AntuHaber: İlk Onbirimiz
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: İlk Onbirimiz

Paylaş 
Sayfa: [1]
14.03.2020 18:43 Cumartesi Konu Puanı: 0

------

Süper Lig 26. hafta mücadelesinde deplasmanda Konyaspor ile mücadele edecek olan Fenerbahçemiz sahaya şu onbir ile çıkıyor:

Harun, Isla, Jailson, Gustavo, H.Ali, Emre, Tolga, Zajc, Mehmet, Rodrigues, Vedat.

14.03.2020 18:53 Cumartesi #1

Mehmet38

Baya erken aciklanmis. Defansimiz kontralarda umarim sorun yasamaz. Simdi aklima geldi baya oyuncumuz cezaliydi. Defans disinda cok eksigimiz var da denilemez 11e bakinca.

14.03.2020 18:54 Cumartesi #2

Demir82

Fark atariz

14.03.2020 19:25 Cumartesi #3

ozkanica

nasıl yani jailson yinemi stoper?

onca maç stoperdeki halini izleyipte hala jailsonu stopere koyan zihniyetin futbol bilgisini geçtim iyi niyetinden bile şüpheliyim

sayın başkan sonra taraftara "beni satmayın" diyorsun‚ belki satış işi sadece taraftarla senin aranda değildir? kimin kimi sattığını iyice bir düşün ve dikkatli ol bence

14.03.2020 19:37 Cumartesi #4

Bam-Bam

Mesajı Gönderen: ozkanica:cLink:5352277

nasıl yani jailson yinemi stoper?

onca maç stoperdeki halini izleyipte hala jailsonu stopere koyan zihniyetin futbol bilgisini geçtim iyi niyetinden bile şüpheliyim

sayın başkan sonra taraftara "beni satmayın" diyorsun‚ belki satış işi sadece taraftarla senin aranda değildir? kimin kimi sattığını iyice bir düşün ve dikkatli ol bence

"Beni satmayın" demediğini açıkladı.

Jailson yerine kim oynar şuan bi çözüm önerin var mı?

Falette sakatlıktan yeni çıktı‚ riske etmedik diye açıkladılar onun da bilgisini vereyim.

14.03.2020 19:47 Cumartesi #5

ozkanica

neye riske etmiyormuş ya‚ şampiyonlar ligi maçın varda roberto carlos saklıyorsun sanki
hiç çare bulamadıysan al genç takımdaki en iyi stoperini koy‚ vallahi daha heyecanlı takip eder birçok kişi maçı
hatta bakarsın piyangodan bir yıldız fln vurur

ama yok jailson var tabi başkası olamaz.. sizler bunları savundukça biz daha çoook devşirmeli sezonlar görürüz

Mesaj ozkanica tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: [1]