AntuHaber: "Birilerinin İstediği Olmayacak"
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: "Birilerinin İstediği Olmayacak"

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3
01.02.2020 23:59 Cumartesi Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: "Birilerinin İstediği Olmayacak"Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, Trabzonspor maçının ardından yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu.

Nizami gol atarak karşılaşmayı kaybettiklerini vurgulayan Ersun Hoca, “Bu kadar çok gol pozisyonuna girdiğimiz, oyuna ve yüzde 36’ya yüzde 64 topa hakim olduğumuz, yakın rakip sahada gol pozisyonu ürettik. Bir tane nizami gol atarak kaybettik. Bu da bizi derinden üzdü. Ama birilerinin istediği olmayacak. Biz yine istediğimiz sonucu alacağız. Fenerbahçe bugünkü oyunda ortaya koyduğu mücadelede golleri atmalıydı. Pozisyonları üretebilecek her şeyi yaptıysa o zaman çizgiden de top geçmeliydi. Sadece gol atamadığımızı eleştirebilirim. Onun dışında her türlü oyunun hakimi bizdik. Bu hakimiyeti sonuca çeviremediğimiz için de son derece üzgünüz.” dedi.

Son sözü söyleyecekleri yere kadar mücadele edeceklerini belirten Ersun Yanal, “Maçlar var. Ligde oynanacak çok maç var. Henüz konuşmak erken olur. Futbola olan katkımızla, duruşumuzla ve bu yarışta birilerine son sözü söyletmeden bizim son sözü söyleyeceğimiz yere kadar mücadeleye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Transfer dönemine ilişkin soru üzerine Ersun Hoca, “Transfer dönemi bitti. Tablo ortada.” diye yanıt verdi.

BASIN TOPLANTISI

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Öncelikle karşılaşmayı değerlendiren Ersun Yanal, “Bugün kazansaydık da, kaybettik. Lig bitmeyecekti. Önümüzde uzun bir maraton var. Yüzde 68’e yüzde 32 topla oynama üstünlüğümüz var. Oyunu forsa ettiğimiz maçta rakibe 2 gol izni verdik. Atamadığımız birçok gol pozisyonu var.  Attığımız bir de nizami gol var. İyi yoldayız. Oyun olarak iyi şeyler yapıyoruz. Bunu skora çevirmek bugünkü en büyük problemdi. Daha önce de bu problemi yaşadık. Oyunculara söyleyecek bir şey yok sadece topu çizgiden içeriye atamadılar. Oyuncularımızın bu performansına ve bundan sonraki performansınlarına da ihtiyacımız var. Birilerinin isteği ile değil Fenerbahçe’nin son sözü ile bu lig bitecektir. Bizde son sözü söyleyeceğimizi düşünüyorum” dedi.

Max Kruse ile kaleci Uğurcan arasında yaşanan pozisyon ve sonrasında Vedat’ın verilmeyen golü ile ilgili soru üzerine Yanal, “Üzgünüm konuşulanlar doğru. Üzgünüm futbolun önüne geçti” yanıtını verdi.

Transfer süreci ile ilgili de Teknik Direktörümüz “Transfer dönemi bitti. Fenerbahçe’nin oynadığı oyunu yaptığı mücadeleyi gördünüz. Bu mücadeleye herkesin saygı göstermesi gerekiyor. Fenerbahçe çıkıp bu mücadelenin daha fazlasını yapacak. Ligin en son sözünü Fenerbahçe söyleyecek” ifadelerini kullandı. 


  
02.02.2020 00:01 Pazar #1

Yolcum
AntuHaber: "Birilerinin İstediği Olmayacak"

Bunu faul diye kesip gol vermeyen hakemin ve VAR hakeminin ABV.

http://twitter.com/firatomer1907/status/1223684414074425346


  
02.02.2020 00:08 Pazar #2

12 numara yanında

Guilhermeyi alıyor şerefsizler haksız yere o karaktersiz oyuna girmese ikinci yarının ilk dakikalarında golü atar maçı da alırdık


  
02.02.2020 00:08 Pazar #3

FENERLİ_AGA!
AntuHaber: "Birilerinin İstediği Olmayacak"

Ligin sonunda biz şampiyon olacağız..
  
02.02.2020 00:10 Pazar #4

axe1907_Fb
AntuHaber: "Birilerinin İstediği Olmayacak"


Mesajı Gönderen: 12 numara yanında:cLink:5325082

Guilhermeyi alıyor şerefsizler haksız yere o karaktersiz oyuna girmese ikinci yarının ilk dakikalarında golü atar maçı da alırdık
yani bu duzende bu sistemde sampiyn yapmazlar bizi
olursak 2. 3 temmuzu yaparlar
  
02.02.2020 00:11 Pazar #5

_KoKoR_
AntuHaber: "Birilerinin İstediği Olmayacak"

Bu adi düzende‚ bu kadroyla halen şampiyonluğa inanıyorsak bunun sebebi sensin Hocam...

Birilerinin istediği olmayacak inşallah...  
02.02.2020 00:15 Pazar #6

kingoftheland
AntuHaber: "Birilerinin İstediği Olmayacak"

O birileri gitsin çüküne yüzük takmaya devam Etsin
Hocaefendileri olacak sümüklüyü
Onun çay artiklariyla beslenen tapanlarini üstüste koyduk
Içgüveysi hafif kalir  
02.02.2020 11:34 Pazar #7

LeoMessi10
AntuHaber: "Birilerinin İstediği Olmayacak"

Hala cekiniyoruz hala acik konusamiyoruz.

Acik acik konusmak lazim. Zaten ellerinden geleni yapiyorlar. Acik acik konusmak lazim ki onlar rahat rahat bizle ugrasamasinlar


  
02.02.2020 11:43 Pazar #8

Asil Yaşayan
AntuHaber: "Birilerinin İstediği Olmayacak"

Herkese verebileceğin en güzel cevap‚ en az 10 maçlık galibiyet serisi yakalamak olur hocam. Bunu başarabildiğimiz takdirde yine şampiyon biziz.


  
Paylaş 
Sayfa: [1].2.3