Kanat Forvetlerin Bitiriciliği Zayıf Olduğu Sürece Burada Boş Muhabbet Yaparız...
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Kanat Forvetlerin Bitiriciliği Zayıf Olduğu Sürece Burada Boş Muhabbet Yaparız...

Paylaş 
Sayfa: 1.[2].3
10.11.2019 13:07 Pazar Konu Puanı: 0

Ortega1987
Kanat Forvetlerin Bitiriciliği Zayıf Olduğu Sürece Burada Boş Muhabbet Yaparız...

Mesajı Gönderen: can666:cLink:5290893

bunların bitiricilik olan versiyonları 50milyondan aşağı değil. anca adam gibi scout ekibin olacak türkiye´den veya dünyadan genç keşfedilmemiş çocuklar bulacaksın.

Renkdas biz Kuyti 1 milyon euroya aldik. Gnabryi istemiyorum elbette ama dedigin gibi scout ile veya buraz yasi buyuk skorer karakterli adam alinabilir.

10.11.2019 13:42 Pazar #10

Bogazici

Mesajı Gönderen: SebastianAnelka:cLink:5290905

Konu acan arkadasa katiliyorum‚ gol atma ozelliginin yani sira calim da atabilen futbolculara ihtiyacimiz var.

Pozisyon uygun oldugunda degil‚ direk rakibin ustune gidip gecebilen adam lazim. Su Besiktas´in aldigi Nkodou oyle bir tipe benziyor mesela‚ is yapardi bizim takimda.

iyi güzelde çalım olayı kanattan çok orta saha elemanları tarafından yapılmak zorunda

Kanatla oyun bir yere kadar eger orta sahanin ortasindan cikis ve rakip defansi asma planin yoksa kanatlari kikitleyen bir rakiple karşılaştığında apisip kalirsin

Bir takimin tek hucum organizsayonu kanat olmamali çünkü gercek büyük takimlar rakibi ortadan delebilen takimlardir bence

10.11.2019 15:55 Pazar #11

defrim

Sağda Moses da oynar‚ Dirar da‚
Ama ne zaman?
Solda senin golcü kanat oyuncun varsa (Garry‚ Ferdi‚ Mevlüt)‚
Önde de iki forvet ile oynuyorsan (Kruse-Vedat‚ Kruse-Mevlüt)!
Bunu ben oturduğum yerden uyduruyor değilim.
Kimsenin bilmediği bir şeyi de söylemiyorum.
Tam aksine herkesin çok iyi bilip bugün görmezden geldiği bir şeyi söylüyorum.
Sağda Appiah bile oynadı‚ Mehmet Topuz oynadı‚
Ama solda Tuncay‚ önde Alex+Santrfor vardı.
Bu kadar kör gözüne parmak yanlış işler yapmayı umarım artık bırakır hoca.

10.11.2019 16:04 Pazar #12

Fenerlikral

Katiliyorum.

10.11.2019 16:21 Pazar #13

SebastianAnelka

Mesajı Gönderen: Bogazici:cLink:5290923

iyi güzelde çalım olayı kanattan çok orta saha elemanları tarafından yapılmak zorunda

Kanatla oyun bir yere kadar eger orta sahanin ortasindan cikis ve rakip defansi asma planin yoksa kanatlari kikitleyen bir rakiple karşılaştığında apisip kalirsin

Bir takimin tek hucum organizsayonu kanat olmamali çünkü gercek büyük takimlar rakibi ortadan delebilen takimlardir bence

Dogru‚ tabi ki tek alternatif kanat hucumu olmamali‚ orta sahadakilerin oyun zekasinin da yuksek olmasi super olurdu‚ onlar da calim atabilseler‚ sut atabilseler keske..

Mesaj SebastianAnelka tarafından düzenlenmiştir...

12.11.2019 08:42 Salı #14

nico81

Bu takim cift forvet oynar. Rodriges haric gol atan cikmaz. Moses 1 gol ( penalti ) Deniz gol yok 4-4-2 oynasak daha mantikli.

12.11.2019 14:18 Salı #15

mehmetkara75

Rodrigezin yerine Mevlüt denenebilir ama çok hantal geldi bana. Demek ki antrenmanlarda çalışmıyor bu adam.

12.11.2019 15:31 Salı #16

lanet12

Rodrigues yerine ferdi oynamalı mutlaka.Hem garry yedekten daha etkili olur.

12.11.2019 15:40 Salı #17

305kd

Mesajı Gönderen: Bogazici:cLink:5290899

Moses top tekniği yüksek bir adam final pasları zayıf değil aksine çok iyi falsolu top atma özelliği olan bir adam paslari da aynı şekilde başarılı

Gerek rodriguez gerek Moses aslında sıradan adamlar değiller bizim sistemde hata var

Sen krusenin sakatliginda dahi 10 numarasiz oynayacağım diye ısrar edip ne jailson ne zajc tan birini tercih etmeyip klubede tutuyorsan sistemden daha dogrusu sistemsizlikten sikayet etmelisin

Mesaj Bogazici tarafından düzenlenmiştir...

Ben de butun sorunu sistemde görüyorum. Tolga dan 4-3-3 un sol forvetini yaratmaya çalışıyor hocamiz

Paylaş 
Sayfa: 1.[2].3