AntuHaber: Başkanımız Ali Koç FBTVye Konuştu
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: Başkanımız Ali Koç FBTVye Konuştu

Paylaş 
Sayfa: [1]
19.05.2020 14:20 Salı Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: Başkanımız Ali Koç FBTVye KonuştuUlu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürkün 19 Mayıs 1919da Samsuna çıkarak milletimizin bağımsızlık mücadelesi olan Kurtuluş Savaşının ateşini yakmasının 101inci yılını anmak için Fenerbahçe Televizyonunda gerçekleştirilen 19 Mayıs Özel programına katılan Başkanımız Ali Koç‚ şu ifadeleri kullandı:

Bizi takip eden herkesi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Tüm değerli üyelerimizi‚ taraftarlarımız‚ Fenerbahçe TV ekranlarında bizleri takip eden herkesi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Başta seni ve Fenerbahçe TVde bu özel günümüzü kutlamak için hazırladığınız programdan dolayı‚ fedakarca çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. 23 Nisan da böyle bir güne rastlamıştı‚ yine sokağa çıkamıyorduk ama sizler özveriyle o günü de bugünü de kutlamak için elinizden geleni yaptınız. Bugün de yine ülkemizin‚ ulusumuzun gurur duyulası tarihinden bizlere armağan olan çok özel bir günün bir yıl dönümünü daha kutluyoruz. Öncelikle bayramımız kutlu olsun diyelim. Katılan herkese teşekkür ediyorum. Zahmet ettiler‚ vakit ayırdılar ama bizim kanalımızı renklendirdiler‚ daha da önemlisi çok değerli tarihi bilgileri paylaştılar. Bilenlere bir kez daha hatırlattılar‚ bilmeyenler için de onları yeni bilgilerle donattılar.

Evet‚ bildiğiniz gibi 19 Mayıs ilk defa 1926 yılında Gazi Günü altında Samsunda kutlanmasının ardından 24 Mayıs 1935te yapılan ilk kutlama‚ kıymetli rakibimiz Beşiktaşın da girişimleriyle bizim stadımızda‚ az önce de anlatıldığı gibi Fenerbahçemizin çatısı altında gerçekleşti. Fenerbahçeli‚ Beşiktaşlı ve Galatasaraylı yüzlerce sporcunun katılımıyla kutlanmış‚ o gün Atatürk Günü olarak ilan edilmiş ve bir spor günü haline gelmiştir. Her adımda görüyoruz ki Fenerbahçenin gurur duyduğumuz tarihi‚ Atamızdan izlerle doludur. Gönül çok isterdi ki bu tarihte de bu devirde de benzer bir kutlamayı büyük kulüpler olarak birimizin stadında beraber o eski günleri‚ kardeşliği‚ dostluğu da anımsayarak tekrar gerçekleştirelim. Bakarsınız 2021 yılında 19 Mayıs böyle bir gün olabilir. Ben‚ Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı olarak böyle bir girişimi her türlü destekleyeceğimizi‚ her türlü iş birliğine açık olduğumuzu da buradan yeri gelmişken ifade etmek isterim.

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürkün‚ Samsunda yaktığı kurtuluş meşalesinin tüm yurtta sahiplenilmesinin‚ Türk devletinin kurtuluş ve kuruluşunun başlangıcı olan 19 Mayıs‚ az önce Burak Beyin de ifade ettiği gibi Atamızın doğum günü olarak seçeceği kadar özel bir gün. Bugün‚ gençlere armağan edilerek‚ Türk gençlerinin ülkemizin istiklali ve Cumhuriyetimizin‚ bugün ve yarınların en büyük güvencesi olduğu vurgulanmıştır. Atamızın şu sözlerine çok önem veriyorum‚ Atamız Türk gençlerine şu mesajı vermiştir: Sizler‚ yeni Türkiyenin genç evlatları‚ yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz. Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler asla ve asla yorulmazlar. Bu bağlamda‚ bu pencereden baktığımızda tüm gençlere‚ biz büyüklere kısaca bu milletin tüm evlatlarına çok ama çok önemli görevler düşmektedir. Niye düşmektedir? Çünkü biz destansı bir hikayeyle ilmek ilmek dokumuş bir tarihi‚ canlarını feda ederek kazanılmış bir vatanı miras aldık. Binlerce şehit vererek bunu gerçekleştirdik. Çok büyük sıkıntı ve yokluklar içinde‚ büyük özverilerle kurulan Türkiye Cumhuriyeti de bu milletin her bir vatandaşıyla birlikte aslında gençlere emanettir. Bu değerli emaneti yaşatmak‚ sonsuza kadar korumak ve gelecek kuşaklara en iyi şekilde aktarmak en başta gelen tek ve yegane sorumluluğumuzdur.

Bu ciddi sorumluluğumuz doğrultusunda yapmamız gereken ise; idealleri olan‚ hedefleri bulunan‚ düşünen‚ araştıran‚ çalışan‚ üreten‚ farkında olan‚ donanımlı‚ kültürlü ve bilime inanan çağdaş nesiller yetiştirmektir. Tüm bilincimiz‚ tüm odağımız ve tüm dikkatimiz bunun üzerine olmalıdır. Zaten bir ülkenin refahı‚ gelişmişliği ve geleceği de o ülkenin insan sermayesinin ve insan kaynağının kalitesiyle paraleldir. Bizim de Fenerbahçe Spor Kulübü olarak görevimiz‚ bu çatı altında spor yapan her bir çocuğumuzun‚ her bir gencimizin‚ her bir ferdimizin değerlerine sahip‚ Atasına saygılı birer birey olarak yetişmesi için elimizden geleni yapmaktır. Hiçbir çocuğu‚ hiçbir genci kaybetme lüksümüz yoktur. Çocuğun eğitim ailede başlar; okulda devam eder. Ancak çocuklar ve gençlerle yolu kesişen her bir marka‚ her bir kurum onların gelişimine olumlu anlamda katkıda bulunmayı görev edinmelidir. Tabii ki yarınlarımızı el birliğiyle büyüteceğiz. Ülkemizi ve cumhuriyetimizi pırıl pırıl gençlere armağan etmek de bizlerin elindedir. Bu sorumluluk hepimizin vatandaşlık bilincinde olmalıdır.

Bu vesileyle 101. yılını kutladığımız 19 Mayıs Atatürkü Anma‚ Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. İnşallah sağlık ve huzur içerisinde daha nice bayramları hep beraber kutlarız. Umuyorum ki salgın süreci sona erdiğinde bundan sonraki ilk milli bayramımızda Anıtkabirde buluşarak bugünlerde evlerimizde yaşadığımız bayram coşkusunu Atamızın huzurunda da yaşarız. 23 Nisanda Kulüpler Birliği olarak bir etkinliğe imza atmıştık. Aramızda geliştirdiğimiz bir fikirle tüm statlarımızda aynı anda İstiklal Marşını okumuştuk. Bu akşam da mabedimizde saat 19.19da bu sefer Cumhurbaşkanımızın yaptığı çağrı doğrultusunda‚ tüm yurtta‚ tüm spor salonlarında‚ tüm statlarda milli marşımız okunacak. 23 Nisanda bunu tecrübe ettiğimiz zaman mahalle halkından‚ Modadan‚ stadımıza yakın oturanlardan çok fazla teşekkür ve tebrik maili aldık. Kulüpler Birliğinin 23 Nisanda başlatmış olduğu bu fikir belki de gelenek haline gelir ve her sene bu şekilde devam eder.
Bugün Kadir Gecesi. Çok mübarek bir gün. Kadir Gecemizi de kutluyorum. Birkaç gün sonra kucaklayacağımız Ramazan Bayramımızı da kutluyorum. İnşallah tüm bayramlarımızı mümkün olan en normal şekilde‚ en kısa zamanda hep beraber kutluyor oluruz. Küçüklerimizin gözlerinden‚ büyüklerimizin ellerinden öpüyorum. Hepinizi sevgi ve saygıyla kucaklıyorum. Sağ olun‚ var olun.  
19.05.2020 14:36 Salı #1

Oric
AntuHaber: Başkanımız Ali Koçun FBTVye Konuştu

Satırbaşı atsaymışlar ya


  
19.05.2020 16:22 Salı #2

Dilaver Gurdag
AntuHaber: Başkanımız Ali Koç FBTVye Konuştu


Mesajı Gönderen: Oric:cLink:5357372

Satırbaşı atsaymışlar yaYettim gari


  
19.05.2020 16:44 Salı #3

Oric
AntuHaber: Başkanımız Ali Koç FBTVye Konuştu

Sağol admin


  
Paylaş 
Sayfa: [1]