AntuHaber: "Bu Oyunla Şampiyonluğu Hedefliyoruz"
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: "Bu Oyunla Şampiyonluğu Hedefliyoruz"

Paylaş 
Sayfa: [1]
07.12.2019 00:09 Cumartesi Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: "Bu Oyunla Şampiyonluğu Hedefliyoruz"Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, Gençlerbirliği galibiyetini yayıncı kuruluşa değerlendirdi.

İlk olarak karşılaşmanın istatistiklerini paylayan Ersun Hoca, “İstatistiklerle başlamak durumundayım. Bugün ilginç istatistikler var. 5 gol attık ve daha da fazla olabilirdi. 8 net gol pozisyonumuz var. Opta’nın gol beklentisi skalasında da 2.5 ile zaten lideriz, bu maçta da 3.5’a çıkmışız. Rakibimize 0.8 civarında verdik ki bu golleri yememeliydik. Rakibimizin attığı gol ve karşı karşıya ofsayt pozisyonunun dışında, bu konuda da iyiyiz. Kaleye atılan yaklaşık 30 şut var. Ceza sahasından büyük bir aksiyon var. Haklılığımızı ya da oyunumuzu kanıtlayacak tek bir şeyimiz var. O da gol. Bu golün olduğu dakikalar bizi her şeyin haklı çıktığı sonuca götürüyor. Biz kaybettiğimiz maçlarda da aynı durumda ve skordaydık. Bunu geliştirerek devam edeceğiz. Birçok oyuncumuzu bu süreçte devam ettirerek kazandırmaya çalışıyoruz. Üst üste oynayacağımız maçlar başlayacak. Tolgay, Ferdi daha çok süre alacaklar ve pekiştirerek doğru zaman ve doğru yerde en iyisini yapmaya devam edeceğiz.”dedi.

Bu oyunla şampiyon olmayı amaçladıklarını vurgulayan Ersun Yanal, “Fenerbahçe kendi oyununu kabul ettiren ve oynayan, bugüne kadar bütün maçlarda bütün beklentileri galibiyet üzerine kurmuş, sonuca ulaşmak için oynayan bir takım. O maçlara baktığınızda da yine aynı istatistikleri görürsünüz. Sıkıntımız goldü, gol beklentisini sonuca çevirmekti. Umarım bunu en kısa sürede geliştirip, oynadığımız bütün oyunlar pozitif. Fenerbahçe, futbol için oynuyor. Futbol için mücadele ediyor. Doğruları yapmaya devam ediyor. Eleştirilsek de doğruları yapmaya devam edeceğiz. Bizim taraftarımızın bizden beklentisi olan oyunu ortaya koymak, bu oyunla zirvede kalarak şampiyon olmak en büyük hedefimiz olacak.” ifadelerini kullandı.

Son olarak takımımızın bugüne kadar gol yollarında yaşadığı sıkıntılara ilişkin soruya Ersun Yanal, “Kimin attığı önemli değil. Gol pozisyonlarına girdiğimizde atmalıyız.” cevabını verdi.


  
07.12.2019 00:25 Cumartesi #1

cengo1907
AntuHaber: "Bu Oyunla Şampiyonluğu Hedefliyoruz"

Zanka yı nihayet kestiğin iyi oldu Ersun hoca .


  
07.12.2019 00:26 Cumartesi #2

_KoKoR_
AntuHaber: "Bu Oyunla Şampiyonluğu Hedefliyoruz"

"Ceza sahasında büyük bir aksiyon var. Haklılığımızı ya da oyunumuzu kanıtlayacak tek bir şeyimiz var. O da gol. Bu golün olduğu dakikalar bizi her şeyin haklı çıktığı sonuca götürüyor."


  
07.12.2019 00:30 Cumartesi #3

permaximum
AntuHaber: "Bu Oyunla Şampiyonluğu Hedefliyoruz"


Mesajı Gönderen: _KoKoR_:cLink:5300815

"Bu golün olduğu dakikalar bizi her şeyin haklı çıktığı sonuca götürüyor."Türk futbolundaki leş ortama öyle bir koymuş ki Ersun Hoca sesi Konya´dan bile duyulur. Ama bunların hiçbiri anlamaz. Aynı oyunu oynayıp 1-1 berabere kaldığımız maçtan sonra hocaya söverler.
  
07.12.2019 00:35 Cumartesi #4

baku1907
AntuHaber: "Bu Oyunla Şampiyonluğu Hedefliyoruz"

Puan kaybettiğimiz maçlardan bir farkı yoktu.

O zaman da rakibi eziyorduk.
Bugün de rakibi ezdik.

Tek fark bugün o toplar 3 direkten geçti.

Devam


  
07.12.2019 00:43 Cumartesi #5

serdar özlük
AntuHaber: "Bu Oyunla Şampiyonluğu Hedefliyoruz"

bu oyun maalesef şampiyonluğa yetmez hocam.çok dağınık bir görüntü sergiliyoruz.

bir de ozan´ı sağda oynatma fantezisinden lütfen vazgeç.(ferdi varsa ferdi oynar)emre´yi de arada dinlendir adam sahada yığılıp kalacak.

bu hafta deplasmanda sivas´a karşı asıl sınavı vereceğiz.orada oluşturacağın kadro kaderimiz belirleyecek.inşallah güzel bir deplasman galibiyetiyle döneriz.  
07.12.2019 00:52 Cumartesi #6

ElEmperador
AntuHaber: "Bu Oyunla Şampiyonluğu Hedefliyoruz"

Fenerbahçe her zaman şampiyonluğu hedefler.
BAzen devlet keser önünü.
Ama Fenerbahçe yolunu açar.  
Paylaş 
Sayfa: [1]