Kalemize doğru yapılan her ortanın tehlike yaratması
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Kalemize doğru yapılan her ortanın tehlike yaratması

Paylaş 
Sayfa: [1]
09.11.2019 01:33 Cumartesi Konu Puanı: 0

cubuklu_1907

bilemiyorum ben mi cok taikiliyorum buna ama yahu kalemize dogru yapilan her orta tehlike...

topu ya uzaklastiramiyoruz‚ ya kaleci bir aptallik yapiyor ya da illa bir karambol yasaniyor orada.

kalecimizin alti pasin icinde hic bir etkinligi yok.

Buna bir care bulunmadigi surece maclarda gol atmamizin hic bir onemi yok.

09.11.2019 02:47 Cumartesi #1

fenerlipaco

Acik oyuncularinin beklerin yardimina gelmemesi ile alakali bir durum. Misal konyaspor macinda yenilen gol sanssizlik degil‚ adama o kadar yakindan alti pasa orta topu ortalatirsan kalende tehlike olur.

Moses Garry yardima gelmez‚ Tolga Ozan ise (kanatta oynadiginda) topla kat edip hucumda istedigin verimi vermez.
Futbol da hayat gibi yapilan her tercihin (futbolda oyuncu tercihlerinin) avantajlari dezavantajlari oluyor‚ onemli olan makul/optimal dengeyi bulabilmek.

09.11.2019 03:24 Cumartesi #2

FBuz 56

Kalecinin bence acemiliği duran toplarda futbolcuları ikaz etmemesi‚ kendi pozisyon alamaması VS.

09.11.2019 12:20 Cumartesi #3

minor7th

Bazı kaleciler kalede varlığını bangır bangır bağırır‚ oranın patronu benim der‚ herkes ayağını denk alsın mesajı verir. Altay bu konuda çok eksik‚ o bölgede psikolojik hakimiyeti yok henüz. Olaya el koyamıyor‚ hakimiyet kuramıyor. Umarım zamanla daha sertleşir bu konuda‚ çünkü bazen bazı pozisyonlarda kaleci yok da defans adamıyla kaleyi savunuyoruz sanki diye hissediyorum.

Paylaş 
Sayfa: [1]