AntuHaber: Emre Belözoğlu`ndnan Açıklamalar
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: Emre Belözoğlu`ndnan Açıklamalar

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3
20.03.2020 21:30 Cuma Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: Emre Belözoğlu`ndnan AçıklamalarTakımımızın Kaptanı Emre Belözoğlu, hem dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan yeni tip Corona virüs (Covid-19) salgını hem de bu salgın sebebiyle liglerin ertelenmesine ilişkin düşüncelerini Fenerbahçe Televizyonu aracılığıyla paylaştı. Kaptanımızın açıklamaları şu şekilde:

“Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Koronavirüs nedeniyle insanlık olarak zor günler yaşıyoruz. Devletimizin virüsle mücadele etmek için aldığı kararlar, süreci iyi yönetmesi de inşallah bu dönemi en kısa zamanda atlatmamıza vesile olacak diye düşünüyorum. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın da aldığı kararla Süper Lig ile beraber basketbol ve voleybol liglerindeki maçları erteledi. Gerek Cumhurbaşkanlığımızın, gerek Gençlik ve Spor Bakanlığımızın, gerek TFF’nin aldığı her türlü karara hem bireysel hem oyuncular anlamında hem de kulüp olarak saygı duyduğumuzu ifade etmeliyim. Ertelenme kararının hemen akabinde takım olarak toplanma yaptık. Zeki Hocamızın hazırlamış olduğu bir haftalık evde çalışma programı belirlendi. Pazartesi gününden itibaren de bizlere tedarik edilecek, evde kullanacağımız malzemelerle beraber antrenmanlara başlayacağız. Bireysel Performans Uzmanı Fatih Yıldız hocamızın da gözetiminde antrenmanlarımız video sistemi eşliğinde takip edilecek. Bireysel antrenmanlarımızı tamamladıktan sonra da önümüzdeki hafta federasyon da sezonun yeniden başlamasıyla ilgili bir tarih belirleyecektir diye ümit ediyorum. Ona göre de programımızı güncelleyeceğiz. Ülkemizin ve dünyanın geçtiği bu zor süreçte, futbol otomatik olarak geride kalmalıydı. Bizler evimizde çalışmaya devam edeceğiz. İnşallah ülkemiz de dünya da bu salgını bir an önce atlatır. Herkesi virüsle mücadele konusunda devletimizin uyarılarını dikkate almaya davet ediyorum. Bizler de antrenmanlarımızı evde yapacağız. Olabildiğince herkesin evlerinde kalması gerektiğini söylemek zorundayım. Çok bulaşıcı bir virüs. Sağlık Bakanlığı’nda özveriyle çalışan bireylere ayrıca bir vatandaş olarak teşekkür etmek istiyorum. Gençlik ve Spor Bakanlığı da içinde bulunduğumuz süreci hem sporcuların sağlığı açısından hem de spor kulüplerinin menfaatleri doğrultusunda çok doğru yönettiler. İnşallah en kısa sürede bu süreci ülkemiz atlatır. En az kayıpla bu dönemi atlarız. İnanıyorum ki dünya en az sıkıntıyla bu süreci atlatır.”

“Bir sporcu olarak benim söyleyebileceğim şu; burada devletimizin almış olduğu bir karar var, hem kulüp anlamında hem de sporcu anlamında bizim buna uymamız gerekiyor. Sporcu olarak tabii ki bizler de motivasyonumuzu saha içinde taraftarın tribünde olmasından da alıyoruz. Ülkemizde son 2-3 gün içerisinde almış olduğumuz ölü vakaları oldu. Hastalığın artarak devam ettiği bir süreç var, tabii ki dünyada da takip ediyoruz. Türkiye’de futbol baktığınız zaman konjonktür olarak değişim gösterdi. Oyuncu profilleri genelde yabancı ağırlıklı ve yabancı oyuncuların da bu anlamda psikolojisi, motivasyonu bir Türk oyuncuyla aynı olmayabiliyor. Ama ben Fenerbahçe Spor Kulübü olarak, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün sporcuları olarak bu süreçte devletimizin, federasyonumuzun almış olduğu her türlü karara saygılı bir şekilde davranmamız gerektiğini düşünüyorum ki öyle de davrandık. Sonuç itibariyle böyle bir karar alındı, yerinde ve doğru bir karar olduğunu da düşünüyorum. Sporcu sağlığı söz konusu ve sadece sporcu sağlığı olarak da bakmamak lazım. Bizler maçlara hazırlanmak için antrenman da yapacağımız bir süreç söz konusu. Gerek tesis çalışanlarıyla gerekse de takım arkadaşlarımızla antrenman sahasında da birlikteliğimiz olacak. Süreç içinde devletimiz de Spor Bakanlığımız da hem kulüplerin menfaatlerini düşünerek hem de sporcu sağlığını düşünerek en doğru kararı verdi. Ama her şeyden önce Sağlık Bakanlığımız, gündemi de bence çok doğru takip etti ve inşallah ülkemizin bu süreci en az sıkıntıyla atlatmasına vesile olacak radikal kararlar aldı. Bunları da göz ardı etmememiz gerekiyor. Oyuncu, sporcu ve bir Türk futbolcusu olarak da burada devletimizin ve bakanlıklarımızın aldığı her türlü kararda yanlarında olmamız gerekiyor diye düşünüyorum. Onların verdikleri kararlar da saygı duymamız gerekiyor.”

“Az önce de ifade ettiğim gibi Zeki Hocamız 1 haftalık programı belirledi. Burada Fatih Yıldız hocamız da pazartesi gününden itibaren video kontrol sistemiyle bütün takıma aynı anda antrenman yaptıracak. Zaten bu antrenmanın içeriğiyle ilgili ekipmanı da bizlere bugün ve yarın itibariyle ulaştıracaklar. Bizler de devletimizin vermiş olduğu kararla alakalı herkese söylediğimiz gibi bizler de evde kalacağız, evde kalmalıyız! Ülkemizdeki birçok bireyin de bu süreçte evde kalması gerekiyor. Bizler de çalışmalarımıza evde devam edeceğiz ve o da bir rutin kontrol şeklinde olacak. Zeki Hocamızın programı, Fatih Hocamızın da kontrolünde devam edecek sporcuların antrenmanı. Ve bir kez daha belirtmek isterim ki, lütfen evde kalalım! Bu süreci ülkemiz, birlik ve dirlik içinde yekvücut halinde atlatacaktır. Dünya kolay bir süreçten geçmiyor ve ülkemizde de bunun etkileri olacaktır. Ama inanıyorum ki bu aziz millet, devletimizin vermiş olduğu destekle inşallah en kısa sürede atlatacaktır.”


  
20.03.2020 22:03 Cuma #1

LeoMessi10
AntuHaber: Emre Belözoğlundnan Açıklamalar

Kulübün sözcüsü mu oldu bu. Haftada birkaç defa açıklama yapıyor.


  
20.03.2020 22:17 Cuma #2

carlos_1907

Sportif Direktör olacak anladığım kadarı ile.... Aykut/ Daum döneminde olduğu gibi belli süre Bir teknik ekip sonrasında Emre ile devam modeli... Emre de Aykut gibi gelen TD nin kuyusunu kazmaz inşallah...


  
20.03.2020 23:14 Cuma #3

coldlook
AntuHaber: Emre Belözoğlundnan Açıklamalar


Mesajı Gönderen: carlos_1907:cLink:5354600

Sportif Direktör olacak anladığım kadarı ile....
Aykut/ Daum döneminde olduğu gibi belli süre Bir teknik ekip sonrasında Emre ile devam modeli...
Emre de Aykut gibi gelen TD nin kuyusunu kazmaz inşallah...Kazacağı kesin


  
21.03.2020 01:27 Cumartesi #4

SebastianAnelka
AntuHaber: Emre Belözoğlundnan Açıklamalar

Emre´nin Sportif Direktör olma işinin doğru olma ihtimaline göre yorum yapayım:

Comolli´den sonra (iyiydi kötüydü ayrı mesele‚ adamın işi buydu daha önce bu görevde başka kulüplerde çalışmıştı) Sportif Direktörlük görevini Emre´ye verecekse‚ yönetim kendini ateşe atıyor demektir.

Alex´e‚ Hooijdonk´a‚ Kuyt´a teklif götürüldü mü acaba Emre´ye gelene kadar?

Emre kimdir de Fenerbahçe gibi bir kulübün sportif "direktörü" olacaktır? Ne tecrübesi vardır‚ onu kim tanır?

Olması hayal edilen: Emre´nin sportif direktörlüğünde yerli oyuncu grubunun motive olması‚ geleceği parlak gençler bulmak‚ başarıya aç teknik direktör ile uyum içinde çalışmak‚ şampiyonluk..

Olması kuvvetle muhtemel olan: Kuyu kazma‚ fitne‚ fesat‚ grupçuluk‚ hizipçilik‚ kötü futbol‚ mağlubiyetler vs vs.

Başkanın ve yönetimin "vizyonu" da gerçekten sıktı artık..


  
21.03.2020 01:31 Cumartesi #5

Safacan
AntuHaber: Emre Belözoğlundnan Açıklamalar

Hocalık kariyeri planı olan bir adam asla SD olmamalı bu kulube


  
21.03.2020 10:20 Cumartesi #6

Bogazici
AntuHaber: Emre Belözoğlundnan Açıklamalar

Bu ne anlatıyor ya

Ali Koç bunu Alfa yapmış anlaşıldı ikinci Volkan vakasına ama daha beterine hazırlanın


  
21.03.2020 11:13 Cumartesi #7

Aizen*
AntuHaber: Emre Belözoğlundnan Açıklamalar

Bu adam niye bizim kulüpte ?

Niye kaptan ?

Niye müstakbel sportif direktör ?

Niye basın sözcüsü ?

Birisi açıklayabilir mi ?

Git güzel kardeşim git. Git yuvana dön. Daha önce her şeyini borçlu olduğunu açıkladığın kişiye‚ evine dön. Niye taktın sen bu kadar bize ?


  
21.03.2020 13:36 Cumartesi #8

Bruce Wayne
AntuHaber: Emre Belözoğlundnan Açıklamalar

Bomboş bir açıklama‚ aynı kelime ve cümlelerden oluşan üç paragraf.


  
Paylaş 
Sayfa: [1].2.3