Fenerbahce bir daha sampiyon olamaz
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Fenerbahce bir daha sampiyon olamaz

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11
15.02.2020 22:04 Cumartesi Konu Puanı: 0

ativan

33 senelik tum omrum gs sampiyonlugu izleyerek gecti diye demiyorum tamam eskiden de genelde gs sampiyon olup nadiren de biz oluyorduk da son 5 senede kulup tamamen cozuldu

Artik yeni fair play sistemi yani sampiyonun para toplayip kaybedenin transfer yapamaz hale gelmesi ile her sene makas aciliyor ayrica taraftar eriyor

Eskisi gibi biri gelip parayi basip bir sezonda kadro da kuramaz cunku tff izin vermiyor

Fenerbahce nin bir daha sampiyon olmasi imkansizdir

Nasil ki trabzon 30 sene sampiyon olamadiysa

Fenerbahce Nottingham forrest gibi tarih olmus nostaljik bir kuluptur

15.02.2020 22:06 Cumartesi #1

Diego

Ben artık son kale diye inat etmiyorum.
Getirelim rte nin istediği başkanı izle bak nasıl üstüste şampiyon oluyoruz.
Böyle bu iş
Ve ben yoruldum.
Pes ettim artık

15.02.2020 22:06 Cumartesi #2

Hayri Ergün

Aynen katılıyorum‚ bu sezon şampiyon olmak için son şansımızdı onu da yönetim hatalarıyla kaybettik.

En az 30 sene şampiyonluk sevinci yaşayamayız‚ çok yazık her şey bitti artık...

15.02.2020 22:07 Cumartesi #3

ativan

Mesajı Gönderen: Diego:cLink:5332877

Ben artık son kale diye inat etmiyorum.
Getirelim rte nin istediği başkanı izle bak nasıl üstüste şampiyon oluyoruz.
Böyle bu iş
Ve ben yoruldum.
Pes ettim artık

Isteyen kisi gelsin transfer yapamaz ki

Bu takimin herangi bir sekilde sampiyon olma ihtimali yok

15.02.2020 22:07 Cumartesi #4

MAXville

7 sene şampiyon olamayınca kulüp‚ taraftar bağırdı "Ali Şen Başkan Fenerbahçe Şampiyon"

geldi Ali Şen‚ düzgün kadro kurdu‚ adam gibi hoca getirdi.. yani iş o raddeye gelince taraftar gereğini yapardı da‚ Aziz´in 20 yılı ile birlikte o da mazi oldu sanırım..

dolap beygiri gibi‚ aykut‚ ersun‚ arada bunların kafada yabancı td falan gelip duruyor işte

15.02.2020 22:08 Cumartesi #5

LeoMessi10

Fenerbahce bu ulkenin en buyuk takimi. Elbet sampiyon olacaktir. Ama bu rezil kisiler gitmeden zor

15.02.2020 22:09 Cumartesi #6

lanet12

Aman iki gün sonra futbolcuların ersunın gülerken fotoğrafları çekilip atılıp biz de burada üzüldüğümüzle kalırız.Ben artık ne maç izlerim ne futbolla ilgili bişey takip ederim ne halleri varsa görsünler.

15.02.2020 22:09 Cumartesi #7

canbasar

Abartmayın Fenerbahce olmazsa lig olmaz... Fenerbahçe yokum dediği anda Türkiye de futbol biter...

15.02.2020 22:10 Cumartesi #8

ativan

Mesajı Gönderen: MAXville:cLink:5332901

7 sene şampiyon olamayınca kulüp‚ taraftar bağırdı "Ali Şen Başkan Fenerbahçe Şampiyon"

geldi Ali Şen‚ düzgün kadro kurdu‚ adam gibi hoca getirdi.. yani iş o raddeye gelince taraftar gereğini yapardı da‚ Aziz´in 20 yılı ile birlikte o da mazi oldu sanırım..

dolap beygiri gibi‚ aykut‚ ersun‚ arada bunların kafada yabancı td falan gelip duruyor işte

Iste o eskidendi 7 yil sampiyon olamayip sonra birisinin parayi basip 0 dan guclu kadro kurup sampiyon olunabilirdi

Artik buna sistem izin vermiyor bitti

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11