyorum ben.

09.11.2019 00:20 Cumartesi #2

lanet12

Mesajı Gönderen: laidrom:cLink:5290613

Tabi öne geçince tüm takım defans yapmalı.

Hatta gol atmadan da yapmalı ki belki krema felan olur.

Bence topçular kötü ama daha iyi oldukça bu oyunla daha başarılı olacagız.
temennim bu tabi ama Kasımpaşaya defans yapan takım istemiyorum ben.

Hayallerimiz tabii ki her maç 5-6 gol atalım saldıralım rakibi boğup oynatmayalım.Ama birde gerçekler vardır.Şimdi diyorsun ki defans oynayam takım istemiyorum.Bugun ozan-gustavo-tolga orta sahasıyla çıktık.Bunların 3ü de ön libero.Buna rağmen savunma yapamadın onu geçtim hücum yapamadın.Peki istediğiniz oyun bu mu?

09.11.2019 00:32 Cumartesi #3

laidrom

Mesajı Gönderen: lanet12:cLink:5290616

Hayallerimiz tabii ki her maç 5-6 gol atalım saldıralım rakibi boğup oynatmayalım.Ama birde gerçekler vardır.Şimdi diyorsun ki defans oynayam takım istemiyorum.Bugun ozan-gustavo-tolga orta sahasıyla çıktık.Bunların 3ü de ön libero.Buna rağmen savunma yapamadın onu geçtim hücum yapamadın.Peki istediğiniz oyun bu mu?

Tabi ki değil Ozan ve Tolgayı beğenmiyorum ben. Yaratıcı düzgün bir adam şart. Ama işte yok. Kruse olsaydı daha iyiydi.

09.11.2019 02:50 Cumartesi #4

fenerlipaco

Anadolu takimlari bos degil. Bu ligde sampiyon olacaksan onde oldugun macta kontradan gol yeme gibi bir luksun yok

09.11.2019 10:50 Cumartesi #5

lanet12

Mesajı Gönderen: fenerlipaco:cLink:5290659

Anadolu takimlari bos degil. Bu ligde sampiyon olacaksan onde oldugun macta kontradan gol yeme gibi bir luksun yok

Hadi berabare ya da gerideysen anlarım da önde olduğun maçlarda kontra yemek çok saçma.

09.11.2019 11:08 Cumartesi #6

eddie-l-e

Dün oynadığımız maçta problem ortasaha değildi‚ kanatların 4ü de çok kötü. Hasan Ali- Rodriguez- Isla - Moses. Tamamı kötüydü.
Golden önce Hasan Ali Topu kaptırdı‚ karşı karşıya Altay´ın çıkardığı bir top oldu.
Hemen peşinden Isla Yusuf´u kaçırdı golü yedik. Ki Yusuf her pozisyonda Isla´yı ezdi.
Orta saha iyi demiyorum vasattı‚ ama kanatlar rezil‚ oyunu Kasımpaşa´ya verdiler.
Bu 4 isimle şampiyon olamayız.
Dirar sol bekte Hasan Ali´den daha iyi oynuyor‚ adam bek bile değil‚ adam sağ ayaklı düşünün artık.
Kruse ve/veya Eme varken bu defo kapanır gibi oluyor ama ana problemler oyun dizilişi ya da defansif orta bölge değil direk bekler ve gol üretemeyen kanatlar.

09.11.2019 16:41 Cumartesi #7

lanet12

Mesajı Gönderen: eddie-l-e:cLink:5290678

Dün oynadığımız maçta problem ortasaha değildi‚ kanatların 4ü de çok kötü. Hasan Ali- Rodriguez- Isla - Moses. Tamamı kötüydü.
Golden önce Hasan Ali Topu kaptırdı‚ karşı karşıya Altay´ın çıkardığı bir top oldu.
Hemen peşinden Isla Yusuf´u kaçırdı golü yedik. Ki Yusuf her pozisyonda Isla´yı ezdi.
Orta saha iyi demiyorum vasattı‚ ama kanatlar rezil‚ oyunu Kasımpaşa´ya verdiler.
Dirar sol bekte Hasan Ali´den daha iyi oynuyor‚ adam bek bile değil‚ adam sağ ayaklı düşünün artık.
Kruse ve/veya Eme varken bu defo kapanır gibi oluyor ama ana problemler oyun dizilişi ya da defansif orta bölge değil direk bekler ve gol üretemeyen kanatlar.

Zaten beksiz şampiyon olmak imkansız.Buna rağmen bir tane bile iyi bek alınmadı.Eğer devre arasında da alınmazsa şampiyonluğu unutun.

09.11.2019 16:47 Cumartesi #8

subatotuz

Mesajı Gönderen: eddie-l-e:cLink:5290678

Sorun kesinlikle kanatlarda. Antalya maci sonrasi hocada buna degindi zaten. "Daha iyi kanat organizasyonu yapmalıyız " demisti.

Rogriges takim ruhuna uymuyor. Kafasi yerde alip gidiyor eziyor cogu pozisyonu. Mosses te oyle. Sol ve sag acik oyuncular ile bekler arasinda ne verkac ne istasyon ne araya pas ne kacirma var. Garry de Mosses te topu aciga cekip beklere alan acan oyuncular degil. Bir ayaklari cizgide oynuyorlar. Bekler zaten kotu. Ortalar iska karavana ne adam gecme var ne zorlama

Paylaş 
Sayfa: [1]