AntuHaber: Derneklerimizden Ortak Bildiri
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: Derneklerimizden Ortak Bildiri

Paylaş 
Sayfa: [1]
11.02.2020 11:56 Salı Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: Derneklerimizden Ortak BildiriTürkiye, Avrupa ve Dünyanın dört bir yanında bulunan Fenerbahçe’ye bağlı derneklerimiz, TFF yönetimi ve ilgili kurullarının, saha içi ve saha dışında Kulübümüze uyguladıkları taraflı kararları protesto etmek amacıyla saat 19.07’de ‘Türk Futbolu İçin Uyanma Zamanı’ mottosu altında ‘SN. NİHAT ÖZDEMİR`İ İSTİFAYA DAVET EDİYORUZ’ başlığıyla ortak bir bildiri yayınladılar. Bildiri şu şekilde:

“`SN. NİHAT ÖZDEMİR`İ İSTİFAYA DAVET EDİYORUZ’

Fenerbahçe Spor Kulübü adına, dünyanın dört bir yanında milyonlarca taraftarıyla birbirine kenetlenmiş bu büyük camianın temsilcileri olarak, ilgili kişi ve kurumlara ortak duyurumuzdur!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Sn. Nihat Özdemir`in, Yönetim Kurulu`nun, kurullarının ve hakemlerinin dayattığı köhne sistemin, kulübümüze karşı uygulamaları malumunuzdur. Bu sebeple, Fenerbahçeliler olarak, TFF`nin saha içinde ve dışında standartları belli olmayan, hiçbir haliyle kabul edilemez, iyi niyetle bağdaşmayacak uygulamaları bizleri de harekete geçmeye zorlamıştır.

TFF yönetimi ve ilgili kurullarının, saha dışında Fenerbahçe`ye uyguladıkları taraflı kararların tamamının, kulübümüzü rekabette zayıflatmak, geriye bırakmak olduğu açıktır. Harcama limitleri, transfer bildirme saatinin geriye çekilmesi, Tahkim Kurulu`na yaptığımız itirazların reddedilmesi, devletimizin desteği ile uygulamaya konulan yeniden yapılandırma sürecinde ortaya konan davranışlar bunun net örnekleridir.

Hakem atamaları, hakemlerin ligin sonucuna etki etmek amacı taşıyan Süper Lig`in diğer maçlarına çelişen, çifte standart taşıyan kararlar, Alanyaspor maçında artık en üst seviyeye ulaşmıştır. Bu maçta verilen, verilmeyen kararlar bir yana, sahaya Fenerbahçe`yi mağlup etmekten başka bir amacı olmadan çıkan hakemler sayesinde oynanan maç resmen bir tiyatroya dönüşmüştür. Bu maç süresince yapılanları hakem hatası olarak nitelemek mümkün değildir.

İşte tüm bu sebeplerden ötürü, Fenerbahçe camiasının adalet ve eşitlik adına, maalesef Sn. Nihat Özdemir`e güveni kalmamıştır!

Bu noktada camiamız adına beklentimiz, Sn. Özdemir`in, Türk futboluna ve kendisine daha fazla zarar vermeden, görevinden istifa etmesi ve iyi anılar ile hatırlanmasıdır.

Kamuoyu adına son mesajımız;

Kalan 13 haftada, ilk dakikadan son saniyeye kadar, Fenerbahçe`nin yanında olmaları ve sezon sonu kutlayacağımız 29. şampiyonluğumuzun yolunda omuz omuza yürümemizdir.

Türk Futbolu için uyanma zamanı!

Saygılarımızla,”


  
11.02.2020 12:07 Salı #1

LeoMessi10
AntuHaber: Derneklerimizden Ortak Bildiri

3 temmuz zamani ihanetcisinin istifa etmesi elzemdir


  
11.02.2020 17:02 Salı #2

Zero Override
AntuHaber: Derneklerimizden Ortak Bildiri

yalniz aciklamanin sonu hic olmamis...tamam‚ insanlari stada gitmek icin motive etmeye calismak güzel‚ ama bir yandan bu düzen bizi sampiyon yapmayacak deyip sonunda bu sene sampiyon biziz demek bence bir celiski...

ki sampiyonluktan önemlisi de zaten bu düzeni bozmak....bu sene yönetim is isten gecesiye kadar uyudu...ama artik su düzeni yikalim ki hic olmazsa seneye engellemesinler bizi...


  
11.02.2020 17:16 Salı #3

atmaca1907
AntuHaber: Derneklerimizden Ortak Bildiri

Sadece TFF başkanı değil MHK başkanı da istifa etmeli...
  
11.02.2020 17:20 Salı #4

ZEUS_35
AntuHaber: Derneklerimizden Ortak Bildiri
Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...


Mesaj ZEUS_35 tarafından düzenlenmiştir...


  
11.02.2020 17:22 Salı #5

FENERLİ_AGA!
AntuHaber: Derneklerimizden Ortak Bildiri

Bildirmek iyidir..

Ancak sonuç almak şartıyla..
  
11.02.2020 19:17 Salı #6

Murat Demirel
AntuHaber: Derneklerimizden Ortak Bildiri

İyi hoş da‚ ben problemi TFF ve mhk nin başına gelen adamlarda arayıp istifaya davet ederek‚ asıl hırsızı aklanmış oluyoruz bu şekilde. Nihat gider Mehmet gelir‚ hasan gelir. Talimatin tepeden geldiği çok acik


  
Paylaş 
Sayfa: [1]