Emrenin Sportif Direktörlüğe Getirilmesi
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Emrenin Sportif Direktörlüğe Getirilmesi

Paylaş 
Sayfa: 1....3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.[15]
27.05.2020 14:35 Çarşamba Konu Puanı: 0

Dinleten

Emre sportif direktör olmuş‚ beğenmiyor tribünler. Ersun Yanal hoca olsun diye bağıran da tribünlerdi. Mantığı falan boşverdim‚ sırf totem olsun diye taraftar ne istiyorsa tersini yapardım ben yönetici olsam.

27.05.2020 16:25 Çarşamba #127

lanet12

Mesajı Gönderen: Fenerlikral:cLink:5357655

cin gibi.
Dogru karar.
Lobisi gucu var.
Yarar getirir

Lobisi varsa neden şimdiye kadar kullanmadı ben abartıldığını düşünüyorum bu konuda.

29.05.2020 16:26 Cuma #128

Bruce Wayne

Mesajı Gönderen: Fenerlikral:cLink:5357655

cin gibi.
Dogru karar.
Lobisi gucu var.
Yarar getirir

Gördük lobiyi...

İki senedir hakemlerle Admin tarafından silinmiştir adamlar...

Hani lobi‚ nerede?

30.05.2020 05:49 Cumartesi #129

unifb1986

Mesajı Gönderen: Bruce Wayne:cLink:5357839

Gördük lobiyi...

İki senedir hakemlerle Admin tarafından silinmiştir adamlar...

Hani lobi‚ nerede?

fatoş bizde olsa yine olmaz o lobi bunun bir kişi ile alakası yok lobi bu kadar basit bir olay değil yılların birikimi

02.06.2020 16:49 Salı #130

CTS1907

Daha gelmeden 6s ve hamsi lobisinden önce bizde yenilmeye karar verilmiş

03.06.2020 23:07 Çarşamba #131

serdar özlük

emre bize geldikten sonra gün yüzü görmedik ne lobisi...

04.06.2020 09:33 Perşembe #132

ddex

Emre´nin sportif direktörlüğünü anlayabilirim de‚ Emre şu anda takımın teknik direktörlüğünü yapıyor‚ antremanları yönetiyor. Resmi maçlar başlayınca takımı Emre sürecek sahaya‚ Emre yönetecek. Emre´nin antrenör lisansı yok‚ antreman yaptırmayı bilmez. Futbol takımı yönetmeye zerre liyakati olmayan birisi şu anda. Suç Emre´nin mi peki? Hiç de değil. Comolli´yi sportif direktör zannedip 2 sene başımıza musallat eden vizyoner zeka Emre´yi ve Volkan´ı teknik direktör ve antrenör zannediyor‚ hepsi bu.

"Kulüp birisine satılır mı? Premier ligdeki gibi kulüp sahibinin olduğu bir yapı bize uyar mı?" diye tartışıyordu ya buradaki arkadaşlar. Kulüp Ali abiye satıldı 2 sene önce‚ şahsi oyuncağı olduk artık.

Paylaş 
Sayfa: 1....3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.[15]