Emrenin Sportif Direktörlüğe Getirilmesi
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Emrenin Sportif Direktörlüğe Getirilmesi

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....16
04.05.2020 21:49 Pazartesi Konu Puanı: 0

lanet12

Bu ne kadar doğru bilmiyorum ama böyle bişey kulüp içerisinde sorun olabilir.Emre hiçbir zaman sinirini kontrol edemedi‚eğer teknik direktörle bir konu üzerinde anlaşamazsa iş çok farklı yerlere gidebilir.Üstelik Emrenin bu işte deneyimi yok o yüzden biraz riskli bi karar olabilir.

04.05.2020 21:58 Pazartesi #1

Semih

emre= sinir küpü

yarardan çok zararı olur.

04.05.2020 22:05 Pazartesi #2

Ozzy

saha dışında öle değilmiş diyorlar ne kadar doğru acaba

şu saha içinde kendimi tutamıyorum başka bir insan oluyorum laflarına inanmıyorum şahsen..

Emre´nin artıları yok mu‚ var tabi... fubtolcu‚ teknik ekip ve yönetim arasında iyi köprüler kuracaktır.. teknik/taktik sorunları çözmede yardımcı olacaktır elbet...

görev tanımı da çok belli değil hani.. tam olarak ne yapar bizdeki sportif direktör?

Mesaj Ozzy tarafından düzenlenmiştir...

04.05.2020 23:15 Pazartesi #3

SerdarG

Bu arkadaşımızın öfke kontrol seanslarına gitmesini tavsiye ederim en başta. Futbolculuk‚ teknik adamlık sonra gelir. En önce sağlık.

05.05.2020 00:30 Salı #4

FBamigo

Ne olduysa zaten su torpilliler yuzunde oldu. Fenerbahce bunlarin umrunda degil. Tek amaclari Fenerbahce uzerinden nam yapmak.

05.05.2020 00:59 Salı #5

ousta

Ben olumsuz bakmıyorum. Türkiyenin gelmiş geçmiş en kariyerli futbolcusu olarak özellikle genç futbolcuların transferinde katkısı olacaktır. Ben futbolcu olsam ve Emre Belözoğlu bana seni Fenerbahçede görmek istiyorum dese ekstra motive şekilde gelirdim. Emre beslenmesinden özel çalışmalarına çok örnek bir sporcu. İngiltere ve İtalyada yıllarca oynadı. Üstüne çok iyi bir Fenerbahçe taraftarı. Bu özelliklerin olduğu başka Türk oyuncu yok.

Mesaj ousta tarafından düzenlenmiştir...

05.05.2020 01:09 Salı #6

yyildirayy

Artık kulüpte neler oluyor biz anlayamıyoruz.
Zaten anlatan da yok.
Eskiden azizin çiftliği diyorduk galiba şimdi çiftlik sahibi değişmiş sadece.

05.05.2020 01:28 Salı #7

cubuklu_1907

Yine sacma sapan bir hareket.

Kulube yabanci hoca getir ama adama kendi yardimcisini secme
olanagi verme.

Bir tane eski futbolcuyu adamin onune at al buyur yardimcin bu de.

Kulubun "abisi" eski futbolcumuz da su hocanin ayagi ne zaman kayacak bosuna mi teknik direktorluk lisansi cikardik yav diye beklesin.

Hala gram ders alinmamis gecmisten.

05.05.2020 01:47 Salı #8

SebastianAnelka

Eğer doğruysa son derece saçma‚ amatörce bir hareket.

Yararı olmaz zararı olur.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....16