AntuHaber: Atatürk`ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: Atatürk`ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun

Paylaş 
Sayfa: [1]
19.05.2020 00:44 Salı Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: Atatürk`ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu OlsunUlusal kurtuluş mücadelesinin ilk kıvılcımını bundan 100 yıl önce 19 Mayıs 1919`da Bandırma Vapuru ile Samsun`a çıkarak atan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları, kazandıkları zaferleri Türkiye Cumhuriyeti`ni kurarak taçlandırdılar. Büyük Önder Atatürk, Cumhuriyetimizi onu koruyacak ve kollayacak genç nesillere emanet ederken, "Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim" ve "Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur" sözleri ile bu anlamlı günü Gençlik ve Spor Bayramı olarak milletimize armağan etti.

Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ü anma günü olarak da kutladığımız, Türk tarihinin en önemli günlerinden birinin 100. yıl dönümünde; aziz milletimize bu eşsiz vatanı bırakan Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere bağımsızlığımızı borçlu olduğumuz tüm kahramanlarımızı rahmet, saygı ve şükranla yad ediyor; tüm gençlerimiz ve ulusumuzun 19 Mayıs Atatürk`ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı`nı kutluyoruz.


  
19.05.2020 21:09 Salı #1

Yolcum
AntuHaber: Atatürkü Anma‚ Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun

Nedense kimse yazmamış.

Ben kendimi hala genç hissediyorum. Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.


  
19.05.2020 23:45 Salı #2

Mehmet38
AntuHaber: Atatürkü Anma‚ Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun

VeryansinTvde guzel yazi var: https://veryansintv.com/ingilizlerin-mustafa-kemal-yorumu-sans-cesur-olani-kollar/

Kadir geceside 19 mayisa gelmesi hos oldu.


  
Paylaş 
Sayfa: [1]